Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. leżący pies to już nie pies :( takie życie nie należy się żadnemu z nich żaden na takie nie zasługuje.
  2. bankowo się we wtorek poryczę :cool3: nie wierzyłam...
  3. o nie... kolejny psiak umiera bez domu miał szczęście o tyle, że bym w Psim Aniele... decyzja słuszna pies nie podnoszący się to... :shake: jak Mo... bardzo chciał wstać i co z tego... Rafiku... pozdrów mojego Atoska, Mo i Łacię, która nam odeszła wczoraj... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/bannerki/Raficzek/dsc06029ul5-1-3.png[/IMG] :placz: strasznie mi przykro [/CENTER]
  4. hihihi [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/dym%20sam/wsamychmajtkachSDC10174.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/dym%20sam/DSC00813asport.jpg[/IMG] buahahahaha sportsmen! [/CENTER]
  6. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/dym%20sam/DSC00719imbecylka.jpg[/IMG] :roflt: zomg to Kasia zrobiła :D (główna dymkowa pani) [/CENTER]
  7. :) a proszę bardzo! [CENTER][SIZE=5][COLOR=White][B]free Husia![/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  8. zaraz się wezmę za banerek tylko skończę zmywać :eviltong::eviltong::eviltong: edit: no. [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/husia-husky-alaskan-malamute-dom-bez-innych-suk-na-cito-122939/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Husia/229531deda793d1a-2-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/husia-husky-alaskan-malamute-dom-bez-innych-suk-na-cito-122939/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Husia/229531deda793d1a-3-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/husia-husky-alaskan-malamute-dom-bez-innych-suk-na-cito-122939/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Husia/f8b1b5801611304e-2-2.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/husia-husky-alaskan-malamute-dom-bez-innych-suk-na-cito-122939/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Husia/229531deda793d1a-2-1-2.png[/IMG][/URL] [/CENTER]
  9. halciu - prawdę powiedziałaś eeeeh jak ja nie znoszę tego momentu....
  10. [CENTER][B][SIZE=4]pomocy dla Tary! :placz: [/SIZE][/B][/CENTER]
  11. a ja sobie ją zaznaczam i lecę do szkoły filmik boski :placz::placz::placz:
  12. ojej! - to Pani jednak istnieje ;) hihi coś więcej o sobie? :D i gdzie Robuś został wypatrzony? ;) jejku, ja myślałam, że nikt nie zechce naszego chorego kluska :shake:
  13. [quote name='JoSi'] jednak cieszyć się trzeba bo oddycha już nosem, nie charczy, nie krztusi się, wcina papki i jabłko utarte a ja myślę: byle do wiosny.[/quote] :D to super! Barbi, oby tak dalej!
  14. [B][SIZE=3]słuchajcie! u nas na Ursynowie znaleziono jamniorka... [/SIZE][/B] [CENTER][SIZE=4][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/znaleziono-jamnika-warszawa-ursynow-123903/#post11206717[/URL][/B] [/SIZE][/CENTER] Pani go wzięła, ale skoro ma alergika to nie bardzo może u niej zostać... :shake: proszę popytajcie! domek (:roll:) tymczas... pewnie nikt go nie szuka, bo już 10 lat ma ;/ parszywi ludzie...
  15. a Ty jeszcze tu... :shake::shake::shake:
  16. aaah piekny psiak [url]http://img511.imageshack.us/img511/8647/dsc0032ba9.jpg[/url] no ideał, taki przystojniak... :loveu:
  17. słońce wstało i... :niewiem: nie ma! ;)
  18. piękne maluszki :loveu::loveu::loveu: jej...
  19. o boże... :shake: niestety póki ja jestem w domu a ze mną Gacenty to nie mogę mieć kota :(:shake: Łata nigdy się z nim do końca nie dogadała, on się nie wyzbędzie zapędów naturalnych :( [SIZE=1]ale Mama już zapowiedziała, że jak się wyprowadzę to mam jej w zamian sprowadzić kocie bidy. ;) ja: pięć? ona: nie! ze.... trzy...[/SIZE]
  20. oczywiście! nie odpisałam, bo mam marny dzień... :shake: kolczyki przygotowane leżą i czekają :D
  21. chyba inny :) też niczego sobie dobrze to zawsze osłoda na koniec dnia tak okropnego dnia szczególnie :placz: idę spróbować zasnąć
  22. Czarek w sweterku! :cool3: jej ale zupełnie inaczej teraz wygląda! co za cudo! :crazyeye: ile w nim wdzięku i gracji...
  23. ale fotkę znalazłam :) Boże Narodzenie rok temu - sjesta... Kasia i inne lenie... [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/PC260088.jpg[/IMG] i jeszcze całus... :placz: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/P4240007.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/P4240005.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...