-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Bardziej myślałam o jakiś poradach, radach, wskazówkach żeby nie robić czegoś niewłaściwie niepotrzebnie. Hm, mniej miziania, ojej to będzie trudno bardzo bo ona tak jest za człowiekiem, że ograniczanie jej tego będzie smutne. Jak wychodze czy wchodze do domu, to staram sie nie żegnać, nie witać z nią, jakoś bardzo wylewnie, czytałam że tak należy robić z psami z lękiem separaycjnym. Od kilku dni króluje w domu, bo ta sunieczka szczeniaczek co z nią konkurowała i była taka zazdrosna to już we własnym domku. Może jak Alexis podpatrzy że mój domowy psiak taki spokojny i wyważony to ona też się tak będzie zachowywać, albo odwrotnie, duży się bedzie na kolanka wspinał jak ona :).[/QUOTE] Rozumiem że mogę Ci podać na priva telefon i skontaktujesz się - oczywiście w celu uzyskania porad, podpowiedzi, fachowej zresztą :) -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica'].... jak tylko, okaże się ,że z Jasią wszystko jest w porządku to zaraz pokażemy się , bo zrobiliśmy zdjęcia.... ale..... wczoraj wieczorem musieliśmy jechać z Jasieńką do weta, zaczęła krwawić z pycholka:-(... jestem bardzo zmartwiona i chyba nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć( na dodatek ,wieczorem na dyżurze nie było lekarza, którego Jasia boi się ,chyba najmniej, więc dodatkowa jeszcze porcja stresu dla niej w tej chorobie!)zresztą <nasz> Pan doktor ,zawsze w jakiś zrozumiały sposób potrafi mi przekazać w czym jest problem? a teraz nie wiemy? czy Jasia ma wrzody i doszło do krwawienia? czy też , dałam jej do gryzienia, sparzoną wielką kość, ona to uwielbia!!!!... wiem!... wiem!... już się nasłuchałam od TZ i p doktor!... w tym wieku, żadnych kości!!!!... jak zobaczyłam krew na poduszce( było naprawdę sporo) przestraszyłam się! i pomyślałam że to ząb!... ale nie! niestety nie:-(... dostała cyclonamię p/krwotocznie, wit K i witaminy i mieliśmy w razie gdyby coś się działo, przyjechać w nocy!... ale nic!... a rano... zastałam Jasię , jak ocierała pycholek u siebie w spanku(to u niej objaw zadowolenia):-o.... dzwoniłam do lecznicy rano i Pani doktor zadecydowała, żeby przyjechać po południu ,żeby podać jeszcze raz zastrzyki... ale nie potrafiła mi powiedzieć co się mogło stać:shake:....[/QUOTE] o matusiu :( o matusiu - wysyłamy tony ciepłych myśli. Jasieńko kochanie nie rób takich numerów. -
[quote name='anica']Zaglądam.... zawsze z nadzieją, że TEN telefon zadzwonił:)[/QUOTE] No ja przybiegłam z nadzieją że zadzwonił jednak
-
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Niedługo będzie jak malutka siedzi już u mnie trzy tygodnie więc coraz więcej mogę o niej powiedzieć. To psiak cień :). Ciągle chce się tulić, włazić na człowieka, całować :loveu:. Sama zostawać nie lubi, jak zostaje z Ninem na te kilka godzin to jest okej. Nie wiem czy w nowym domku będzie miała zapędy niszczycielskie ze względu na samotność, czy to jej z czasem jeszcze minie. Może mogę już coś teraz robić żeby wyeliminować ewentualny lęk separacyjny czy jej nadmierne przywiązanie do człowieka ? Jak myślicie ? Chodzi o to żeby w nowym domku , w którym pewnie niedługo - bo to śliczna kochana grzeczna drobinka - zamieszka , nie było niepotrzebnych kłopotów. A poza tym łapka coraz bardziej rozchodzona, skacze, biega jak samolocik, wdrapuje się bez problemu, staje na dwóch łapkach, tak że ta złamana łapka to może troszkę bardziej krzywa niż normalna ale działa dobrze.[/QUOTE] Jakbyś potrzebowała pomocy behawiora w Krakowie daj znać. -
Pajuchna co u Ciebie, jak zapasiki żywnościowe?
-
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']Bardzo mądry chłopak z Trotysia :) a jak domki? odezwały się z nadejściem wiosny?[/QUOTE] [quote name='anica']... nieustanie trzymam kciuki:kciuki: ... czy też widzicie?.... że ktoś nam Trotysia , podmienił:-o... pycholek , nawet inny, błyszczace cudeńko:loveu:[/QUOTE] Powiem tak - poważny odezwał sie jeden, naprawde domek super, sprawdzony - ale jednak byla przyczyna dla której domek adoptował innego jamnisia (Bumela z Józefowa). Nie będe podawać szczegółów, ważne jest to że dom super, a jamnik (niewazne skąd) zyskał dom. I to że schronisko wyadoptowało do sprawdzonego domu, a nie standardowo > przyszla wycieczka dała działkę i adoptowała. Dla mnie ZAWSZE od ZAWSZE ważny jest jamnik i pomoc jamnikom taka prawdziwa niezależnie od tego czy jamnik ma "metkę" czy nie. Dla ludzi empatycznych jest to zrozumiałe. -
[quote name='zolziatko']Dziewczyny a jak się przenosi wątek?? Ferdziu zaczął niestety podsikiwać w domu. Może macie jakieś sposoby, żeby go tego oduczyć? Paula_t on u Ciebie też podsikiwał nie? Może macie pomysł jak Pani Natalii pomóc? A w ogóle Ferdziu zachowuje się jak typowy jamnior - obszczekuje wszystkie psy w okolicy ..[/QUOTE] Jak jest w tytule juz informacja ze w domu to lada chwila moderator przeniesie
-
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Frodek jak Rambo - kij, maskota musi byc kilka razy większe niż on sam -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Podczytuję wątek, ale nie piszę ;) Znajomy chce pomóc finansowo, więc pomyślałam o jamniczkach ;) Czy to konto mogę mu podać? [FONT=verdana][B]Konto główne:[/B] [B]Fundacja SOS dla Jamników[/B] Bank Zachodni WBK S.A [B]30 1090 1056 0000 0001 2028 6974[/B] Karolkowa 80/82/22 01-193 Warszawa[/FONT][/QUOTE] Tak oczywiście to konto główne Fundacji SOS. Dziekuje serdecznie. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia77']Przyszedł dziś do Nas dziś wór karmy i wielka paczka psich ciastek - serdecznie dziękujemy za wsparcie, wielkie całusy od Ząbka i Suni/Zuzi :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1809/80194668acf1e039.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [SIZE=3] Smacznego, jak będzie się kończyć to daj proszę znać. Kupimy kolejną porcję.[/SIZE] -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']Oj Pakosław, żeby to u nas więcej ciaćków, znaczy sałaty było... :([/QUOTE] a propo sałaty Pako w poniedzialek idzie do dr Garncarza, w oczku ma cos co wygląda jakby zaczynające sie bielmo. W najbliższych dniach będzie miał zrobione badania w tym tarczyca. Niestety wbrew krążącym legendom i wieściom pt "jedna pani drugiej pani..." nie udalo nam się uzyskać adresu "wszędzie również w Warszawie" gdzie badania marfo kosztują 10 zł, zatem koszt będzie większy niż 10 zeta :evil_lol: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Dziewczyny czy ja mogę prosić dane do przelewu :)[/QUOTE] [B]??????[/B][COLOR=#ffffff].............[/COLOR] -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
Cześć mam nowych kumpli i jednego beagla którego wychowuję. Nie spotkaliście gdzieś takich człowieków co chcieliby takiego sympatycznego jamniora jak ja? [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/155795_490900854308453_1023243653_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/603701_490900860975119_1647011978_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/532089_490900877641784_912243041_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/298054_490900857641786_735018211_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Hope2']Już wróciłyśmy-rano do ludzkiego weta zaprowadziłam Hope-a tam jakaś pin...pani mówi "ale tu z psami nie wolno! ". Na to Hope "Toteż ja nie z psami tyko z jedną sunią" "Ale...i tak nie wolno..." "sama pani mówiła,że nie wolno z pasmi-o suni nic nie było. A poza tym,mogę ją zostawić u pani-ale ostrzegam uczciwie-będzie sie drzeć". No to ta pani mnie wzięła,ale po minucie do Hope zaprowadziła-bo ja sobie nie życzem siedzenia u jakiejś pielęgniarki-bo skąd wiedziałabym co ludzka wetka mówiła? A mówiła mało-Hope sama se diagnozę wystawiła i wiedziała jakie chce leki. Wetka się zgodziła-jakowyś półpasiec czy cuś i ma maść i tabletki. Ja nie pocieszona jestem-bo zastrzyków jej nie dali-ale za to tabletki musi łykać jak gęś i to 4 razy dziennie. W aptace też razem byłyśmy. A potem u mamy TZ-a. Tam się trochę nudziłam, obraziłam sie na Hope-bo nie pozwoliła mi kiełbaski zjeść:mad:W domu duże futra to mało z siebie nie wyszły jak wróciłyśmy,biegały jak durne, skakały,piszczały,ogony nimi machały-aż musiałam porządek przywrócić-mama ma mieć spokój i odpoczywać. I na dwór może wychodzić,jak słońca nie ma-a dzisiaj nie ma go wcale,bo jest deszcz i ja z tego korzystam,bo tamte osły nie chcą się namaczać... o jjjjaaaa pierniczę [quote name='sybisia']Zośka, weź Ty zacznij pisac' pamiętnik albo raczej dziennik. Sprzeda się lepiej niż dziennik jakiejś tam Bridget Jones :evil_lol:, a może nawet jakiś film nakręcą z Tobą w roli głównej!:lol: Masz psinko dar opowiadania jak nikt inny i humorek Ci dopisuje. Pisz dziennik, będziesz celebrytką ;):lol: Sybi i Maja podziwiające :lol: Dokładnie tak [quote name='Gusiaczek']Wiesz Zocha, dumam sobie - w sumie dobrze, że nie cały ten pasiec - szybciej Hope do zdrowia wróci .... Ovo zadumana Ja sam nie wiem ki czort lepSIEJSZY, bo tez pogooglalem. Rambo googlarz
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Prawda, fisio :) Ok. 10 min przed przyjściem Nutusi Ovo wróciła baaaaaaaaaardzo zmęczona z długiego spaceru. Napiła się i padła przy misce z wodą (mimo, że na dłuższe wyprawy Filip zawsze zabiera wodę i miseczkę). Znieruchomiała, by po kilku minutach zerwać się na powitanie Cioteczki i ....... po zmęczeniu :)[/QUOTE] Siemka Ziomka, to masz to samo co ja, dostaje takiego splidu na niektóre osoby że wszystko furczy, moje uszy tez i mój wspaniały owłosiony tors też. Bo wiesz laska ja jestem przystojniak - umówisz sie ze mną? Rambo podrywacz. -
[quote name='Ewelinaaa']rita60, nie udało mi się wczoraj dotrzeć do schroniska, zróbmy pakiecik naszej Teji, może uda się jej dzieki niemu znaleźć jej nowy dom. ;) Opis jest zdjęcia są. ;)[/QUOTE] Trzymam kciuki i wierzę zę uda sie ja Rollo
-
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2013 roku...
Isadora7 replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ŻYCIE TEGO PSIEGO DZIECKA ZAKOŃCZYŁO SIĘ ZANIM NABRAŁO ROZPĘDU http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1313 Tak bardzo smutno, tak niewiele brakowało (mieliśmy DT - transport miał być po niedzieli). Okropna choroba, zabójcza dla takich maluchów... Nie wiem co napisać... tak bardzo smutno... Sąd Ostateczny Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY! Millicent Bobleter -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolkamadry']Ale my w Szczecinie nie mamy morza!!!! to aż 100 km od nas:)[/QUOTE] i tak blizej niz z Warszawy a z geografii to ja zawsze laske miałam -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']po całodziennej wyprawie na opolszczynę, zaglądam. Isadoro jak nasz kawaler się miewa?[/QUOTE] okupuje jeden fotel czekam na foty, jest bardzo grzeczny, ale podobno ustawił całe towarzycho. Nawet masakrycznie nieznośnego beagla.