Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Ziggi']Isadora, ja nie jestem z okolic Lubartowa, byłam tam przypadkowo z koleżanką dzisiaj, zawiozła mnie ze złamaną stopą w gipsie bo mój pies zwalił na mnie meble i jestem połamana ... Nie wiem, czy ktoś jeździ do Nowodworu jeszcze ?[/QUOTE] Dobra dowiem się :)
  2. Biedne psiaki, jak się uda zrób foty temu jamnikowatemu. Jutro powrzucam na FanPage tego długowłosego i sunię.
  3. [quote name='Ziggi']Dzięki Isadoro. Trochę kiepskie te moje zdjęcia. Sunia jest mniejsza niż piesek, może ważyć z 5 kg. Strasznie płacze i histeryzuje, żeby ją wziąć, pogłaskać, dać rękę do polizania - zresztą wszystkie sunie z jej kojca tak samo ... nie ma śladów agresji u niej do innych suczek, nie rywalizuje. Piesek rudy - jest ten piesek dłuższy niż na zdjęciach wyszedł. On potwornie tęskni za człowiekiem, strasznie, gdyby mógł to przecisnąłby się przez szczebelki, bardzo łagodny, nienachalny, nieagresywny do tych piesków, z którymi jest w kojcu, bardzo uległy, smutny, pieszczoch. W Nowodworze są jeszcze 2 jamnikowate pieski, chłopaki, ale nie udało się im zrobić zdjęć. Nie wiem czy są sterylizowane - ale to schronisko ma taką zasadę, że jak wydaje psa jeszcze nie ciachniętego do adopcji, to trzeba samemu wysterylizować, wziąć fakturę na schronisko i schronisko zwraca gotówkę za przeprowadzony u pieska zabieg. Mam jeszcze jedno zdjęcie tego biszkoptowego jamnikowatego, obok niego tez jamnikowaty, ale większy, taki standard, bardzo żywy i biegający. [url]http://img16.imageshack.us/img16/6922/dsc3734m.jpg[/url][/QUOTE] No własnie miałam pytać o tego drugiego bo to chyba ten co tu widoczny po prawej stronie rudzielca tak? [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6839/dsc3728u.jpg[/IMG]
  4. [quote name='anetek100']oj chyba trzeba, bo coś mi ten jamniś nie taki jak tamten:) ten sobie siedzi beztrosko na plaży lazurowe wybrzeże te sprawy, a tamten był wariat i wylądował w lesie;P[/QUOTE] Ale wiesz ten jest charakterny i trzyma wszystkie psy w hoteliku za twarz.
  5. bardzo fajnie wygląda, całkiem do rzeczy jeszcze jest
  6. [quote name='anetek100']pewnie w lesie przywiązany siedzi ;P;P a tu jakiś inny:) nie ten:):):)[/QUOTE] Może by ten las przeczesać :) [quote name='yunona']Cudownie Pakusiek w kocyczkach niebieściutkich wyglądusia. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Isadorko i taniteczko jamniś wspanialutki i piękniusi [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG][/QUOTE] Wiesz taki swetaśny w tym kolorze jest i taki aniołek w niebie.
  7. [quote name='tanitka']dzięki za fotki jamnika. na SOS dla jamników też jest ogłaszany :)[/QUOTE] i dostawiłam mu nowe foty: [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1306[/url]
  8. [quote name='Ania_i_Kropka']Fant niespełna roczny jamnik na wyższych nóżkach. Jest bardzo energiczny i skoczny. Jest w dziesięciu miejscach na raz. Jest bardzo towarzyski i przyjazny, uwielbie ludzi, ale niestety jest dość zaborczy. Człowieka chce mieć tylko dla siebie. Fant jest dużym psem w małym ciałku, który swojego człowieka broni przed obcymi i innymi zwierzakami. [/QUOTE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1319[/url]
  9. [quote name='magenka1']oglądam fotki Pako i jego opis to tak jak by inny psiak niż w schronisku , mam nadzieje,że z tymi oczkami to nic poważnego[/QUOTE] Pewnie tanitka podmieniła jak wiozła [IMG]http://lh3.ggpht.com/_qOfX99uDvNQ/TArHJlJ2cwI/AAAAAAAALmY/nluKP76e37M/010105roll_1.gif[/IMG]
  10. [B][SIZE=3]Na stronie Fundacji SOS dla Jamników:[/SIZE][/B] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1316[/URL] [quote name='Ziggi'] W typie jamnika długowołosego, nie miniaturka, ale mniejszy niż standard (chyba bo się nie znam), strasznie - ale z taką rozpaczą bez histerii i bez większej nadziei - stęskniony za człowiekiem, który by go wziął Piesek - samiec - Bez imienia Wiek - ok roku - max 2 lata Schronisko Nowodwór kontakt: [CENTER][SIZE=4]kierownik[/SIZE] [B][SIZE=6][COLOR=blue]ADAM SZUMIŁO[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=blue]tel. 601 896 073 [/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [/QUOTE] [B][SIZE=3]Na stronie Fundacji SOS dla Jamników:[/SIZE][/B] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1317[/URL] [quote name='Ziggi'] Sunia - biała w rude łatki, mix z jamnikiem, malutka wiek - nieznany Bez imienia Schronisko Nowodwór Kontakt: [SIZE=4]kierownik[/SIZE] [B][SIZE=6][COLOR=blue]ADAM SZUMIŁO[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=blue]tel. 601 896 073 [/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]
  11. [quote name='Ellig']Slodziak, ma kleszcze i w czasie drogi wychodzily z niego robale ale juz sie nim Macia zajmie;)[/QUOTE] Jakbym mogła w czymkolwiek pomóc to niech Macia woła.
  12. [quote name='Ellig']A tak jechal do Maci cudowny szczeniak:) [IMG]http://images10.fotosik.pl/3963/ecdfdd2572edec43gen.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale słodziak
  13. [B]Po diagnozie dr Garncarza napiszę tekst do ogloszeń [SIZE=3]A teraz ....[/SIZE] [COLOR=#0066ff][SIZE=5]BŁĘKITNA LAGUNA - PAKO[/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/427868_491525140912691_1677882129_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/28145_491525144246024_1149984277_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/387988_491525157579356_889305144_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/552790_491525147579357_1203754243_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/379933_491525167579355_251829225_n.jpg[/IMG]
  14. Koniecznie trzeba ogłoszoneczka dla Melvinusia. To taki fajny psinek. Moze wreszcie jakiś telefonik zrobi dzyńdzyń, Przydaloby się.
  15. Pako jest zdecydowanie samcem alfa. Ustawia spojrzeniem psy w hoteliku. Ma posłuch. Monika po obcieciu mu 3 pazurków zrezygnowala z dalszych chwilowo, czekamy kiedy książe wyrazi zgodę. W poniedziałek jak wspomniałam Pako jedzie do dr Garncarza. Musze ogarnąc rachunki ale czekam jutro mam spotkanie z ksiegową. No i zabrać się za bazarki i działalność żebraczą na rzecz m.in. Pako.
  16. [quote name='Mika31']Pikuś kocha Maksia ( uprzejmie proszę nie wyciągać pochopnych wniosków:cool3:)[IMG]http://images46.fotosik.pl/2030/32487e22e8e0891cgen.jpg[/IMG][/QUOTE] No nie wiem, nie wiem :evil_lol: [quote name='Mika31']i Aleks raz kolejny [IMG]http://images46.fotosik.pl/2030/86dbf5bf471081d3gen.jpg[/IMG][/QUOTE] Ależ on piękny taki klasycznie piękny
  17. [quote name='Ewa Marta']Serdecznie zapraszamy z Ellig na wątek Gabi:-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242532-Gabi-suma-przypadków-szansa-na-lepsze-życie?p=20757687#post20757687[/URL][/QUOTE] leeeeeeeecę
  18. [quote name='Ellig']Opiekunowie malucha nie odpowiadaja na sms-y i na tel. pod znakiem zapytania wiec mamy jutrzejszy transport i udzial w kosztach. Ewa wyrusza o 10 rano.[/QUOTE] Dzieki za informacje zaalarmowałam osobę mająca kontakt.
  19. [quote name='Isadora7'][SIZE=4][FONT=arial black]ULA i CZARNA[/FONT][/SIZE] [I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1310[/URL][/I] Ula, to spokojna i bardzo łagodna suczka. Lubi dzieci, zabawy oraz towarzystwo człowieka. Jest wielkim pieszczochem i śpiochem ;) a jej ulubioną rozrywką są zabawy z piłeczką. Czarna jest równie łagodna jak jej mama, a wręcz trochę bojaźliwa i choć na spacerach staje się bardzo ożywiona, to gdy coś ją wystraszy, od razu chowa się za człowiekiem. Też jest pieszczochem i śpiochem jak jej mama. Obie przyzwyczajone są do innych zwierząt i nie zwracają uwagi na koty (nie gonią ich). Są bardzo karne i szybko uczą się co im wolno, a czego nie wolno. Równocześnie są potulne, przymilne, radosne i wdzięczne. Są pieskami typowo kanapowymi, jednak szybko nauczyły się nie wchodzić do wskazanych pomieszczeń (obecnie nie śpią z człowiekiem). [B]więcej tu[/B] [I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1310[/URL] [/I][B](wydarzenie sie szykuje)[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1310/6.jpg[/url] [url]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1310/3.jpg[/url] [url]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1310/10.jpg[/url][/QUOTE] [SIZE=3]Na stronie [B][URL="http://www.jamniki.eadopcje.org/"]Fundacji SOS dla Jamników[/URL][/B] zamieściłam newsa z apelem o adopcje tych suniek ze zdjęciami z domu w którym mieszkały ze swoją zmarłą niestety Panią. Widać jak bardzo ze sobą są zżyte. Pani umarła po długiej i ciężkiej chorobie. Sunie są bardzo smutne, proszę rozsyłajcie może ktoś pokocha.[/SIZE]
  20. [quote name='Ellig']Maluch pojedzie jutro z Ewa Marta do Macia i dalej w poniedzialek z Macia do Wrocka:)[/QUOTE] i Super, jedna dziewczynka jest bezpieczna w Warszawie, a dwójka znalazła domy tu na miejscu. Psiaki gdy były znalezione ważyły ~0,6 kg, teraz niewiele więcej w sumie bardziej przypominają jack russela ale w wersji zminiaturyzowanej. Bardzo do siebie podobne... [IMG]http://images49.fotosik.pl/1874/9ba7b32c8cd17116.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1928/2ed5766b5135f884med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1795/a9b627320ac3aea9.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/2030/6880e9d9c755564cmed.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Gusiaczek']Siostra, tak trzymaj ;) [URL]http://i38.tinypic.com/30u2zvp.jpg[/URL][/QUOTE] Popieram - Ganga maszynka do przerabiania chusteczek na śnieg
  22. Moje kochane towarzycho które wywołuje banana na twarzy
×
×
  • Create New...