-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='Ewa Marta']Jesteśmy umówione z Macią. Trzymajcie kciuki, żeby jutro udało się sunię złapać. W sobotę rano mała jedzie do weta, a potem do Konina, skąd odbieramy ją z moim synem i wieziemy wprost do ciepłego domu Ani:-) Macia i Ania zadbają, żeby sunia miała zrobione badanie krwi i USG, żeby móc ją od razu zapisać na sterylkę w W-wie. Usg wykaże, jak szybko musi być wykonana sterylka.[/QUOTE] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-U9miO94c_LI/Tv7HlK06JiI/AAAAAAAAC3A/0rzeujutXXs/s400/10582__21.jpg[/IMG]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']Mój tymczas jest potwierdzony. Choć nie ukrywa, że miło by było zobaczyć zdjęcia ;). Dziewczyna sprawdzona, studiuje ze mną i wie co robi. Będziemy w stałym kontakcie.[/QUOTE] wrzucilam przypomnienie i owszem, aczkolwiek tak jak wcześniej pisałam zapewne w nocy sie pokażą (z przyczyn niezależnych) [quote name='Ellig']No to prawie wszystko dogadane ale jestesmy zdolne;)[/QUOTE] A czyz nie tak powinno być, hasło, pomoc , haslo pomoc. W grupie zawsze można więcej zdziałać. -
[quote name='Celina12']Rulon-tak potrzeba nam wszystkim szczerych,kochających i wrażliwych ISTOT. Najważniejsze to kochać i być kochanym.....w cieple miłości znikają zmory,troski,zło......w cieple miłości nie ma miejsca na kłamstwa,oszustwa..... Tak dziś jestem nastrojony jakoś...jak widzę to co niektórzy wyprawiają myśląc,że zranią,dokuczą....tylko nie wiedzą jednego-ZERO zostanie zerem...zaraza-zarazą.....więc jak zero może zranić ? No nie może..... Jutro chce przeczytalniukować,że Twoje sprawy żołądkowe są ok i zajadasz smaczki OK???? Sopeluś SZczekający[/QUOTE] Sopelciu mój IDOLU podpisuję sie czterema łapami i moje laski też. Chopaki bez was, bez marcela, bez mikusiowych, bez czarodziejów, bez anicowych, frodkowych przyszłoby zamienić się w ludzia, a to było straszne. Rambo rewolucjonista.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Kontakt do Ewy wysle sms-em:)[/QUOTE] Dziękować bardzo uprzejmie będę -
Rulon ziomek oj zdziwiłbyś się widząc gdzie Gandzia włazi. Błeeee wygooglałem co to giacośtam błeeee. Rambo googlający
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']W sobotę 20 kwietnia Ewa Marta jedzie z Warszawy- Ursynowa do Wrześni, skąd zabieramy psa od Maci. Mozemy zabrac jamniczka/ szczeniaczka/. Transport do wspólnego rozliczenia. Jezeli ten w/w tymczas wypali.[/QUOTE] Super dzięki za informacje, stanę na głowie aby wypaliło -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='hektor2461']Witam Cioteczki Skopiowałem dla Was z Wikipedii tłumaczenie z angielskiego pt. Retentio urinae. Tłumaczenie zawiera błędy gramatyczne. Jeśli jednak z uwagą przeczytacie tekst, znajdziecie odpowiedż na nurtujące Was pytanie, dlaczego Frodo ma problemy z oddawaniem moczu. Jest to młody pies, więc może będzie miał szczęście i wyjdzie zwycięsko z tej choroby, która jest skutkiem urazu kręgosłupa oraz kamicy pęcherza i cewki moczowej. Pozdrawiam.[/QUOTE] Dzięki wielkie za to tłumaczonko. [quote name='Frodo Szczeciński']Ja też dziękuję i staram się ze wszystkich sił dać sobie radę w pokonaniu problemów , mam nadzieję że się mi uda. Dzisiaj był w Szczecinie piękny i ciepły dzionek, poszalałem troszeczkę na ogródku , a potem na wybiegu . Teraz odpoczywam bo od tego ganiania padam z łapek. Pozdrawiam Frodek[/QUOTE] Frodek jak my zazdrościmy tobie morza. Rambo i banda -
Rulon chopie podeśle Gangę ona wszystko potrafi ukraść. RAmbo reklamujący Gangę.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='bianka0']Zapewne osoby działające obecnie na jamniczych forach mój nick nic nie powie i słusznie bo z tych forum sama się wycofałam, jak wiele innych, bardzo wartościowych osób. Nie jestem osobą medialną i nie chcę nią być, tym bardziej że kończę swoją przygodę z dogo. Nie dlatego że nie lubię tego forum, ale ja już niczego na nim nie rozumiem !!! Co się dzieje w jamnikach ???? Dlaczego na sznaucerach, dogach , plaskatych osoby mogą ze sobą rozmawiać i współpracować, a tutaj nie ??? Czy chodzi o to aby być tą jedyną medialną, niezastąpioną gwiazdeczką, czy chodzi o to żeby psom w typie tej rasy pomagać ? Dziewczyny przestańcie i dajcie spokój. Dwie fundacje dla tej rasy to tylko zaszczyt dla niej. Współpracujcie razem i nie piszcie tymi wielkimi literami, nie przekrzykujcie się w ten sposób. Psy tego i tak nie przeczytają, a one wszystkie czekają na Was. Dla wszystkich wystarczy tego nieszczęścia do Waszej pomocy. Razem można więcej zdziałać niż oddzielnie, tak jak było kiedyś..... Dziękuję wszystkim jamniczym i niejamniczym ,,Ciotkom " za pomoc w adopcjach 5 jamników i życzę Wam opamiętania, współpracy i dużo dobrych, jamniczych adopcji. To forum jest jedyne i rewelacyjne, gdyby nie ono wiele psów zmarłoby na ulicach, w schroniskach, na łańcuchach przy budach, zakatowanych przez swoich oprawców. Wszystkie jesteście potrzebne i niepowtarzalne, nie licytujcie się, nie krzyczcie na siebie wielkimi, kolorowymi literami. Jamniki na Was czekają.[/QUOTE] Bianko dla mnie dobro jamnika zawsze było i jest nadrzędne, nieważne skąd nieważne jaki parasol. Zawsze byłam wdzięczna każdemu za każda pomoc i każda pomoc była i jest ważna. Nigdy w życiu nie bawiałam sie w statystyki nigdy też nie oceniałam przez pryzmat tego ile mam psów czy ktokowliek, bo nie jest to miara. To że tu jestem to tylko dlatego ze wbrew wszystkiemu mam jednak świadomość tego ze nie byłoby wielu z tych psiaków gdyby nie ludzie - proste. Wbrew wszlekiemu złu, nękaniu, plotkowaniu .... [SIZE=2][COLOR=#000000][B]A przede wszystkim NIGDY nie posunęłabym się do przeszkadzania w pomocy jakiemukolwiek psu robiąc osobie pomagającej/ratującej koło doopy. [/B][/COLOR][/SIZE] -
[quote name='bianka0']Miło mi było z wami tu pobyć przez kilka lat. Miło mi było rozmawiać na tym wątku o moich psiakach. To forum pomogło mi w adopcjach wspaniałych istot, ale teraz muszę chwilę odpocząć i pomyśleć. Zagubiłam się w tym wszystkim, moje psy są bezpieczne i kochane. Takie też będą dopóki ja będę z nimi.[/QUOTE] [quote name='danka1234']Różnie w zyciu sie układa ,czasem tzreba odetchnąć ale moze zajrzysz choć od czasu do czasu na ten jeden wątek?[/QUOTE] Dpkładnie tak jak pisze Danusia. Fakt czasem trzeba odpocząć, ale tez niech pierwszą rzeczą będzie fakt że pomogłaś tak wielu psiakom i tak wielu jeszcze możesz pomóc.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']Biedny maluch... Paskudna choroba. Aż ciężko coś napisać. Znalazłam zdjęcia Dziuni: Co do Karmelka wszystkiego się dzisiaj dowiemy od weterynarzy i bardzo dziękuję za propozycję wsparcia. To dla nas bardzo dużo. Dostałyśmy zgłoszenie o parce psów w typie jamnika, które mieszkają u chorego psychicznie człowieka. [COLOR=#ff0000][B]Suka ma po raz kolejny szczeniaki i tym razem nie zostały jeszcze zabite.[/B][/COLOR] Są żywione bułkami. Staramy się zdobyć kontakt żeby pojechać i je zabrać. Masakra...[/QUOTE] Psiaki wstawimy na stronę. Czekam na info, karmy weterynaryjne i bytowe, suche i puszki nie ma problemu. [SIZE=3]Beztroska ludzi dopuszczających do "produkcji" psiaków powala. Dostałam zgłoszenie o 4 szczeniakach (2 dziewczynki i 2 chłopców) w podwarszawskim lesie. Jedna z dziewczynek pójdzie do DT na miejsce nie żyjącej ERKI. Nie mamy miejsca/pomysłu na pozostałą trójkę. Schron? Efekty znamy. Foty będą późnym wieczorkiem. Ale prośba na JUŻ. Może ktoś weźmie chociaż jednego, zawsze to szansa. Jest sponsor na karmę, my od siebie pomożemy też (szczepienia, odrobaczenia). Co do wyglądu zdjęcia będą wieczorem, ale powiem tak - podobne do jamników jak każde szczeniaki :loveu:[/SIZE]. -
A u mnie 7 kilo szczającego wariata + 5,5 kilograma dostojnej rudej damy + niecałe 5 kilo totalnego świrusa z balejażem
-
tak po prostu uffffffffffffffffffff
-
[quote name='soboz4']Bardzo dziękujemy za pozdrowienia! [SIZE=3] To spróbuję Brita, tylko czy na tym zeszczupleją?[/SIZE] Jak kupiłam Acanę Light to przytyły, tam tez był spory % mięsa, na pewno więcej niż 50% - bez dodatku kukurydzy, ryżu - chyba tylko słodkie ziemniaki[/QUOTE] Nie stosuję lightów z załozenia, bytową "odmierzaną". Moje laski trzymają linię. Ostatnio za namową brite zakupiła yunona i... jej czarodzieje schudły, nie jakoś masakrycznie ale widocznie.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
ŻYCIE TEGO PSIEGO DZIECKA ZAKOŃCZYŁO SIĘ ZANIM NABRAŁO ROZPĘDU [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1313[/URL] Tak bardzo smutno, tak niewiele brakowało (mieliśmy DT - transport miał być po niedzieli). Okropna choroba, zabójcza dla takich maluchów... Nie wiem co napisać... tak bardzo smutno... [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/548969_490435131021692_2025260368_n.jpg[/IMG] [I][SIZE=4][B]Sąd Ostateczny[/B][/SIZE] [SIZE=3]Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY![/SIZE] [SIZE=1]Millicent Bobleter[/SIZE][/I] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']U Karmelka złe wyniki były właśnie spowodowane zapewne tym kamieniem. [SIZE=4]Nikt nie sugerował karmy, a mówiąc szczerze zapewne nas nie będzie stać [/SIZE](choć jeśli się okaże konieczna to coś wymyślimy). Nasze schronisko jest dobre, choć oczywiście psom byłoby lepiej na pewno w domach. Ale tu mają pojedyncze boksy, wybiegi, spacery, opiekę weterynaryjną, dobrą karmę. Szczerze to niektóre hotele mają gorsze warunki. Jednak oczywiste, że dla takiego Bilka czy Dziuni tymczas byłby wspaniały.[/QUOTE] [SIZE=3]Na takie rzeczy jest klik > [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240920-✿-JAMNICZA-SKARPETA-REAKTYWACJA-Jamniki-Jamnikom-z-prawdziwą-pomocą-✿"][B]JAMNICZA SKARPETA[/B][/URL] jak tylko będzie potrzeba śmiało pisz, zakupimy i wyślemy. [/SIZE] zgłoszenia również tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240680-✿-JAMNICZA-SKARPETA-REAKTYWACJA-pod-egidą-Fundacji-SOS-dla-Jamników-✿[/URL] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']edytka850 ja nadal nie rozumiem o co chodzi. Czyli te wszystkie osoby (nie tylko w jamnikach) pomagające znaleźć domy psom ze schronisk robią to tylko dla poklasku? Bez odpowiedzialności? Od 5 lat działamy w jednym schronisku, na początku małym, zaledwie kilka boksów. Teraz jest nowe i mamy ok. 100 psów. Od początku ogłaszałyśmy, szukałyśmy im domów. Cieszymy się z każdej adopcji, osobiście (w dwójkę) robimy wizytę poadopcyjną w każdym domu (prawie 250 wizyt za nami), oczywiście na własny koszt. Martwimy się chorobami i tym czy dobrze trafiły, a jeśli źle nie wahamy się odebrać. Robimy to jako wolontariuszki. Kierowniczka zawsze nam powtarza, że oprócz psów pod własną opieką mamy jeszcze 100 w schronisku i faktycznie tak czuję. Czyli to co robimy jest nic nie warte? Dla poklasku? Imitacja pomocy? Dodatkowo mamy aktualnie pod bezpośrednią opieką 20 psów i kilka kotów. Jesteśmy osobami prywatnymi i radzimy sobie w dwójkę. Nasze długi sięgają tysięcy, aktualnie samo hotelowanie psów kosztuje nas ponad 2000 miesięcznie. Mimo to nigdy nie poczułabym się na tyle "ważna", by określić działania innych jako imitację. Ludzie sobie żyły wypruwają, by znaleźć psom domy zanim będzie za późno (przykład: mestudio i Kozienice) i tak się ich określa? [B][SIZE=4]Każde działanie mające na celu znalezienie nowego domu psom, tym bardziej schroniskowym jest ważne! Każde! Przepraszam za off na wątku jamników, ale nie mogłam się powstrzymać.[/SIZE][/B][/QUOTE] Niestety Maciu nie do wszystkich do dociera, a do pasji doprowadza fakt że ktoś rozmawiajac z ludźmi pomaga im znaleźć psa. Na dodatek jak to jest pies mocno w typie jamnika i młody (Bartek vel Zenek). Już ci piszę o co biega Rodzina adoptowała psa ze schroniska była sprawdzona, po wielu rozmowach, po wizycie przedadopcyjnej adoptowała psa ze schroniska jest złem... to ręce i cycki opadają. Ta Rodzina starała sie o Fiodora, przeszła normalny proces adopcyjny. Jak kilka innych rodzin (do Fiodora była kolejka) - to że nie pojechał do nich Fiodor nic im nie ujmuje. Dom został wybrany w Warszawie (Garncarz pod ręką) i bez psiaków (były super rodziny w Warszawie ale z psami. Jakieś kryteria musiały byc przyjete i nie było to że domu z ogródkiem a rozeznanie w całej rodzinie. Aby nie powtórzyła się historia Teodora. Podobnie z rodziną która adoptowała Bumela (byli sprawdzani i zamierzali adoptować Trotysia, jednak nie zemdlałam na widok a dokładnie przyjrzałam się Rodzinie. Zdecydowanie psiolubnej,z decydowanie dobrej i fajnej... ale jeden czynnik zdecydował i o tym nie muszę mówić (suma-sumarum sprawy osobiste rodziny i moja wiedza o Trotysiu) że przekierowałam adopcje na Bumela i to był strzał w dziesiątkę. Jest bardzo istotne aby psa akceptowali bezwzględnie wszyscy domownicy. A fakt że ktoś z domowników nie do końca jest przekonany dla wprawnego oka jest zauważalny. Proste jak konstrukcja cepa. Te dwa psy zostały adoptowane prosto ze schroniska, jednak zostały adoptowane przez sprawdzone rodziny, a nie np przy dniu otwartym po wpłaceniu umownego. Jeżeli fakt że walczy się o wszystkie jamniki niezależnie od "parasola" jest naganny, jeżeli to że nie wypuszcza się z ręki DOBRYCH DOMÓW a pomaga im sie znaleźć psiaka spełniającego ich oczekiwania, nawet namawiając i ułatwiając kontakt ze schronem jest naganny to się komuś pojęcia pomyliły, a na to już nic nie poradzę nie mój problem. Dla mnie jak i dla Ciebie i każdego zdrowo myślącego człowieka [B][SIZE=4]Każde działanie mające na celu znalezienie nowego domu psom, tym bardziej schroniskowym jest ważne! Każde! [/SIZE][/B] Nie widzę tez powodu, aby o tym nie informować. I to też nie zawsze, bo zwyczajnie nie zawsze jest na to czas. ________________________________________ [SIZE=3][B] PLOTKI[/B] [IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG] [COLOR=blue]są tworzone przez chorych z zawiści [/COLOR][IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG][COLOR=red] rozprzestrzeniane przez głupców [/COLOR][IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG] [COLOR=green]i przyjmowane za fakt przez idiotów[/COLOR]![/SIZE] ________________________________________ [B]I żeby było jasne - TYLE W TEMACIE - nie zamierzam ciągnąć. Dla myślących to wystarczy, myślącym inaczej czy jak kto woli myślącym jak rajfury z rynku w Pikutkowie Małym nie pomogę - nie jestem specjalistą w tym zakresie. [/B][SIZE=3][B]Wątek jest ogólnopolskim wątkiem dyskusyjno -zgłoszeniowym dla jamników i jamnikowatych.[/B][/SIZE][B][SIZE=3][/SIZE] [/B] [COLOR=#ff0000][FONT=arial black]EOT w temacie[/FONT][/COLOR] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][FONT=arial black]Kropka postawiona, kropka już w nowym domu[/FONT][/SIZE] wspaniała Rodzina, kumpela wyżlica (też adoptowana), własny dom, kanapa... Gratulujemy KROPIE i RODZINIE słusznego wyboru. [url]https://www.facebook.com/events/505932406135786/[/url] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1857/53707948706215469232310.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/6191/p4130238640.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1373/p4130245640.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/1684/p4130224640.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/2697/p4130231640.jpg[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[url]https://www.facebook.com/events/463444603726774/[/url] Klara pojechała do domu. Rewelacyjnego domu pełnego ciepła i serca. Dom zyskał wspaniałą przyjaciółkę, a Klara zyskała wspaniały DOM. Była pełna akceptacja z obu stron, chwile wzruszeń ... Klaro teraz idziesz swoją Drogą Szczęśliwości. [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/3058/57980648291333844053832.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/8325/p4130227640.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1785/p4130267640.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9572/p4130273640.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/5198/p4130277640.jpg[/IMG] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Isadora7 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Kochane, chcialam zareklamowac fajna inicjatywe w realu: ciuchowisko na Ochocie w najblizsza niedziele :) Jest okazja kupic cos fajnego, spotkac sie i wspomoc psiaki - Przyjdź koniecznie w niedzielę 21 kwietnia do Klubokawiarni Mam Ochotę w Warszawie, ul. Grójecka 75 - Fundacja Psy Niczyje. i znowu nie moge byc z Wami:placz:[/QUOTE] o to sobie zapiszę