-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='Mika31']Pikuś bardzo chory:-([/QUOTE] O mójbosche co się dzieje ? :(
-
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
Isadora7 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i ja również -
[quote name='werenn']podaj mi adres swojego weta, bo chyba ja muszę swojego zzmienić, mnie to takiej diety mój nie przepisuje Marcel pokrzywdzony[/QUOTE] Ja też chcę adres tego weta, mozę wrtflon mi tez da. Rambo hipochondryk.
-
Toffik-zostaje na stałe i cieszy się życiem :)
Isadora7 replied to dagmara86's topic in Już w nowym domu
przybullował z wyglądu :evil_lol: -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Celina12']Czytam....czytam....i strasznie chciałabym Ją przytulić....[/QUOTE] [SIZE=5]Alexis co u ciebie?[/SIZE] -
[quote name='Celina12']Tak czas potrzebny jest...chociaż w niektórych sprawach czas nie leczy ran...nie wyzwala od zapomnienia.:shake: Ja też mam nadzieję,że Bianka powróci...przemyśli wiele spraw,poukłada...... Ja też Cię lubię Rufusku..... Tak sobie ostatnio obserwuje rożnych ludzi..różne zachowania.....i żal mi niektórych-tak się zamotali w swej zawziętości,kłamstwach,że już nie rozróżniają kiedy prawda jest a kiedy oszustwo,zło.....życie w takim kręgu nienawiści,budzenie sie z myślą-jak znów dokuczyć,zranić-doprowadza do samozniszczenia.Nie wiem jak można tak żyć? Już kiedyś pisalnikowałem ,że właściwie to tacy ludzie są ZEREM a czy zero potrafi coś uczynić? Rozdrażnić? Nie!!!! Tylko po prostu trzeba się litować i właściwie nie zwracać uwagi.... Czemu ludzie nie biorą przykładu z nas....szczególnie tych skrzywdzonych przez nich samych.....jakże wielkim trzeba być,żeby wybaczyć....żeby potrafić pokochać znów na nowo,silniej..PRAWDA???? Wierzę,że macki sprawiedliwości dosięgną wszystkich....chociaż nie jestem mściwy,nie życzę nikomu nic złego ale tak już jest Świat i ten ziemski i niebiański skonstruowany,że kłamstwa wychodzą ,krzywdy wyrządzone -wracają i to ze zdwojoną siłą..... Najważniejsze,że ja dalej kocham...kocham Cię Selin,.Krzysiu.....Dumiś,Piruś...no Szczawik Ciebie też.Kocham Anię i MArcina-i te Cudowności-Wikunię i Tomka Sopeluś Sopeluś od dwóch dni usiłuje napisać cos mądrego, ale ja prosty chop jestem i nie potrafie tak ując jak ty. Nic dodać nic ując, po całości w tych paru słowach powiedziałeś wszystko. Dorota mówi, ze czasem trzeba wyjść z siebie i stanąc obok, złapać oddech. I wiesz mówi jeszcze zę kto mieczem wojuje od miecza ginie, a zło powraca zwielokrotnione. Sopelciu chylę czoła przed twoją charyzmą i mądrością. Rambo prosty szczery żulik z Kercelaka.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']Goldi przeprowadziła się do nowego domku. Narazie jest trochę problemów z jej charakterkiem ale mamy nadzieję, że Właściciele sobie poradzą.[/QUOTE] Trzymamy kciuki aby się udało, jak za każdego wyadoptowanego jamniczka. Każda adopcja jest adopcją i jest ważna. -
[quote name='werenn']ech ci ludzie na kursy jakies ich wysłać czy co[/QUOTE] Ja już sam nie wiem, kiedyś z Gangą udowodniliśmy że kiełbaska dobra. Prawie kilo kabanosów wcieliśmy. I wiesz Dorota miała kwaśną minę. Zupełnie nie rozumiem. Rambo wielbiący kiełbaski.
-
[SIZE=4]Czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3981/4221cc47df943910med.jpg[/IMG][/URL] BArdzo romantyczna fotka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3981/70d3530c02540a00med.jpg[/IMG][/URL] Nie ma to jak razem [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3981/3eb68dc095ff5457med.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE]
-
Chopie myślisz ze zrozumie? Ile ja się namęczę aby Dorocie wytłumaczyć zę kiełbaska jest dobra dla jamników. Zero zrozumienia. Rambo z deczka puszysty przystojniacha.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
ani chybi to grzywacz [IMG]http://s21.postimg.org/6li06w56v/image.jpg[/IMG] -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']Rambo, dla Ciebie wszystko;)... już po pierwszej dawce antybiotyku, zdecydowana poprawa a jest jeszcze coś na podniesienie odporności, więc chyba będzie jeszcze lepiej:loveu: Jasia zdrowiejąca[/QUOTE] Jasia i tak trzymaj. Rambo dumny że poradził NIECHOROWANIE -
[quote name='Mika31']jamnik to jest to :diabloti:[/QUOTE] Od 30 lat tak twierdzę :) [quote name='Gusiaczek']ale nie cofniesz ...[/QUOTE] Niestety
-
[quote name='Celina12'] A tu Wikunia w sukieneczce od Kochanej Cioci.....dziękujemy raz jeszcze do sukieneczki była też gumeczka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3968/2e2b307563dceee9med.jpg[/IMG][/URL] no i nasz MODEL....Wiki ubiera-On musi też przymierzyć... [/QUOTE] [B] Wikunia ma piękne włosy, widać ze takie geste są. Pieknie upleciony warkocz.[/B] [B]Tomuś w okularkach jak Presley :)[/B]
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Isadora7 replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Czyli decyzja najlepsza z możliwych, jeśli operacja nie miała szans na powodzenie. Dostała 10 miesięcy lepszego życia, nie umierała wśród brudu, smrodu, odchodów i padliny na tej paskudnej działce. Dziękuję [B]Hałabajówko[/B] za wszystko, co dla niej zrobiłaś. [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5766/p6171850.jpg[/IMG][/QUOTE] [quote name='Cudak']Ja też się zryczałam, choć Mikę znałam krótko, poczciwa staruszka i na dodatek babcia mojego Lesia... Kto by się spodziewał, że tak nagle ją choroba zabierze :( Współczuję Ci, bo na pewno będzie jej brakowało...[/QUOTE] Echhh dobrze że poznała lepsze życie Prosze podajcie mi nr konta JAMNICZA SKARPETA wrzuci jakiś grosz. -
[quote name='Gusiaczek']Miałam jamnika, mam dzieci .... i tak źle i tak niedobrze :)[/QUOTE] Miałam dziecko, miałam jamniki zdecydowanie jakbym mogła cofnąc czas wybrałabym ... JAMNIKI
-
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Isadora7 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.'] Zapraszamy, postaram się wstawić jakies nowe fotki :)[/QUOTE] [quote name='Celina12']No i czekamy na nowe fotki......najlepiej w pięknych bratkach....[/QUOTE] czekamy, czekamy -
[quote name='kolejna kobietka']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: :multi:trzymam najmocniej jak mogę!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] i niestety szukamy nadal
-
[quote name='Mika31']jest straszny żarłok obojętnie co byle dużo , lubi jabłko serek danio, jogurt kiełbaskę gotowane obiadki ,sucha karma trafia z mniejszym entuzjazmem[/QUOTE] No cóż chciało się jamnika, to ma się jamnika :loveu: