dzielna psinka :)
nigdy nie umiem nic tu mądrego powiedzieć :oops:
mowę mi odbiera jak czytam
więc tylko podziękuję JoSi, że do mnie wtedy napisała
że chce wziąć małą :p
uratowała jej życie
i na jego koniec nauczyła zaufania i miłości
no i jeszcze nosi ja na rękach ;)