-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
MISIO-MIAŁ BYĆ DANIEM NA TALERZU...prosimy o ogłoszenia..
mru replied to kometa's topic in Już w nowym domu
ja napiszę ogólnie, bo może komuś sie przyda jeszcze ;) a więc tak: wybierasz banerek i go [B]zaznaczasz[/B] tak jak tekst - trzymając [B]lewy przycisk myszy[/B] taki już zaznaczony [B]klikasz prawym[/B] i wybierasz z listy - [B]kopiuj[/B] potem klikasz w [B]Panel Użytkownika[/B] i [B]Edytuj Sygnaturę[/B] tam z prawej i w to białe okno edycji [B]klikasz prawym[/B] i dajesz [B]wklej [/B]:) i już tylko jeszcze trzeba na dole dać - [B]zapisz zmiany[/B] :cool3: -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aaaaaah :D też trzymam kciuki! -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
hop hop jak mały? :) -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
biedny Robercik chociaż ponoć pies nie wie, że ma atak tylko, że jak to trwa i twa... i on się nie uspokaja... to chyba inaczej... :shake: -
MISIO-MIAŁ BYĆ DANIEM NA TALERZU...prosimy o ogłoszenia..
mru replied to kometa's topic in Już w nowym domu
ten ostatni banerek to jakby się znudził i z nudów chcieli go zjeść :eviltong: ale może chociaż przyciągnie tym... :cool3: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podnoszę zbiorowy wątek bid :(:(:( -
MISIO-MIAŁ BYĆ DANIEM NA TALERZU...prosimy o ogłoszenia..
mru replied to kometa's topic in Już w nowym domu
no już się ogarnęłam! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/misio-mial-byc-daniem-na-talerzu-prosimy-o-ogloszenia-123417/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Misio/obraz02222xr8cr2-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/misio-mial-byc-daniem-na-talerzu-prosimy-o-ogloszenia-123417/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Misio/obraz02115nu1xb7-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/misio-mial-byc-daniem-na-talerzu-prosimy-o-ogloszenia-123417/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Misio/obraz01723xd2sx3-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/misio-mial-byc-daniem-na-talerzu-prosimy-o-ogloszenia-123417/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Misio/obraz168ze5qr8-1-1-1.png[/IMG][/URL] -
MISIO-MIAŁ BYĆ DANIEM NA TALERZU...prosimy o ogłoszenia..
mru replied to kometa's topic in Już w nowym domu
już elmirka do mnie napisała :) już robię matko... brak słów to mnie przerasta jak to się stało, że on w ogóle został uratowany? jej... patrzcie jakie to jest ironiczne ludzie najpierw wywalają psy/ nieodpowiedzialnie je mnożą a potem je zjadają... (przekonani, że jedzą coś innego wzdrygają się na myśl o tym, że mogą jeść psa) sami siebie kiedyś zjemy i zgnoimy i nie zauważymy kiedy -
no Depi to jest jeden z tych nieszczęśników na dogo "od zawsze"... :shake:
-
aaah ile szczęścia w tym staruszku! :loveu: i to dzięki Wam! :multi:
-
w ogóle co z nim? :niewiem:
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no Maks mi tez z każdym pieskiem chciał się bawić :evil_lol: a najbardziej z yorkami :D nie ważne, że taki york to jak pół jego głowy :roll: hihi a nadal boi się dużych? bo ja zauważyłam, że niektórych się bał... :eviltong: -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ah sbd, to wszystko zależy i nie wiadomo od czego :(:(:( mi też mówili - psy z tym żyją, stanie na nogi... a on tylko leżał i w kółko się trząsł cały a jak nie trząsł to drgała mu skóra na głowie i bardzo chciał wstać i nie mógł... paskudna choroba a ty siedzisz przy tym psie i parzysz jak on sika na siebie i nie obczaja kto wie jakie zmiany w jego mózgu już są... mojżeszowe musiały być straszne. (czy psom sie robi tomografię? bo mi przy Mo mówili, że w Szwajcarii) -
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mały mój... praktycznie mija rok odkąd zobaczyłam Cię na mariolkowym blogu... i wpadłam. a Twojej pachnącej grzywy już nie ma :shake: -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
wiem, jak to jest... i nic nie można zrobić... tylko patrzeć na to :placz: Roberciku... :roll: eeeeh aż nie wiem, co powiedzieć :(:(:( edit: oczywiście to miała byc odp. na posta mosii -
mam :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaczki-chore-na-parwowiroze-czesc-w-dt-jest-lepiej-ufff-124027/#post11182524"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szkraby/f_Obraz166resm_ae49555-1-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaczki-chore-na-parwowiroze-czesc-w-dt-jest-lepiej-ufff-124027/#post11182524"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szkraby/f_Obraz158resm_881be28-1-1-1.png[/IMG][/URL] są maluszki na banerkach ! brać i reklamować!