-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i jeszcze... [url=http://www.youtube.com/watch?v=WOsYksDruQk]YouTube - ARCHIVE I will fade[/url] -
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziś odeszła nasz Łacia... ona nie ma wątku, ale chce jej gdzieś zapalić światełko, bo nie mogłam się z nią pożegnać, a poza tym nie mamy jej gdzie pochować i teraz myślę o niej leżącej gdzieś w chłodni potem wrzuconej byle jak do pieca czy co tam się robi... Łacię zabraliśmy ze wsi kilkanaście lat temu. Przeżyła wszystkich swoich późniejszych braci i siostry. Była oczkiem w głowie Mamy. Nie wierzę, że jej nie ma... rano jeszcze była. Mo bardzo lubił Łatę, a ona jego. Więc będzie im tu razem dobrze. chociaż dla mnie ten wątek znów staje się bardzo smutny. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/PC300111.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4240005.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/P4260221.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12910d.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12954d.jpg[/IMG] [url]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12934d.jpg[/url] nie sądziłam, że kiedyś będę ozdabiała fotę własnego zwierzaka świeczką... [url]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12941d-1.jpg[/url] [/CENTER] [B][COLOR="Red"]Maksymalna ilość zdjęć w poście to 5[/COLOR][/B] -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
hihihi aaaale by było! aż bym nie wierzyła! :crazyeye: -
ale on[B] jest[/B] piękny! ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uroda-przeminela-sznaucer-olbrzymi-wrak-psa-tez-chce-zyc-124259/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/sznaucerek/2e3bad18f27854f1-2-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uroda-przeminela-sznaucer-olbrzymi-wrak-psa-tez-chce-zyc-124259/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/sznaucerek/2e3bad18f27854f1-2-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uroda-przeminela-sznaucer-olbrzymi-wrak-psa-tez-chce-zyc-124259/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/sznaucerek/2e3bad18f27854f1-2-1-2.png[/IMG][/URL] tak ok?
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aż drżę na myśl o was... a jeszcze tak zimno jest... co za beznadzieja... -
no to jestem [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uroda-przeminela-sznaucer-olbrzymi-wrak-psa-tez-chce-zyc-124259/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/sznaucerek/2e3bad18f27854f1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uroda-przeminela-sznaucer-olbrzymi-wrak-psa-tez-chce-zyc-124259/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/sznaucerek/2e3bad18f27854f1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uroda-przeminela-sznaucer-olbrzymi-wrak-psa-tez-chce-zyc-124259/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/sznaucerek/2e3bad18f27854f1-1-2.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uroda-przeminela-sznaucer-olbrzymi-wrak-psa-tez-chce-zyc-124259/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/sznaucerek/494f26e897192e85med-2.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uroda-przeminela-sznaucer-olbrzymi-wrak-psa-tez-chce-zyc-124259/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/sznaucerek/494f26e897192e85med-2-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uroda-przeminela-sznaucer-olbrzymi-wrak-psa-tez-chce-zyc-124259/"][U][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/sznaucerek/494f26e897192e85med-2-2-1.png[/IMG][/U][/URL] do wyboru... itd. ;)
-
[quote name='kikou']Bambino zdradziła mi, że to dzięki świetnemu banerkowi Mru zwróciła uwage na naszego maluszka!:sweetCyb::sweetCyb:[/quote] aaaaaa :D czyli warto! warto robić ;) (ja tez swojego Gacusia po banerku... i Dymeczka tez po banerku!:loveu:hihi) ale się cieszę! że piesek ma domek! :D
-
jestem ale w rozsypce... zrobię. na pewno
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
moja Łacia nie żyje usg wyszło okropnie... miała masę przerzutów... chyba wątroba, nie dosłuchałam... i znów nie miałam szansy się z moim zwierzakiem pożegnać... nie chce mi się wierzyć i nie wiem w co bardziej -
niestety banerek będzie potem :( jeśli kogoś wcześniej znajdziecie to super :) ja muszę lecieć do szkoły... zrobiłam banerek, ale mój cudowny "program" go nie zapisał... :mad: będę popołudniem...
-
on jest cały czas piękny tylko ktoś się postarał, żeby uroda minęła... :shake: straszne...
-
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zajrzyjcie proszę do tego psiaka... http://www.dogomania.pl/forum/f28/uroda-przeminela-sznaucer-olbrzymi-wrak-psa-tez-chce-zyc-124259/ patrzcie jakie cudo we Wrocławiu ktoś wywalił... :shake::shake::shake: -
[quote name='tifet'][SIZE=3]mam smutne nowiny...:shake: trzy psiaki(brązowy, kropek i pasek) tyją na potęgę mają prawie po 4-5kilo.... niestety czwarty zajmuje się wszystkim co tylko mozna byle nie jeść... całkowicie odmawia jedzenia... codziennie jest zmuszany aby choć parę kęsów zjadł... parę dni temu miał 1,7kilo i cały czas chudnie... potrzebna pomoc!!![/SIZE][/quote] [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B]podnoszę! :shake::shake: [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja przeczytałam dobrze ;) bo nie palę ;) ale przyznam, że dwa razy ten wyraz czytałam, bo nie byłam pewna ale to faktycznie tak jest - czytamy tylko początek i koniec a środek... :evil_lol: -
cudnie :loveu: ehh... tak się cieszę, że po tym wszystkim Pysio jest szczęśliwy... chociaż wciąż w DT ;)
-
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
mru replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
podnoszę w oczekiwaniu :roll::p -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rafi, Ty bardzo potrzebujesz domku tylko kto Ci go da kto poświęci czas dla chorego starszego psa :placz: -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
kochamy Cię, malutki! -
[quote name='Paulina87'] A w ogóle to dzięki niemu spotkałam swoją miłość :loveu:... wtedy jak jechałam po niego do Ostrowa.... i od niedawna jesteśmy razem :cool3:. Tak więc teraz to mam podwójny sentyment do Pysiaczka.[/quote] o maaatko :D eeej czad! :loveu: