Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. O matulu, Trzymam kciuki i ślę moc ciepłych serdecznych myśli dla Was, dla Boni i Ciebie przede wszystkim. Przytulam.
  2. [quote name='dagmara86']Toffik ma przepuklinę :( ale póki co wet każe czekać jeśli się nic nie dzieje, a przepulkina najczęściej wychodzi jak mały śpi a jak wstaje to się chowa... chłopak dodatkowo zabezpieczony Fiprexem i kupiłam tabletki na robaki Paratex koszt razem 22zł[/QUOTE] trochę niefajnie :(
  3. [quote name='magdyska25']Czy mogę prosić o zmianę zdjęć Filipa? [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1008[/URL] psiak zaczął teraz 5 rok życia z czego 4 lata w schronisku na Paluchu, więc praktycznie cała młodość za kratami... Mogę również liczyć na pomoc w wypromowaniu psiaka? [/QUOTE] No jasne że tak [quote name='halszka']Schronisko Jastrzębie-Zdrój Czoko :[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242921-Rude-jest-piękne-jamnikowaty-CZOKO-i-śliczna-TOLA-czekają-na-kochający-DOM http://up.programosy.pl/foto/czako.jpg" http://up.programosy.pl/foto/czako.jpg [/QUOTE] Wstawimy oczywiście na stronę.
  4. [quote name='jaanka']Szukam dla moich dobrej karmy . Wypróbowaliśmy trzy ale bez entuzjazmu . Zwykle gotuję ale jeden jest wątrobowcem i czasami musi przejść na hepatic . Reszta nie może być wyróżniona i też dostaje suchelki .[/QUOTE] A jakie stosowałas? A co do hepatica to czy dawałaś royala? Bo jest bardzo dobra karma weterynaryjna (również hapatic) (i tańsza) TROVET.
  5. [quote name='Mattilu']Dobranoc Duszko, zdrowiej i wysnij fajny domek:)[/QUOTE] podpisuje sie pod tym
  6. [quote name='barb']Isadoro, melduję, że "jamnisia" Rosemary z Orzechowiec od dziś figuruje na stronie schroniska w rubryce w Nowych domach.:lol: [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=1200&Itemid=21[/URL][/QUOTE] [B]Dziękuje za informacje już przeniosłam do działu adoptowanych, [/B] echhh aż mi się smutno zrobiło bo zawsze z Arturem jeszcze pare słów zamieniłam :( bardzo szkoda człowieka.
  7. [quote name='Nutusia']Czekolada z nutką pomarańczy - pyyyyyyycha ;)[/QUOTE] Taka słoneczna bardzo jest na tych fotach
  8. [quote name='werenn']a propos fajny bazarek jest z wędzonymi łapkami - moim chłopakom smakują bardzo tyle, że teraz Bond będzie musiał jeść w ukryciu, bo Marcel nie może niestety .....[/QUOTE] Podejrzałem Dorota zamówiła dla nas i sąsiada - Rambo
  9. [SIZE=3]I kilka innych które w tym wszystkim giną [B]DWALIN 8 lat[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1330[/url] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1330/5.jpg[/IMG] [B]GUZIK 7 lat[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1327/5.jpg[/url] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1327/5.jpg[/IMG] [B]BILEK 11[/B] letnie przestraszone psisko [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1326[/url] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1326/1.jpg[/IMG] [B]KAJTUŚ 8 lat[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1323[/url][/SIZE] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1323/4.jpg[/IMG] [SIZE=5]Te i wiele innych czekają na dom, na ratunek. [/SIZE] [SIZE=4]Wrzucajmy je na tablice, każde udostępnienie to zwiększenie szansy na dom[/SIZE]. a w pozostałych tematach złota rada ________________________________________ [SIZE=3][B] PLOTKI[/B] [IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG] [COLOR=blue]są tworzone przez chorych z zawiści [/COLOR][IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG][COLOR=red] rozprzestrzeniane przez głupców [/COLOR][IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG] [COLOR=green]i przyjmowane za fakt przez idiotów[/COLOR]![/SIZE] ________________________________________
  10. I na poczatek dla przypomnienia FRANEK, przebywa obecnie w DT w okolicach Warszawy. Szukamy domu dla przystojnego Franka. Przebywa w domu tymczasowym w okolicach Warszawy. Został znaleziony w ostatnim dniu wiosennego śniegu. Przez ten czas można już powiedzieć, że to psiak absolutnie cywilizowany, ladnie chodzi na smyczy, bardzo lubi dzieci. Przytulak pchający się na fotele. [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1329[/URL] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1329/1.jpg[/IMG] ________________________________________ [SIZE=3][B] PLOTKI[/B] [IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG] [COLOR=blue]są tworzone przez chorych z zawiści [/COLOR][IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG][COLOR=red] rozprzestrzeniane przez głupców [/COLOR][IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG] [COLOR=green]i przyjmowane za fakt przez idiotów[/COLOR]![/SIZE] ________________________________________
  11. No a to? Te łapiny oparte :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-chb2eZ971sc/UYDAdfOpSBI/AAAAAAAA-0w/bf8i2UOo-qI/s640/IMG_2263.jpg[/IMG] to z siostrzyczką tez fajne: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5TBUITrFVWw/UYDAZ4-hdZI/AAAAAAAA-0c/flxEp3y_6Dg/s640/IMG_2248.jpg[/IMG]
  12. Zośka ty nie szalej, to dla twojego dobra, nie rób numerów i nie choruj to nie będą kłujać. Rambo mądrala.
  13. [quote name='Nutusia']Mój, mój... zawsze będzie w pewnym sensie mój ;)[/QUOTE] Musimy sie podzielić :)
  14. oj przytuliłabym nochalka [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TDJ-mCUzPj8/UYDAedNHXXI/AAAAAAAA-00/pqUU8TUo480/s640/IMG_2270.jpg[/IMG]
  15. [quote name='yunona']Cudowne glutki, pomyślnych diagnoz życzymy i po leczeniu wspaniałych domków :)[/QUOTE] No i szykuje się też coś dla dziadeczka z Łodzi, póki co jeszcze się udaje, jakby powiedzieć każda sztuka to ważne, ale już trzeba szukać innego sposobu, nikt i nic nie jest z gumy. Wierzę że jemu się jeszcze uda.
  16. [SIZE=3]Kolejne jamniczki przyjechały do nas po pomoc. Czekaliśmy na Małego Księcia od jakiegoś czasu, orga[SIZE=3]nizując wcześniej zaplecze i konsultując jego chorobę[/SIZE]. [B]Jamniczek ma około 6-7 miesięcy. Charakter - anielski oczywiście! Uśmiechnięty od ucha do ucha, radosny smyk, ludzi uwielbia! Ciekawy świata, odważny, niestrudzony odkrywca. [/B] [B]Niestety, jamniczek ma zrost kręgów. Zrost L5-L6 najprawdopodobniej w wyniku wrodzonej wady rozwojowej. W przyszłości możliwy ucisk zrostu na rdzeń kręgowy. W obrębie kości miednicznej w części nadpanewkowej pękniecie bądź brak zakończonego procesu kostnienia. [/B]Sugerowane wykonanie zdjęcia RTG w płaszczyźnie V-D w celu potwierdzenia, lub wykluczenia. Na pewno powinien mieć operacje, której schronisko nie jest w stanie przeprowadzić z wielu powodów - choćby późniejszej rekonwalescencji i potrzeby indywidualnej opieki. Objawy choroby to powłóczenie łapkami, Jamniś woli pozostać w jednej pozycji, widać, że odczuwa ból. W hoteliku wpraw[SIZE=3]dzie się rozszalał, widać jaki jest szczęsliwy bawiaąc się z dziećmi - to przecież tez dzieciak.[/SIZE] [B] Wierzymy, że jego los niedługo się odmieni, uda się przeprowadzić operację i ten piękny szczeniak będzie mógł cieszyć się życiem.[/B] Już teraz jesteśmy na minusie opłaciliśmy transport jamnisia 400 zł. W międzyczasie okazało się że przebywa z nim około roczna jamnisia wymagająca konsultacji w celu potwierdzenia lub wykluczenia padaczki lub zespołu Menier’a. Mamy nadzieję że jej ataki w schronisku był jedynie reakcją na stres[SIZE=3], ale [SIZE=3]oczywiście dla pewności sunia będzie zbadana.[/SIZE][/SIZE] [B] Te dwa urocze drobiażdżki czekają i liczą na Waszą pomoc. [/B] Więcej na wydarzeniu na facebooku (link poniżej lub po kliknięciu w banerek. Link do wątku na forum podam w późniejszym czasie :)[/SIZE] [COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]event na facebook'u:[/B][/SIZE][/COLOR] [URL]https://www.facebook.com/events/472316792838003/[/URL] [URL="https://www.facebook.com/events/472316792838003/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/920/ksiazeavek1copy.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]Księżniczka Elfów zwana tez Bellą [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3753/bella14640.jpg[/IMG] Mały Książe - zdjęcie jeszcze schroniskowe [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/3317/mayksie640.jpg[/IMG] a tu z hoteliku, gdzie obudził się w nim żywioł i zrobić fotę graniczy z cudem. Mały Książe porusza się trochę jak pingwin, a szczęnieca natura jest jednak silniejsza. Wykazuje ogromną wole życia Nasza urocza para dzieciaków razem. [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1200/maluszki2640.jpg[/IMG][/SIZE]
  17. [quote name='Dogo07']Alex bardzo sie zmieniła od momentu kiedy do mnie przyjechała , z zastraszonego stworzonka które sie nie ruszało i usiłowało coś ząbkami kłapnąć, stała sie wesołą goniącą czasami jak torpeda , bardzo rozgadaną , psinką :). Być może Koko ją troszke tonowała, a po tym jak Koko poszła do swojego ds, to Alex poczuła sie swobodniej, nie boi sie nawet dużego i wybiera mu z miski chrupki, ale nadal jest wpatrzona w człowieka, spacerek, troszke sie cieszy trawką a resztę idzie niedaleko człowieka, z tym że jeszcze jej nie spuszczałam ze smyczy. Aha, podkrada jedzenie, jak ktoś zostawi w dostepnym miejscu, łącznie ze spróbowaniem kawy z mlekiem :). Od machania jak ją głaszczę to o mało jej sie ogonek nie urwie, może ktoś da mi instrukcje to bym filmik jakiś zamiesciła jakby mi sie udało. Codziennie rano wita mnie buziakiem. Zrobiła sie taka weselsza, bo z poczatku była taka smutnawa, troszke depresyjna. Ale teraz już jest super i w pełni gotowa do adopcji.[/QUOTE] a super yunona wykupiła ogloszenia a ja usiłuje spłodzić tekt
  18. [quote name='Malawia']Koffi wrócił z adopcji!!! W piątek (26.IV) dostałam telefon, że odwożą psa do hoteliku, pogryzł drzwi w mieszkaniu i pod wpływem złości oddali go z powrotem. Podobno jeszcze strasznie wył (choć tydzień wcześniej rozmawiałam z ludźmi, i nie wspomnieli o tym fakcie), sąsiedzi się skarżyli, ponoć były jakieś donosy na policję i SM! Ja już nie mam pomysłu jak utrzymać dwa psy w hoteliku! Bo gdy Koffi poszedł do domku, chciałam pomóc Luli, suni zabranej od zbieraczki! Koszt jednego psiaka to ponad 300zł! Proszę pomóżcie! W przyszłym tyg Gazzy ma zrobić bazarek dla psiaków na dogo. Macie jakieś pomysły?[/QUOTE] odświeżam..........
  19. Dzwonie do Was (na numer z 1 strony) i nie mogę sie dodzwonić chcę ustalić szczegóły jak moze Fundacja SOS dla Jamników pomóc z Jamniczej Skarpety. W jakich godzinach najlepiej?
  20. [quote name='Mika31']dziękuję dziewczyny nadal go widzę wszędzie i tak go brakuje dom taki pusty..............Maksio też tęskni słabo je , Aleks tylko wnosi radość wszyscy tak tęsknimy .Nie daję rady bez niego , bez jego mruczenia i przemówień mały łapek i trzepania uszami ukochanego szarego koca o który toczyliśmy wojny . Gryzienia w nos i piskliwego szczekania. Po prostu pustka...........to był tylko pies ale dla mnie to był jak dziecko.Moja mała ruda menda lub Piknik .[/QUOTE] To musisz w sobie , a nie jest to łatwe. Cały czas ciepłe myśli przy Tobie.
×
×
  • Create New...