-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']ok Rambo-Tobie werflon, Gangunia to sie ucieszy z big paka papieru toaletowego...a co lubi Ruda?[/QUOTE] Ruda to matrona, ale na smaczka to by sie skusiła a nawet pobiłaby Rambiego. -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']uda sie uda się UDA SIĘ :) A-i pozdrowienia dla Rambo(może mu po znajomości wertflona u weta wezmę i wyślę?)[/QUOTE] O super wreszcie ktoś mnie rozumie. Dziękuje Ciociu Hope. Rambo wdzięczny za zrozumienie. -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']ok-jak będzie miał wąteczek,to mi podeślij-nie lubię wydarzeń-gdzieś mi się gubią a dogo-wiadomo,jakoś poukładane jest (nawet jak mnie wkurza ;) )[/QUOTE] jasssssssssssne załatwione -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']hmmm...fb mnie tu odesłało od Małego Księcia-dobrze trafiłam?[/QUOTE] Mały książe ma chwilowo tylko wydarzenie [url]https://www.facebook.com/events/472316792838003/[/url] wieczorkiem zmontuje sie watek na dogo. A PAKO niech sie szykuje w piątej go odwiedzę. -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']No to trzymamy-tajemniczo sie zrobiło...ale co tam-ważne,żeby to COŚ sie udało :)[/QUOTE] oj tak, ja mam wszystkie pazury poogryzane -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']Jest dobrze:) wszyscy czujemy się lepiej:multi: ja nie smarkam! kamień urodzony! i Jasia też czuje się lepiej:lol: dostała dodatkowo do kuracji, ImmunoDol preparat, który ma podnieść odporność!(bo jednak te częste nawroty choroby to problem! i to z wielu względów!) i oczywiście zaczynamy też zajadać morele, będę kurowała się z Jaśką i będzie dobrze:p... jeśli chodzi o pestki z moreli... to jakich? z jakiej firmy? najlepiej szukać?... bo pewnie są różne na rynku?..[/QUOTE] Ufffff. Z kamieniem współczuję, ja miałam jeden taki 9 mm i tak mi zatkał przewód między miedniczka i nerką (czy jakoś tak) zę wylądowałąm na sygnale w szpitalu, z temperaturą na pograniczu - 42 st i roponerczem, a ból taki że z morfiną mi podawano zastzryki. Praktycznie do dzisiaj mam jedną nerkę dla ozdoby raczej. potem jakieś piktajle i laparoskopia. Ten ImmunoDol jest dobry trzymaj się tego. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][SIZE=4]I jeszcze jeden "jamniczy matuzalemik" i błaganie o kącik:[/SIZE][/COLOR] Schronisko dla Zwierząt - Tomaszów Mazowiecki IMIĘ: Klara, WIEK: 15 lat, ROZMIAR (S/M/L/XL): S............. Kochani!!! Potrzebujemy Waszej pomocy! Udostepniajcie, proszę! Dzis trafiło do nas to Biedactwo. Czasem brak już siły, brak słów, jak obserwuje się takie okrucieństwo wobec zwierząt. Staruszka,piekny jamnik, 15-letnia Klara, musiała być dla kogoś "ogromnym ciężarem"...ŻAŁOSNE! Nie pojmuję, jak można podjąć decyzję o opiece nad żywą istotą i tak po prostu po jakimś czasie pozbyć się jej jak starego sprzętu...Brak słów...Sunia płacze, kuleje na przednią łapkę, jest zagubiona. Taki piesio nie może zostać w schronisku, nie poradzi sobie... Proszę szukajmy Dobrej Duszy, która się nią zajmie, choćby tymczasowo, zreszta sunia juz jest czasowa...Błagam! pomóżcie! Dajmy jej szczęście na stare lata :) ..................... [email][email protected][/email] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/165230_4781848380329_1679432855_n.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1820/cb5c88de410c6a6emed.jpg[/IMG] -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']Co u Ciebie, Trotysiu? Wpłaciłam na SOS deklarację dla Trotysia na maj.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy i prosimy o trzymanie kciuków -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][FONT=arial black]DZIADZIUŚ b[SIZE=5]ł[/SIZE]aga o dom[/FONT][/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1335[/url] ________________________ [SIZE=3]Dziadziuś to bardzo zaniedbany jamniczek przywieziony z ulicy. Psiak ma bardzo zaawansowane zmiany skórne, prawdopodobnie nie był leczony od miesięcy, może nawet lat, do tego jest bardzo wychudzony. Dziadziuś mimo wszystko wykazuje aktywność, lgnie do człowieka, jest sympatyczny i ufny wobec otoczenia. [B]Psiak na pewno wymaga intensywnego leczenia. Dziadziuś czeka na dobra duszę, która zaopiekuje się nim.[/B][/SIZE] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1335/5.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1335/1.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1335/3.jpg[/IMG] -
[quote name='MaDi']Ma tylko to. Ważne że mamy też te "najchudsze".[/QUOTE] dzisiaj przerzuce plytki moze cos znajdę