Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='willma']jutro jedzie do domku stałego :)[/QUOTE] Willma to miała być niespodzianka, będą fanfary i takie tam. Ja sie boje trąbić dopóki nie stanie sie faktem. Ale jedno moge powiedzieć że wyglada na to zę Trotyś bedzie miał dom marzenie. A reszte juz jak sie stanie :)
  2. [quote name='Nutusia']To może pomyśleć o wózeczku dla Maleńkiej?... To znaczy oczywiście po konsultacji u neurologa. [quote name='anica']... też tak myślę;) http://www.wozekdlapsa.pl/
  3. [quote name='mamameli']W obróżce Bajka wygląda uroczo :) A ja poprosiłam dla wypłosza o nowe legowisko, bo luzikowe, nie dosyć, że pogryzione przez Bajkę, to jeszcze należało oddać Czibie, bo to przecież spadek po L-L :) Pani z Adopcji Jamników, która wspiera Bajeczkę obiecała wysłać nam posłanie i szeleczki, żeby małą już powolutku szykować do chodzenia na smyczce. No i pora na ogłoszenia, bo sunia coraz bardziej się zadomawia, ustawia sobie inne czworonogi i jest o mnie bardzo zazdrosna (niemal rzuciła się na moją Negrę - bokserkę - żeby ją ode mnie odgonić). Podkoszulek też jest zazdrosny, tym razem o Bajkę, bo to za mną ciągle łazi i mnie słucha!! :placz: Postaram się przygotować filmik z pieszczot łóżkowych (Bajki i moich - żeby nie było wątpliwości :diabloti: ) to zobaczycie ile miłości może dać wypłosz (nadal mówię o Bajce :) )[/QUOTE] Takie legowisko zamówione jak na fotce (maks w ciągu tygodnia powinno dotrzeć). [COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]Koszt z dostawą 70 zł. Zostaje 30 zł.[/SIZE][/B][/COLOR] Co do szelek nie wiem czy nie lepiej abyście zakupili na rachunek Fundacji SOS dla Jamników - dobierzecie rozmiar mając psa na miejscu. [IMG]http://images33.fotosik.pl/658/5996b9d179ea08c8.jpg[/IMG] [B][COLOR=#993300]LEGOWISKO KANAPA - NIE ŁAPIE ŚIERŚCI ! [/COLOR][/B][COLOR=#993300] [/COLOR][COLOR=#800000][U]MATERIAŁ [/U][/COLOR][COLOR=#993300][COLOR=#993300]: poliester.[/COLOR] [U]WYPEŁNIENIE[/U] : mieszanka piankowo -silikonowa. [U]ZALETY[/U] : [/COLOR][COLOR=#993300][COLOR=#993300]wodoodporny , mocny , nie łapie psiej sierści[/COLOR],pokrowiec zdejmowany do prania. Legowisko wykonane z mocnego materiału tapicerskiego. Wypełnienie to specjalne mieszanka piankowo -silikonowa,popularnie zwana "sztucznym puchem". Zaletą tego rodzaju wypełnień jest też to ,iż nie zmieniają swoich kształtów ani objętości w trakcie użytkowania. Legowisko jest całkowicie rozbierane,posiada zamki a pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30st. [/COLOR]
  4. [quote name='sylwiaso']Tak jesteśmy i też serdecznie pozdrawiamy całą Izusiową gromadkę i mocno ściskamy wszystkie Kochane cioteczki![/QUOTE] Się podłączam do pozdrowień
  5. [SIZE=5]Dla Wikuni[/SIZE] [video=youtube_share;ZDl6oWohq7k]http://youtu.be/ZDl6oWohq7k[/video]
  6. Wikuniu bardzo dużo o tobie słyszalem i chciałbym mieć taka Wikusię. Moje dziewczyny też. Duzo zdrowia dla ciebie. Rambo, Ruda i Ganga., a Edi ktory jest teraz z Sopelciem Hektorkiem, Dżeskuiem, Atosikiem i Bemolkiem też ciebie pzodrawia.
  7. Wikuniu bądź zawsze tak urocza jak jesteś. Jesteś radością nie tylko dla Babci, ale i dla nas odwiedzającyh wątek. Oby wszystkie dzieciaki były takie jak Ty. [URL="http://img835.imageshack.us/i/walentynki1.png/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1530/walentynki1.png[/IMG][/URL] [URL="http://img29.imageshack.us/i/232e9f0e3c1807139564176.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4876/232e9f0e3c1807139564176.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img849.imageshack.us/i/obrazekurodziny.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9596/obrazekurodziny.jpg[/IMG][/URL]
  8. No czułem że będzie gites i szlus. Rambo żulik z Gibalaka
  9. [B]NA CITO potrzebny transport Trasa: Hrubieszów (lub Zamość) do Warszawy dla jamolka[/B] [INDENT] dla jamnisiowatego [SIZE=4][B]Trasa: Hrubieszów (lub Zamość) do Warszawy[/B][/SIZE] psiak trafi do schroniska jak go nie zabierzemy. info na priv lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Można podać numer - ODDZWONIE [/INDENT]
  10. [quote name='werenn']Marcel czuje sie juz lepiej ale nie wiadomo, co powoduje te gwałtowne osłabienia tzn. wiadomo, że przez biegunkę i wymioty, ale z czego ta biegunka, jeżeli je tylko to, co może? w przyszłym tygodniu robimy badania, może dowiemy się czegoś więcej, bo jeszcze jeden taki numer Marcela i chyba ja się nerwowo wykończę [COLOR=#ff0000]acha - ostatnio zemscił się na wecie - walnął mu koopkę w gabinecie[/COLOR][/QUOTE] No to świadczy o tym że się dobrze poczuł :)
  11. [quote name='anica'].....no to będziemy ,czekać razem;)[/QUOTE] a tymczasem Alexis ma wywalone na cały świat :) totalnie bezstresowo [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/11893_4819213354430_1119731286_n.jpg[/IMG]
  12. [quote name='anetek100']oj chyba nie ten wątek hehe ale się rozumiemy:)[/QUOTE] Czułam że się pomyliłaś dlatego skomentowałam, ale ważne ze wiadomo o co biegusia.
  13. [quote name='anica']....Zapraszamy Serdecznie:loveu: hihihihi... też jestem, Ciebie ciekawa;) ... a psy... poprostu Kocham:loveu:.... tak jak Ty Hope;) Poprosimy potem o relacje ze spotkania na szczycie :) [quote name='b-b']Ja jestem strasznie ciekawa co powie neurolog:) Tak to jest istotne bardzo, zobaczymy
  14. Chłopak sie zdecydowanie zaokrąglił :) [video=youtube_share;Nnlp2zYW57w]http://youtu.be/Nnlp2zYW57w[/video]
  15. [quote name='anetek100']jacie aż włos staje na głowie od tych rozmów telefonicznych..ja miałam kiedyś podobny telefon....nie tak brzmiący jak opisałam, ale w stylu podobnym:) - Paniiii, a Pani jakie te szczeniaki ma? - a o jakie pieski Panu chodzi? jestem wolontariuszką, ogłaszamy wiele piesków, ze schronisk z Warmii i Mazur, z domów tymczasowych - a jakie ma pani? - powtarzam zależy z jakiego ogłoszenia Pan korzysta - no małego chce - to proszę udać się do najbliższego schroniska i na pewno tam pan znajdzie maluchy, bo dzwoni Pan z Kielc a ja mieszkam na północy, może bliżej pan znajdzie przyjaciela - bo ja mam huskego ze schroniska i chcę by to fajnie wyglądało taki rasowy i mały szczeniak - rasowy to pewnie z rodowodem, powinien mieć tatuaż, może schronisko kontaktowało się z hodowlą? - już go podpuściłam - jaki tatuaż, on na pewno rasowy a że mi nudno to wpadnę pociągiem na mazury i se wezmę jakiegoś - zapraszamy wszyscy na pana juz czekają, ale nikt nie odwiezie pana, bo psiobus już jest zajęty i wiezie innego psa;P, zapraszam zatem do schroniska z pana okolic, miłego dnia do widzenia..zachowałam się niegrzecznie, bo pierwsza zakończyłam rozmowę, ale już mnie nosiło;P[/QUOTE] No to nie jestem odosobniona z rozmową opisaną u Pako.
  16. [quote name='anica'].... cudny jest! domki się będą biły o niego!... Obiecuję:eviltong:!..[/QUOTE] [B]Oby...[/B] [LIST] [*][B]zaćma [/B] [*][B]serducho będzie badane [/B] [*][B]ma swoje lata [/B] [*][B]jest psem a nie sunią [/B] [/LIST] [SIZE=4][B]ale jest istotnie fantastycznym jamolem...[/B] [/SIZE] i troszke obok tematu Pako.... wczoraj miałam telefon... dziwny bo zakładam dwie opcje: [LIST=1] [*]facet istotnie szukał psa, [*]że tak powiem ktoś z kółka "różańcowego wielbicieli barchanów pod gipiurą" zrobił sobie jaja [/LIST] a rozmowa wyglądała mniej więcej tak: - dostałem pani telefon [SIZE=1][I](od kogo nie powiedział, w czasie rozmowy niby równiache z siebie robił mówiąc do mnie Pani Doroto)[/I][/SIZE] i dzwonię bo chcę jamnika - jakiego jamnika? - młodego - ma pan internet [I][SIZE=1](chwila ciszy w tle słychać podpowiadaczy - podczas całej rozmowy również)[/SIZE][/I] - nie nie mam - musi pan się okreslić precyzyjniej bo na stronie mamy blisko 150 psiaków [SIZE=1][I](zawsze polecam wszystkie jakie mamy na stronie)[/I][/SIZE], mamy i takie do roku i starsze... - a czy ten półroczny to prawdziwy jamnik, bo żeby mi potwór nie wyrósł, a skąd on jest i ile kosztuje? - rasowego jamnika może pan kupić w jednej z hodowli zrzeszonej w ZK, a ten jamniś jest ze schroniska... - co mi pani opowiada jak półroczny pies mógł sie znaleźć w schronisku [I][SIZE=1](to jeden z sygnałów kilku tej rozmowy który zapalił lampkę pt "łajzy się nudzą")[/SIZE][/I] - proszę pana czy pan był w schronisku? [facet rzekomo z Piaseczna] np Na Paluchu? - no kiedyś bylem i nigdy nie widziałem tam szczeniaków. - no to kiesko pan patrzył - proszę pani ja miałem TRZECH JAMNIKÓW, a jednego to na giełdzie kupowałem i od razu widziałem że to jamnik, to kiedy mogę zobaczyć pieska i gdzie mam do Państwa przyjechać [kolejna lampka] - prosze Pana tłumaczę panu że jesteśmy Fundacją a nie schroniskiem i nie mamy piesków na półkach, natomiast możemy podpowiedzieć, ewentualnie jak pan chce to wyśle panu ankietę PA, potem zrobimy wizytę PA i wtedy możemy ewentualnie rozmawiać o adopcji. - pani Doroto jak pani traktuje klienta, jak ja mogę wypełniać jakieś ankiety i mieć wizytę najpierw muszę obejrzeć psa, to skandal[I][SIZE=1] blablablabla [światło jak z latarni morskiej] [/SIZE][/I][I][U] konkludując[/U][/I]: no cóż pani Jur(cośtam) (podał nazwisko ale mam oko na nie przymknięte) ja nie Q... zatem nie mam klientów a i podobać sie wszystkim nie muszę.
  17. [quote name='elke'][SIZE=4]zapraszam na skromny bazarek dla TROTYSIA :[/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242380-DLA-TROTYSIA-bazarek-różności-do-20-05-2013r-OTWARTY-!!!!!!!!!!!!!!?p=20740901#post20740901[/URL][/QUOTE] ponowię zaproszenie [quote name='mdk8']przybywam do maluszka i postaram się coś dorzucić w przyszłym tygodniu.[/QUOTE] bardzo serdecznie dziękuje w imieniu Trotysia. [quote name='anica'].. naprawdę wzruszające! bardzo!.... pytam się?... co się dzieje z niektórymi po drodze ... że zatracają całe to dobro, spontaniczną życzliwość, współczucie...[/QUOTE] dokładnie
  18. [quote name='kolejna kobietka']Do gory Pajuchna![/QUOTE] i jeszcze raz
  19. [quote name='Celina12']Ja nie mogę....co tu za lenistwo???? Harry pisz cosik i foty dawaj...[/QUOTE] popieram po całości
  20. Marcel specjalnie przed pracą weszła aby zobaczyć co u ciebie. Prosże zdrowiej, bardzo proszę.
  21. [quote name='Hope2']już wiem! mam koronę-jak prawdzina królewna:multi: Kapitalna fota
  22. [quote name='werenn']Marcel znowu ma kiepskie dni - w nocy i rano była biegunka, rano niestety z krwią po południu czuł się nieco lepiej, ale oczywiście wizyty u weta nie uniknął, dostał dwa zastrzyki, po których mocno kuleje a w przyszłym tygodniu robimy badania krwi po wizycie u weta cały czas śpi na kanapie i nawet nie ma siły Bonda gonić[/QUOTE] Ech no :( trzymajcie się. Marcel nie rób numerów prosze.
  23. [quote name='Nutusia']Jakie pijawy tłuściutkie :)[/QUOTE] Kluchy :) małe to one raczej nie będą
×
×
  • Create New...