Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='bibs']16.04.2013 Zenek przeszedł za tęczowy most :([/QUOTE] [SIZE=5] [/SIZE][FONT=monotype corsiva][SIZE=5] "...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, Na łańcuchu więziony przy budzie O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie, A podczas lata, gdy szukasz ochłody, Często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..." [/SIZE] [/FONT][SIZE=1] [/SIZE] [SIZE=1] Artur Chojecki 1880-1951 HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU[/SIZE]
  2. [quote name='marmosia']Niewyobrażalnie piękna :)[/QUOTE] i dostojna
  3. [SIZE=4]słodziaki[/SIZE] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9273/28042013048.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Amadeusz']no nie:)ten kosz z zawrtością ja też poproszę:)a ten paluszek:)cmok!dla Tomeczka:)[/QUOTE] Przepraszam ale byłam pierwsza :loveu:
  5. Fantastyczna, fantastyczna [IMG]http://www.iv.pl/images/87161188678216544755.jpg[/IMG]
  6. wysłałam na maila też [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1832/665ecb2397a7d0a4.jpg[/IMG]
  7. [quote name='MaDi']Będę wdzięczna za przesłanie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] ok jeżeli znajdę to wyslę
  8. [quote name='MaDi']Sprawa pilna. Czy ma ktoś zapisane zdjęcia Kredki?[/QUOTE] Przeszukuję bazę ale t o potrwa bo to był 2009 rok teoretycznie powinnam mieć bo robiłam banerek.
  9. O rety tyle lat a Gaja bez domu :(
  10. Kochani ja w poniedzialek wrzucam grosik za tego szczylka "jamnikowatego"
  11. [quote name='PACZEK']Ja FB " nie ogarniam" jeśli ktokolwiek może tam "wrzucić" będę zobowiązany. Wybaczcie proszę offtopa.[/QUOTE] To żaden offtop, szukasz autentycznie pomocy, wrzuciłam na dwa transportowe, z jednego z nich już parokrotnie miałam autentyczny odzew, może i teraz się tak zdarzy. A może z drugiego cudem też sie ktoś zgłosi jak wpis nie zleci za nisko. Dane (telefon) podany autentyczny ten co podany tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242754-Morus-straci%C5%82-pani%C4%85-i-dom-pilnie-potrzebny-transport-i-pomoc[/url].
  12. [quote name='PACZEK']Eeee.......... Wybaczcie proszę najwspanialsze jamnisiowe Cioteczki:oops: Morusek to nie jamniś ale zwykły wielorasowiec. Może ktoś ma pomysł na szybki transport dla biedaka. Wiem że zawracam głowę ale jestem zdesperowany. To Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242754-Morus-stracił-panią-i-dom-pilnie-potrzebny-transport-do-DT-i-pomoc?p=20782672#post20782672[/URL][/QUOTE] A na facebooku na transportach wrzucane było?
  13. [quote name='Celina12'][...]-rozbudowują historie,tworzą fakty a potem same w nie wierzą.Fałsz,obłuda,kłamstwa,oszustwa-to się powinno leczyć lub ostro zwalczać.....życie na szczęście samo wymierzy karę-bolesną i okrutną.Tylko w takich przypadkach rzadko ktoś taki z pokorą dochodzi do wniosku,że otrzymuje ostrzeżenie.Wtedy to najlepiej biadolić,płakać i użalać się nad "niesprawiedliwością" losu.[/QUOTE] [SIZE=4][SIZE=2]Jakbym ja to pisała, nie znoszę farbowanych lisów :), a czort z nimi już tylko specjalista psychiatryczny im potrzebny[SIZE=2], aczkolwiek czy pomoże? Nie wiem, niektórzy są w fazie terminalnej ....[/SIZE] [SIZE=4][B]teraz przejdziemy do przyjemniejszych rzeczy czyli ....[/B][/SIZE][/SIZE] Ten kwiat we włosach mnie rowalił rozczuleniem [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/4011/b8da3e919a8b8c93med.jpg[/IMG][/URL] Kapitalna trójka kaaaapitalna[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/4011/a701272e05ae725b.jpg[/IMG][/URL]
  14. Szukamy domu dla przystojnego Franka. Przebywa w domu tymczasowym w okolicach Warszawy. Został znaleziony w ostatnim dniu wiosennego śniegu. Przez ten czas można już powiedzieć, że to psiak absolutnie cywilizowany, ladnie chodzi na smyczy, bardzo lubi dzieci. Przytulak pchający się na fotele. [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1329[/url] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1329/1.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1329/3.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Celina12']Posiadłość należy kupić tylko niedaleko nas..... [...] [/QUOTE] To oczywiste, kasy mam multum więc dla mnie to rybka gdzie, zapytam tylko coponiektórych co widza lepiej gdzie ta kasa [IMG]http://lh3.ggpht.com/_qOfX99uDvNQ/TArHJlJ2cwI/AAAAAAAALmY/nluKP76e37M/010105roll_1.gif[/IMG] i szlus lece do developera i kupuje. [SIZE=3]bardzo romantyczne scenki u Ciebie Celinko: [/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3995/6848363daeede578med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3995/5a20c7156ece02e9med.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Celina12']Piruś czuje się wspaniale,na 12 do kontroli jadziem.....wyciągnąć wenflona-bo strasznie nieszczęśliwy jest:shake:. Normalnie zapach z mordeczki cudowny...no i nie boli już ząbek.Ładnie połknął antybiotyk,zjadł-bo straszliwie głodny był.[/QUOTE] Zżarło mi poprzedniego posta bo padł mi net, telewizja i stacjonarny na kilka godzin (awaria dostawcy). A pisałam że jak już kupie posiadłość a to już niedługo ;) to już wiem gdzie ogrodnika szukać :loveu:
×
×
  • Create New...