Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13680.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC14454.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC14456.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC14461.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC14463.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC14468.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. dzięki, halciu wstyd mi, bo ostatnio tylko się psami zajmowałam dopiero teraz jak Łacia odchodzi to tak... żal mam do siebie. a jeszcze niedawno jej fotki robiłam jak się w słońcu wygrzewała... [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12932d.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12941d.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. a pewnie ;) tzn... obgryzł z mięsa i czego się dało a następnego dnia rano stwierdziłam, że wywalam, bo mi się muchy zalegną hehe :D Gacuś super, supergrzeczny, supermiły, superkochany teraz się super nudzi mimo, że byliśmy przed chwilą na spacerku jeszcze i ciągle szuka - szuka piszczącej świnki Dymka a nie możemy mu jej dać, bo zgryzie w minutę... :eviltong: a on cwany pamięta i szuka jej... i narzeka, że nie ma! no nie ma! :niewiem: dziś chłopaki na siebie wpadły na spacerze i była wymiana poglądów bardzo krótka z resztą a z naszym kotkiem gorzej i gorzej :( biedna w przeciągu 2 tygodni schudła pół kilo chyba a przy jej wadze 3 (teraz 2,5) to nie tak mało apetytu nie ma krew gorsza dostała kupę leków i strasznie męczy ją podawanie ich no i wymiotuje nimi :(:(:( pewnie przerzuty... już dwa razy miała wycinane guzki z listwy wygląda kiepsko :shake: jutro ma usg... eeeh obawiamy się najgorszego a mama jeszcze wyjeżdża na parę dni i już w nerwach... :shake: bo będzie tylko o Łaci myślała [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/latek/SDC15006.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. tym lepiej! [CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=4]:-( maluchy szukają DT! :-([/SIZE][/B] [/COLOR][/CENTER]
  5. pewnie, że tak :):):) Czraecki - mizianko po łysym brzuszku! (mój kubraczek tzn. ten dla Gacka doszedł i jest boski!)
  6. cholera.... i nic? :niewiem: eeeh eeeh... [CENTER][B][SIZE=4]smęcę miauczę i podnoszę! [/SIZE][/B][/CENTER]
  7. cooo? to pd Piasecznem? :D łoł! Łiskacz cudny... foty świetne... no i jeszcze Lord i Szansa - :loveu:
  8. łoł! co za historia :D Inka cudo jak nic... no a Zębatek przystojniak :cool3: eh to życie :shake:, powinno być tak, że izzie już może zabrać psiaka! :mad:
  9. napisałam do jakichś dziesięciu osób...
  10. może powysyłam pw do ludzi z okolic wpisanych jako awaryjne dt? :roll: pewnie nic z tego, ale spróbować nie zaszkodzi... racja?
  11. no tragedia po prostu... :shake: banerki na szybko... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/miesieczne-szczeniaki-w-typie-leonberger-pilnie-dt-nawet-platne-inaczej-tm-124318/#post11196127"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Leo/38764315_c82e9fa911-2.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/miesieczne-szczeniaki-w-typie-leonberger-pilnie-dt-nawet-platne-inaczej-tm-124318/#post11196127"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Leo/38764315_c82e9fa911-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/miesieczne-szczeniaki-w-typie-leonberger-pilnie-dt-nawet-platne-inaczej-tm-124318/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Leo/38764315_c82e9fa911.png[/IMG][/URL] eeeh
  12. co prawda nie ma fotek, no bo skąd ale spróbuje banerek zrobic :roll:
  13. no Johny ma dobrze ;) ale domek i tak potrzebny :(:(:( [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=Lime]kto pokocha słodziaka? :roll: [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  14. jej podnoszę :shake::shake::shake::shake: zaraz zaraz komu tu wątek podesłać...
  15. jeszcze trzymać? :) ja mogę! dokumenty mi powypadają z rąk, ale truuuudno!
  16. a rodzina orphy po łyżce kaszy na obiad a tak to chleb ze smalcem :evil_lol:
  17. aaaah ale c u d n e relacje :D będę fanką :loveu: na pewno
  18. ah nie, ja tylko tak pytałam o tomografię - bo mi powiedzieli, że się nie robi... też uważam, że to tak średnio ma sens :( trzymaj się, malutki
  19. Cyganku pewnie smutno Ci i tęskno... :roll: i zimno :razz:
  20. co tu robić! jak domek znaleźć!? :niewiem:
  21. [quote name='Weronia']wiesz mru.. to był stary psiak.. i po przejściach ciężkich. jak się czegoś dowiem- napiszę.[/quote] wiem wiem ja tylko tak :roll: dobrze, że nie był sam na koniec... te oczka jego takie smutne :shake:
  22. oooooooo nie... wiadomo od czego? tak ogólnie? coś wiadomo?
×
×
  • Create New...