-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
leżący pies to już nie pies :( takie życie nie należy się żadnemu z nich żaden na takie nie zasługuje. -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
bankowo się we wtorek poryczę :cool3: nie wierzyłam... -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o nie... kolejny psiak umiera bez domu miał szczęście o tyle, że bym w Psim Aniele... decyzja słuszna pies nie podnoszący się to... :shake: jak Mo... bardzo chciał wstać i co z tego... Rafiku... pozdrów mojego Atoska, Mo i Łacię, która nam odeszła wczoraj... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/bannerki/Raficzek/dsc06029ul5-1-3.png[/IMG] :placz: strasznie mi przykro [/CENTER] -
zaraz się wezmę za banerek tylko skończę zmywać :eviltong::eviltong::eviltong: edit: no. [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/husia-husky-alaskan-malamute-dom-bez-innych-suk-na-cito-122939/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Husia/229531deda793d1a-2-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/husia-husky-alaskan-malamute-dom-bez-innych-suk-na-cito-122939/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Husia/229531deda793d1a-3-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/husia-husky-alaskan-malamute-dom-bez-innych-suk-na-cito-122939/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Husia/f8b1b5801611304e-2-2.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/husia-husky-alaskan-malamute-dom-bez-innych-suk-na-cito-122939/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Husia/229531deda793d1a-2-1-2.png[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
halciu - prawdę powiedziałaś eeeeh jak ja nie znoszę tego momentu.... -
[CENTER][B][SIZE=4]pomocy dla Tary! :placz: [/SIZE][/B][/CENTER]
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ojej! - to Pani jednak istnieje ;) hihi coś więcej o sobie? :D i gdzie Robuś został wypatrzony? ;) jejku, ja myślałam, że nikt nie zechce naszego chorego kluska :shake: -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='JoSi'] jednak cieszyć się trzeba bo oddycha już nosem, nie charczy, nie krztusi się, wcina papki i jabłko utarte a ja myślę: byle do wiosny.[/quote] :D to super! Barbi, oby tak dalej! -
[B][SIZE=3]słuchajcie! u nas na Ursynowie znaleziono jamniorka... [/SIZE][/B] [CENTER][SIZE=4][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/znaleziono-jamnika-warszawa-ursynow-123903/#post11206717[/URL][/B] [/SIZE][/CENTER] Pani go wzięła, ale skoro ma alergika to nie bardzo może u niej zostać... :shake: proszę popytajcie! domek (:roll:) tymczas... pewnie nikt go nie szuka, bo już 10 lat ma ;/ parszywi ludzie...
-
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
mru replied to rita60's topic in Już w nowym domu
a Ty jeszcze tu... :shake::shake::shake: -
aaah piekny psiak [url]http://img511.imageshack.us/img511/8647/dsc0032ba9.jpg[/url] no ideał, taki przystojniak... :loveu:
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
słońce wstało i... :niewiem: nie ma! ;) -
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
mru replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
piękne maluszki :loveu::loveu::loveu: jej... -
o boże... :shake: niestety póki ja jestem w domu a ze mną Gacenty to nie mogę mieć kota :(:shake: Łata nigdy się z nim do końca nie dogadała, on się nie wyzbędzie zapędów naturalnych :( [SIZE=1]ale Mama już zapowiedziała, że jak się wyprowadzę to mam jej w zamian sprowadzić kocie bidy. ;) ja: pięć? ona: nie! ze.... trzy...[/SIZE]
-
chyba inny :) też niczego sobie dobrze to zawsze osłoda na koniec dnia tak okropnego dnia szczególnie :placz: idę spróbować zasnąć
-
Czarek w sweterku! :cool3: jej ale zupełnie inaczej teraz wygląda! co za cudo! :crazyeye: ile w nim wdzięku i gracji...
-
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale fotkę znalazłam :) Boże Narodzenie rok temu - sjesta... Kasia i inne lenie... [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/PC260088.jpg[/IMG] i jeszcze całus... :placz: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/P4240007.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/P4240005.jpg[/IMG] [/CENTER]