-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13680.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC14454.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC14456.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC14461.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC14463.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC14468.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
dzięki, halciu wstyd mi, bo ostatnio tylko się psami zajmowałam dopiero teraz jak Łacia odchodzi to tak... żal mam do siebie. a jeszcze niedawno jej fotki robiłam jak się w słońcu wygrzewała... [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12932d.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12941d.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a pewnie ;) tzn... obgryzł z mięsa i czego się dało a następnego dnia rano stwierdziłam, że wywalam, bo mi się muchy zalegną hehe :D Gacuś super, supergrzeczny, supermiły, superkochany teraz się super nudzi mimo, że byliśmy przed chwilą na spacerku jeszcze i ciągle szuka - szuka piszczącej świnki Dymka a nie możemy mu jej dać, bo zgryzie w minutę... :eviltong: a on cwany pamięta i szuka jej... i narzeka, że nie ma! no nie ma! :niewiem: dziś chłopaki na siebie wpadły na spacerze i była wymiana poglądów bardzo krótka z resztą a z naszym kotkiem gorzej i gorzej :( biedna w przeciągu 2 tygodni schudła pół kilo chyba a przy jej wadze 3 (teraz 2,5) to nie tak mało apetytu nie ma krew gorsza dostała kupę leków i strasznie męczy ją podawanie ich no i wymiotuje nimi :(:(:( pewnie przerzuty... już dwa razy miała wycinane guzki z listwy wygląda kiepsko :shake: jutro ma usg... eeeh obawiamy się najgorszego a mama jeszcze wyjeżdża na parę dni i już w nerwach... :shake: bo będzie tylko o Łaci myślała [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/latek/SDC15006.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
mru replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
tym lepiej! [CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=4]:-( maluchy szukają DT! :-([/SIZE][/B] [/COLOR][/CENTER] -
pewnie, że tak :):):) Czraecki - mizianko po łysym brzuszku! (mój kubraczek tzn. ten dla Gacka doszedł i jest boski!)
-
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
mru replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
cholera.... i nic? :niewiem: eeeh eeeh... [CENTER][B][SIZE=4]smęcę miauczę i podnoszę! [/SIZE][/B][/CENTER] -
Pies, który chciał ujrzeć Słońce...BŁAGAMY O POMOC!!!
mru replied to Wściekła's topic in Już w nowym domu
cooo? to pd Piasecznem? :D łoł! Łiskacz cudny... foty świetne... no i jeszcze Lord i Szansa - :loveu: -
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
mru replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
napisałam do jakichś dziesięciu osób... -
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
mru replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
może powysyłam pw do ludzi z okolic wpisanych jako awaryjne dt? :roll: pewnie nic z tego, ale spróbować nie zaszkodzi... racja? -
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
mru replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
no tragedia po prostu... :shake: banerki na szybko... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/miesieczne-szczeniaki-w-typie-leonberger-pilnie-dt-nawet-platne-inaczej-tm-124318/#post11196127"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Leo/38764315_c82e9fa911-2.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/miesieczne-szczeniaki-w-typie-leonberger-pilnie-dt-nawet-platne-inaczej-tm-124318/#post11196127"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Leo/38764315_c82e9fa911-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/miesieczne-szczeniaki-w-typie-leonberger-pilnie-dt-nawet-platne-inaczej-tm-124318/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Leo/38764315_c82e9fa911.png[/IMG][/URL] eeeh -
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
mru replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
co prawda nie ma fotek, no bo skąd ale spróbuje banerek zrobic :roll: -
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
mru replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
jej podnoszę :shake::shake::shake::shake: zaraz zaraz komu tu wątek podesłać... -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
mru replied to Murka's topic in Już w nowym domu
jeszcze trzymać? :) ja mogę! dokumenty mi powypadają z rąk, ale truuuudno! -
aaaah ale c u d n e relacje :D będę fanką :loveu: na pewno
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ah nie, ja tylko tak pytałam o tomografię - bo mi powiedzieli, że się nie robi... też uważam, że to tak średnio ma sens :( trzymaj się, malutki -
Cyganku pewnie smutno Ci i tęskno... :roll: i zimno :razz:
-
Gmina Obrzycko (k.Poznania) głucha na cierpienie zwierząt! WYŚLIJ PETYCJĘ
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
jestem i aż brak mi słów...