-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='Mika31']30 minut temu mimo reanimacji Pikuś pobiegł za tęczowy most :-([/QUOTE] [SIZE=3][B]Matko jedyna, nawet nie wiem co powiedzieć, przytulam... po prostu przytulam [/B][/SIZE] [I]Zapłacz Kiedy odejdzie, Jeśli cię serce zaboli, Że to o wiele za wcześnie Choć może i z Bożej woli. Zapłacz Bo dla płaczących Niebo bywa łaskawsze Lecz niech uwierzą wierzący, Że on nie odszedł na zawsze. Zapłacz Kiedy odejdzie, Uroń łzę jedną i drugą, I.. przestań Nim słońce wzejdzie, Bo on nie odszedł na długo. Potem Rozglądnij się w koło Ale nie w górę Patrz nisko I.. może wystarczy zawołać, On może być już tu blisko... A jeśli ktoś mi zarzuci, Że świat widzę w krzywym lusterku, To ja powtórzę: On wróci Choć może i w innym futerku.. [/I] Franciszek Klimek -autor
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Przydreptałam, by się pożegnać przed wypadem na Roztocze Zostańcie w zdrowiu, bawcie się wyśmienicie Pozdrawiamy :) Ovo z Gusiakiem[/QUOTE] Ovcia będę tęsknił - Rambo zigolak -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']Kochany ryjeczek! :)[/QUOTE] Jak mnie przyjmą to jutro go odwiedzę, tym bardziej że przyjadą dzisiaj dwa jamniki w wielkiej potrzebie, w tym jeden ktorego będzie trzeba operować (liczymy na dr Sternę pomógł Foczce to i tu mam nadzieję pomoże) -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']Parysku jak tam twoje rządy? :)[/QUOTE] Padl kolejny "mit" - Pako je ze wszystkimi, to znaczy ze swojej miski, a potem trzeba pilnować bo on je bardzo wolno (chlopak wybiera) i nad nim stoją sępy. najlepiej czuje się zakopany w kocyki w "swoim" fotelu. Brego (beagel) jest grzeczniejszy. No i okazało się że Pako w poprzednim wcieleniu był Kopciuszkiem. Po mistrzowsku wyjada z mieszanki suchego z animondą samą animonde, zostawiając precyzyjnie oddzielone chrupki. -
[quote name='Mika31']jest bardzo źle noc była ciężka i bezsenna .Pikuś odchodzi:-([/QUOTE] Aniu przytulam Ciebie, mam łzy w oczach i gardło mi ściska. My "wielcy homo sapiens" jesteśmy tak bardzo słabi i malutcy wobec takich chwil. Matko jedyna do końca wierzyć będę że jednak się uda, że jeszcze nie teraz. Tak bardzo tego Tobie i Pikusiowi życzę.
-
[quote name='kikou']bardzo, bardzo dziekujemy "Jamniczej Skarpecie" która podarowała nam worek Hepatica dla biednej dziewuszki Mani z wrocławskiego schroniska, która ma bardzo chorą watróbke (Mania wprawdzie jamnika specjalnie nie przypomina ale tak sie nam trafiło jak slepej kurce :O)) ) [/QUOTE] Sytuacja jest wyjątkowa a dodać trzeba ze po drodze miały do Ciebie przyjechać dwa stareńkie jamniki, jednakże ich sytuacja sie zmieniła. Pracujemy nad poprawieniem pewnych zasad JAMNICZEJ SKARPETY. Zaoferowałaś jamnikom wyjscie... Bobik jak wiadomo został w przytulisku, a jamnik z Olkusza własnie sie dowiedzialam jedzie do DS, rewelacyjnego DS zważywszy ze będzie u Pani Weterynarz. Dzieki bazarkowi taks SKARPETA SIE WZBOGACIŁA o 2000 zł., mamy kase na strat i gwałtowne przypadki. W weekend myslę że sie uporamy i wstawie nowe zasady.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Kochani osoba którą pytałam o dom dla jamniczka zgodzila się. Zadzwoniłam do zgłaszajacych i dostałam informacje która jest rewelacyjna: [SIZE=3][B]Jamnior jedzie do zaprzyjaźnionej Pani Weterynarz od bianka0. NA ZAWSZE. Lepszej wiadomości nie mogłam usłyszeć. [/B][/SIZE] -
[quote name='Mika31']proszę trzymajcie kciuki Pikuś w stanie krytycznym , nerki się poddają , wątroba wróciła plus serce .Miał 2litry wody w brzuszku. Dostał kroplówki jest w domu teraz z nami .Jest bardzo źle:-([/QUOTE] Pikuś walcz błagam. Mika przytulam, mocno przytulam
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']W Olkuszu?????? ALAAAAARM!!! Dokąd go można zabrać JUŻ??? Bo będzie jak z Jasiem... :([/QUOTE] zapukałam w jedno miejsce kciuuuuuuuuuuuuuuki!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial black][SIZE=6]ALARM [/SIZE] w Olkuszu jest taki dziadeczek:[/FONT][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][FONT=arial black]DZIADEK JAMNIK DT na CITO[/FONT][/SIZE] dostaliśmy zgłoszenie (cyt): [LIST] [*]Do schroniska trafił w łańcuszku, [*]widać że kiedyś miał przycinane pazury bardzo stary, [*]kilkanaście lat stan zapalny dziąseł, [*]duże ubytki w uzębieniu zaćma, [/LIST] słabo widzi do tego częsta u jamników choroba rogówki, nazwy nie zapamiętałam ma taki biały (jak wapno) nalot na oczach odwodniony, osłabiony obdarte, odparzone poduszki morfologia w normie mocznik, kreatynina w normie alat, aspat trochę podwyższone - wskazanie coś na wątrobę dostaje antybiotyk i kroplówki jest w stanie sam jeść dużo śpi zgadza się z innymi psami, koty toleruje. __________________________________ [SIZE=3][B]Kontakt najlepiej na poniższy mail: [/B][/SIZE] ✉ [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] __________________________________ Można też: ✉ [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ☎ 507 735 732 __________________________________ Fundacja SOS dla Jamników pomoże w utrzymaniu i kosztach leczenia. więcej fotek w albumie na naszym FanPage [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.493411430724062.1073741839.119071334824742&type=1[/URL] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935476_493411500724055_1807648450_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/554586_493411667390705_810405564_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935102_493411714057367_1478131858_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/532050_493411510724054_2106688175_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/374591_493411734057365_1418161002_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Mika31']wymioty , brak apetytu wodobrzusze:-([/QUOTE] MAtko jedyna, kochana leć do weta, jej Pikuś trzymaj sie kochany. Nie wiem co powiedzieć.