Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. aaaa znów! ja juz nic nie piszę :stop:
  2. Franiu, jak Ci tam? :) ktoś wie? dałabym wiele, żeby zobaczyć jego fotki... :roll: co chcecie? ;) [CENTER][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4925/fr05zo6.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. ja napiszę ogólnie, bo może komuś sie przyda jeszcze ;) a więc tak: wybierasz banerek i go [B]zaznaczasz[/B] tak jak tekst - trzymając [B]lewy przycisk myszy[/B] taki już zaznaczony [B]klikasz prawym[/B] i wybierasz z listy - [B]kopiuj[/B] potem klikasz w [B]Panel Użytkownika[/B] i [B]Edytuj Sygnaturę[/B] tam z prawej i w to białe okno edycji [B]klikasz prawym[/B] i dajesz [B]wklej [/B]:) i już tylko jeszcze trzeba na dole dać - [B]zapisz zmiany[/B] :cool3:
  4. aaaaaah :D też trzymam kciuki!
  5. biedny Robercik chociaż ponoć pies nie wie, że ma atak tylko, że jak to trwa i twa... i on się nie uspokaja... to chyba inaczej... :shake:
  6. ten ostatni banerek to jakby się znudził i z nudów chcieli go zjeść :eviltong: ale może chociaż przyciągnie tym... :cool3:
  7. podnoszę zbiorowy wątek bid :(:(:(
  8. no już się ogarnęłam! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/misio-mial-byc-daniem-na-talerzu-prosimy-o-ogloszenia-123417/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Misio/obraz02222xr8cr2-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/misio-mial-byc-daniem-na-talerzu-prosimy-o-ogloszenia-123417/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Misio/obraz02115nu1xb7-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/misio-mial-byc-daniem-na-talerzu-prosimy-o-ogloszenia-123417/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Misio/obraz01723xd2sx3-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/misio-mial-byc-daniem-na-talerzu-prosimy-o-ogloszenia-123417/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Misio/obraz168ze5qr8-1-1-1.png[/IMG][/URL]
  9. na co oni liczą... (poza tym, że im to koło dupy wisi)
  10. aaaa to co to była za wiadomość z um ze pies jest? co ta kobita Ci chciała przekazać, że w ogóle jakiś pies jest? dziwne no - w schronisku jest jakiś pies! aaaaa co za zjebcy każdy jeden
  11. już elmirka do mnie napisała :) już robię matko... brak słów to mnie przerasta jak to się stało, że on w ogóle został uratowany? jej... patrzcie jakie to jest ironiczne ludzie najpierw wywalają psy/ nieodpowiedzialnie je mnożą a potem je zjadają... (przekonani, że jedzą coś innego wzdrygają się na myśl o tym, że mogą jeść psa) sami siebie kiedyś zjemy i zgnoimy i nie zauważymy kiedy
  12. no Depi to jest jeden z tych nieszczęśników na dogo "od zawsze"... :shake:
  13. aaah ile szczęścia w tym staruszku! :loveu: i to dzięki Wam! :multi:
  14. w ogóle co z nim? :niewiem:
  15. niepotrzebnie, Charly powiedzieli Ci, że nie ma pojechałaś - powiedzieli, że nie ma pusty boks był - nie było co jeszcze widziałaś... sama wiesz wcześniej Pinio... no. ważne że pies czeka
  16. no Maks mi tez z każdym pieskiem chciał się bawić :evil_lol: a najbardziej z yorkami :D nie ważne, że taki york to jak pół jego głowy :roll: hihi a nadal boi się dużych? bo ja zauważyłam, że niektórych się bał... :eviltong:
  17. boże Charly! jezu a inne psy? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :crazyeye::crazyeye::crazyeye: edit: a nie wiadomo heh przepraszam nie doczytałam po pierwszym Twoim zdaniu poniosły mnie emocje ;P
  18. ah sbd, to wszystko zależy i nie wiadomo od czego :(:(:( mi też mówili - psy z tym żyją, stanie na nogi... a on tylko leżał i w kółko się trząsł cały a jak nie trząsł to drgała mu skóra na głowie i bardzo chciał wstać i nie mógł... paskudna choroba a ty siedzisz przy tym psie i parzysz jak on sika na siebie i nie obczaja kto wie jakie zmiany w jego mózgu już są... mojżeszowe musiały być straszne. (czy psom sie robi tomografię? bo mi przy Mo mówili, że w Szwajcarii)
  19. mały mój... praktycznie mija rok odkąd zobaczyłam Cię na mariolkowym blogu... i wpadłam. a Twojej pachnącej grzywy już nie ma :shake:
  20. wiem, jak to jest... i nic nie można zrobić... tylko patrzeć na to :placz: Roberciku... :roll: eeeeh aż nie wiem, co powiedzieć :(:(:( edit: oczywiście to miała byc odp. na posta mosii
  21. goooolas :diabloti::diabloti::diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. mam :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaczki-chore-na-parwowiroze-czesc-w-dt-jest-lepiej-ufff-124027/#post11182524"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szkraby/f_Obraz166resm_ae49555-1-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaczki-chore-na-parwowiroze-czesc-w-dt-jest-lepiej-ufff-124027/#post11182524"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szkraby/f_Obraz158resm_881be28-1-1-1.png[/IMG][/URL] są maluszki na banerkach ! brać i reklamować!
×
×
  • Create New...