Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Hope2']ok Rambo-Tobie werflon, Gangunia to sie ucieszy z big paka papieru toaletowego...a co lubi Ruda?[/QUOTE] Ruda to matrona, ale na smaczka to by sie skusiła a nawet pobiłaby Rambiego.
  2. [quote name='Hope2']uda sie uda się UDA SIĘ :) A-i pozdrowienia dla Rambo(może mu po znajomości wertflona u weta wezmę i wyślę?)[/QUOTE] O super wreszcie ktoś mnie rozumie. Dziękuje Ciociu Hope. Rambo wdzięczny za zrozumienie.
  3. ech no z Zojką mnie nwcale nie pocieszasz, niech zdrowieje wpadnie na imprę u Sopla.
  4. [quote name='Hope2']ok-jak będzie miał wąteczek,to mi podeślij-nie lubię wydarzeń-gdzieś mi się gubią a dogo-wiadomo,jakoś poukładane jest (nawet jak mnie wkurza ;) )[/QUOTE] jasssssssssssne załatwione
  5. [quote name='Hope2']hmmm...fb mnie tu odesłało od Małego Księcia-dobrze trafiłam?[/QUOTE] Mały książe ma chwilowo tylko wydarzenie [url]https://www.facebook.com/events/472316792838003/[/url] wieczorkiem zmontuje sie watek na dogo. A PAKO niech sie szykuje w piątej go odwiedzę.
  6. [quote name='Hope2']No to trzymamy-tajemniczo sie zrobiło...ale co tam-ważne,żeby to COŚ sie udało :)[/QUOTE] oj tak, ja mam wszystkie pazury poogryzane
  7. [SIZE=3]Rozmarzone oczęta Pirusia z pachnącą mordusią[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/4025/c9dcf2f05876509fmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. No dobra wygrałaś ja już dzisiaj nic nie zrobie cała się trzęsę z rechotu.
  9. Sopelciu jesteś równy gościu, ja nie wiem czy tak bym wytrzymał z "niejedzeniem" pyszności. Rambo łakomczuch
  10. [quote name='Celina12']Dorotko a jaki zapach z tej kompozycji różowo-białej.....mam pod oknami sypialni-więc wieczorem super jest[/QUOTE] Domyślam się, eeech rozmarzyłam się
  11. [quote name='anica']Jest dobrze:) wszyscy czujemy się lepiej:multi: ja nie smarkam! kamień urodzony! i Jasia też czuje się lepiej:lol: dostała dodatkowo do kuracji, ImmunoDol preparat, który ma podnieść odporność!(bo jednak te częste nawroty choroby to problem! i to z wielu względów!) i oczywiście zaczynamy też zajadać morele, będę kurowała się z Jaśką i będzie dobrze:p... jeśli chodzi o pestki z moreli... to jakich? z jakiej firmy? najlepiej szukać?... bo pewnie są różne na rynku?..[/QUOTE] Ufffff. Z kamieniem współczuję, ja miałam jeden taki 9 mm i tak mi zatkał przewód między miedniczka i nerką (czy jakoś tak) zę wylądowałąm na sygnale w szpitalu, z temperaturą na pograniczu - 42 st i roponerczem, a ból taki że z morfiną mi podawano zastzryki. Praktycznie do dzisiaj mam jedną nerkę dla ozdoby raczej. potem jakieś piktajle i laparoskopia. Ten ImmunoDol jest dobry trzymaj się tego.
  12. [COLOR=#ff0000][SIZE=4]I jeszcze jeden "jamniczy matuzalemik" i błaganie o kącik:[/SIZE][/COLOR] Schronisko dla Zwierząt - Tomaszów Mazowiecki IMIĘ: Klara, WIEK: 15 lat, ROZMIAR (S/M/L/XL): S............. Kochani!!! Potrzebujemy Waszej pomocy! Udostepniajcie, proszę! Dzis trafiło do nas to Biedactwo. Czasem brak już siły, brak słów, jak obserwuje się takie okrucieństwo wobec zwierząt. Staruszka,piekny jamnik, 15-letnia Klara, musiała być dla kogoś "ogromnym ciężarem"...ŻAŁOSNE! Nie pojmuję, jak można podjąć decyzję o opiece nad żywą istotą i tak po prostu po jakimś czasie pozbyć się jej jak starego sprzętu...Brak słów...Sunia płacze, kuleje na przednią łapkę, jest zagubiona. Taki piesio nie może zostać w schronisku, nie poradzi sobie... Proszę szukajmy Dobrej Duszy, która się nią zajmie, choćby tymczasowo, zreszta sunia juz jest czasowa...Błagam! pomóżcie! Dajmy jej szczęście na stare lata :) ..................... [email][email protected][/email] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/165230_4781848380329_1679432855_n.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1820/cb5c88de410c6a6emed.jpg[/IMG]
  13. Zaglądają, zaglądają ja zawsze zaglądam do tych co do mnie zaglądają Dokładnie tak
  14. [quote name='keakea']Co u Ciebie, Trotysiu? Wpłaciłam na SOS deklarację dla Trotysia na maj.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy i prosimy o trzymanie kciuków
  15. [SIZE=5][FONT=arial black]DZIADZIUŚ b[SIZE=5]ł[/SIZE]aga o dom[/FONT][/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1335[/url] ________________________ [SIZE=3]Dziadziuś to bardzo zaniedbany jamniczek przywieziony z ulicy. Psiak ma bardzo zaawansowane zmiany skórne, prawdopodobnie nie był leczony od miesięcy, może nawet lat, do tego jest bardzo wychudzony. Dziadziuś mimo wszystko wykazuje aktywność, lgnie do człowieka, jest sympatyczny i ufny wobec otoczenia. [B]Psiak na pewno wymaga intensywnego leczenia. Dziadziuś czeka na dobra duszę, która zaopiekuje się nim.[/B][/SIZE] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1335/5.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1335/1.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1335/3.jpg[/IMG]
  16. [quote name='piechcia15']matko to już dwa lata ale ten czas leci :)[/QUOTE] Tak włąśnie zdałam sobie sprawę że dopiero co usłyszałam od kogoś, że Sarunia to piętnastoletnia smarkula i nie należy się przejmować. A to dopiero tez jakoś 2 lata - ten czas leci.
  17. [B][SIZE=4]Męska rozmowa[/SIZE][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/4011/e25e573e4cc3d3a0med.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='MaDi']Ma tylko to. Ważne że mamy też te "najchudsze".[/QUOTE] dzisiaj przerzuce plytki moze cos znajdę
×
×
  • Create New...