-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Zdradzę - Górecko Kościelne poza kenelem jest knajpa, gdzie podają przepyszna kawę i cudne pierogi ;)[/QUOTE] Ganga też za kenelem zawsze ma sporo jadła, namiętnie wyrzuca między kenel a ścianę jakby chciała ukryć :) -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Zrobiłam jedno ogłoszenie Alexis na gumtree, dzwoniła dzisiaj jakaś pani , ma dziecko kilkuletnie, z okolic Krakowa, ma sie zastanowić.[/QUOTE] [quote name='Hope2']Zagldam...Alexis jest śliczna...domki bedą stały w kolejce do niej :)[/QUOTE] Było już kilka telefonów ale wysłałam dwie ankiety i czekam. A jak tam rachunki? -
[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/923411_4795630284868_1814791967_n.jpg[/IMG]
-
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']Bombowy jest! :)[/QUOTE] Wiesz jest rzeczywiście fajny. Jest charyzmatyczny. W piątek miałam okazje obserwować go kilka godzin. Miał marny dzień bo nie chciał pozować. Upatrzył sobie to miejsce przy kominku, stare legowisko (czerwona nówkafunka mu nie pasi). I broni, bo chętnych jest paru. Ale widzę że ma chłopak posłuch. Komicznie wygląda jak daje ostrzeżenie (nie atakuje) i mu się fafel unosi i drży. Dom mu jest bardzo potrzebny, najlepiej jakby był sam. Chwilami widać jak bardzo jest zagubiony przez to że na jedno oko nie widzi na drugie marnie. Siedzę i myślę nad tekstami do ogłoszeń (nie tylko dla Pako). -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Isadora7 replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Podniosę Inez i bardzo proszę o pomoc w spłacie długu...[/QUOTE] dostałam telefony jutro będe dzwonić musialam wrzuci tez na luz i odpocząć -
[URL="http://img5.imageshack.us/i/39068745040350838210318.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3550/39068745040350838210318.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img51.imageshack.us/i/39069445109498831295511.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9774/39069445109498831295511.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img89.imageshack.us/i/57552845040010838244318wo.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1019/57552845040010838244318wo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img266.imageshack.us/i/92357045069118835333572.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3403/92357045069118835333572.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img15.imageshack.us/i/16427845109499831295414.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5078/16427845109499831295414.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][SIZE=4]nadal potrzebujemy pomocy dla Pana Jamniora i nadal o to BARDZO PROSIMY o [SIZE=4]wpłaty, bazarki... [/SIZE][/SIZE][/B][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7706/57752847881033885903023.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1531/24803147881057552567374.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9738/94577447880867552586391.jpg[/IMG] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B]
-
[B][SIZE=4]Doopka 30 kwietnia [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/2444/60091047686493905357015.jpg[/IMG] Doopka dzisiaj [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1724/93124047881011219238610.jpg[/IMG] I nasz jamniś łapiący słoneczko [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7941/94692347880984885907944.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4950/11776478807905525940855.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5176/39796847880955885910821.jpg[/IMG] [/SIZE][/B]
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/575379_4806733082431_173413289_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941669_4806733562443_1448842702_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/944767_4806733522442_898315343_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942238_4806733002429_236486804_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/397899_4806733282436_340723999_n.jpg[/IMG]
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']http://images48.fotosik.pl/685/81b165fd1f9e04ff.jpg :evil_lol:[/QUOTE] Kapitalny kenel :evil_lol: -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/940834_4806158948078_1540571189_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/943740_4806158908077_1013242945_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/375012_4806158668071_547053605_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942894_4806158708072_1220658349_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/405832_4806161148133_228190515_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Amadeusz']:)[B]Dorotko!to co napisałaś wyżej to prawda!!!!prawdziwa!!!!!i podpisuję się pod tym obydwiema rękami:)Celinka:)Nasza!Kochana!jest wyjątkowa!!!!!i całe Jej Towarzystwo z którym każdego dnia bywa jest niepowtarzalne!!!:)To kobieta!która ma w sobie wszystko co najlepsze:)takich ludzi jest naprawdę nie wiele[/B]:)J[...]:)[/QUOTE] To się czuje, to się widzi i daje odpoczynek od otaczających nas faryzeuszy
-
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Isadora7 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
Ale pozycja :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img5/9864/dsc00153z.jpg[/IMG] Bardzo Amiś posiwiał [IMG]http://imageshack.us/a/img836/142/dsc00175yjo.jpg[/IMG] Taki ogrodnik świetnie przypilnuje [IMG]http://imageshack.us/a/img16/6290/dsc00181fj.jpg[/IMG] Poprosże koszyczek z zawartością widoczną w tle :) [IMG]http://imageshack.us/a/img850/1746/dsc00282y.jpg[/IMG] Prawie komplecik [IMG]http://imageshack.us/a/img833/3776/dsc00290dy.jpg[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Jamniki Niczyje']DOM KLARY Zdjęcia z pozdrowieniami wysłała Pani Hania z Klarą. [B]Pani Hanna i Pani Monika adoptowały Klarę ze schroniska w Tomaszowie Mazowieckim, bez udziału w tym fundacji.[/B] Koleżanka Pani Moniki na warsztatach powiedziała jej o Klarze. Pani Hanna nie mogla pogodzić się z sytuacją suczki. W ten sam dzień był wyjazd do schroniska w Tomaszowie Mazowieckim. I tak nastała Klara. Pani Hania Zadzwoniła do nas na drugi dzień po adopcji. Przedstawiła sytuację a potem przesłała zdjęcia. Klara to przesympatyczna suczka ale narazie dużo śpi. Ma apetyt, jest grzeczna i widać że domowa. Zachowuje czystość. "Dzień dobry, Na razie przesyłam kilka zdjęć Klarci, jutro postaram się wysłać jeszcze parę. Ponieważ teraz słodziutko śpi Bardzo się cieszymy że Klarcia trafiła do nas, od razu zrobiło się radośniej. Jest bardzo pogodnym jamniczkiem, pomimo swojego wieku, Stała się od razu członkiem naszej rodziny. Nie żałujemy decyzji o jej adopcji i zabrania jej do domu. Monika" [/QUOTE] Cudownie wzruszajaco też opisali w czwartek na swoim FanPage schroniskowym: [url]https://www.facebook.com/pages/Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t-Tomasz%C3%B3w-Mazowiecki/203103946376771?hc_location=timeline[/url] [QUOTE] Klara i jej nowa właścicielka przesyłają nam pozdrowienia :) Relacja z nowego domu: " ma obcięte pazurki i już nie kuleje na łapkę, czekamy na wyniki badań krwi (dzisiaj były robione) i może się uda zrobić porządek z Klarci ząbkami , dzisiaj dostała antybiotyk i czuje się po nim bardzo dobrze. I jak każdemu jamniczkowi apetycik jej dopisuje i śpi w łóżku pod kołderką Jest bardzo pogodną dziewczynką i w żadnym razie nie żałuję podjęcia decyzji przyjazdu do Państwa i zabrania jej do domu, ani tego, że namówiłam moją mamę na to" jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że Klarusia jest już bezpieczna. DZIĘKUJEMY!! [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/217497_563360960351066_548425226_n.jpg[/IMG] [/QUOTE] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][SIZE=4][FONT=arial black]ULA i CZARNA[/FONT][/SIZE] [I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1310[/URL][/I] Ula, to spokojna i bardzo łagodna suczka. Lubi dzieci, zabawy oraz towarzystwo człowieka. Jest wielkim pieszczochem i śpiochem ;) a jej ulubioną rozrywką są zabawy z piłeczką. Jest grzeczna i słucha się na spacerach (można z nią chodzić bez smyczy). Czarna jest równie łagodna jak jej mama, a wręcz trochę bojaźliwa i choć na spacerach staje się bardzo ożywiona, to gdy coś ją wystraszy, od razu chowa się za człowiekiem. Też jest pieszczochem i śpiochem jak jej mama. Obie przyzwyczajone są do innych zwierząt i nie zwracają uwagi na koty (nie gonią ich). Są bardzo karne i szybko uczą się co im wolno, a czego nie wolno. Równocześnie są potulne, przymilne, radosne i wdzięczne. Są pieskami typowo kanapowymi, jednak szybko nauczyły się nie wchodzić do wskazanych pomieszczeń (obecnie nie śpią z człowiekiem). [B]więcej tu[/B] [I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1310[/URL] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1310/6.jpg[/URL] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1310/3.jpg[/URL] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1310/10.jpg[/URL][/QUOTE] [SIZE=3][B]Dostaliśmy informację od zaprzyjaźnionej ze zmarła Panią Osoby, fragment cytuje: [QUOTE]".... Aklimatyzują się pod Ostrowcem Św. [...] Mają domek i biegają w ogródku, są szczęśliwe..."[/QUOTE] Najlepszego suniom życzymy. [/B][/SIZE] [URL="http://img16.imageshack.us/i/imag01671111.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7697/imag01671111.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img823.imageshack.us/i/imag01431111.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8839/imag01431111.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img51.imageshack.us/i/imag01491111.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/147/imag01491111.jpg[/IMG][/URL][SIZE=3] [/SIZE] -
[quote name='werenn']ja dzisiaj obs..łem kanapę. R. była na mnie zła i mam robić na kafelki jak już nie mogę wytrzymać. Ale gdzie ja będę latał na kafelki - tam zimno w łapki. Chyba ją pogięło. Najgorsze, że straszyła mnie dietą...... normalnie bezlitosna jest. i muszę znowu iść do weta....... a ten mój nie daje takiej fajnej diety z kurczakiem - mowy nie ma! Marcel zrezygnowany[/QUOTE] Chopie a może jemu też nas...z i żeby ciebie nie widzieć to da fajną dietę. Rambo popuszczacz.