-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
:niewiem: nadal samotny?
-
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
a na fotach nie widać jaki on jest cudny :) wniebowzięta jestem hmmm co by tu... :confused: -
[quote name='Charly'] ach ta piosenka:-( tak jakos teges...kurczaki[/quote] będziesz się mi tu się smuciła to wywalę linka :eviltong:
-
[CENTER]:loveu::loveu::loveu: [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9923/p1090005vb2xx1.jpg[/IMG] [FONT=Verdana][SIZE=5][SIZE=2]If I Should stay I would only be in your way So I'll go But I know I'll think of you every step of the way :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/SIZE][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=xNarn1MY6kY"]YouTube - Whitney Houston - I'll Always Love You[/URL] [/CENTER]
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hihi no :eviltong: a tu takie super teksty lecą! jak powiedziałam rodzinie, że Lola wpadła na drzewo się śmiali :D tzn. najpierw się zmartwili... ale w gruncie rzeczy to świetna historia ;) jejku ale jej dobrze warto było czekać... wyobrażam sobie ją jako taką zupełnie otwartą sunię i... :loveu: -
hihihi Charly :cool3: a ja myślę, że Czaruś gustuje w zgrabnych zawsze nienagannie umalowanych blondynkach !
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oprócz tego, że nie zobaczyłam Bazylego i Stinka to nie zobaczyłam tez elmirki :D następnym razem to nadrobię - mam nadzieję! -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
śnieżkowe wieści... [QUOTE]Śnieżka ma sie dobrze.[/QUOTE] [QUOTE]Śniezynka jest taka niesamowita i kochana. Chodzi na spacerki, lubi byc głaskana, pirszczoch jednym słowem... [/QUOTE] zdjęć nie ma, bo nowej pani wszystko sie popsuło - komputer, telefon i niestety miała - i nie ma nic. pozostaje nam czekać. -
no tyle pięknych zdjęć dorzuconych... hmm :roll:
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nikomu nie życzę tak życzliwych sąsiadów :razz: hihi jakby taka JoSi obok nich mieszkała to w ogóle chyba by trupami padli :evil_lol: chciałabym zobaczyć ich miny :evil_lol: [QUOTE]Z tego wniosek: psa można zabić bez kontroli po zabiegach stomatologicznych gdy wymagana jest korekta.[/QUOTE] przerażające... -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
dziękujemy mosii :D ale tez Mysi! i życzymy najlepszego Robercikowi i marlis! wpadajcie tu do nas :cool3: -
ojej jak pięknie, tajemniczo i rustykalnie ;)
-
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
strasznie jest przykro patrzeć na Mozarta :( -
Ta piekna sunia Bajka, dwa razy oszukana MA juz SWOJ UKOCHANY DOMEK!
mru replied to Kora's topic in Już w nowym domu
ej czadowa jest ta sunia :D jak się podejdzie do boksu to skacze, tańczy, piruety robi :loveu: tyyyle radości i nie ma z kim dzielić... :shake: nooo i ten jej szczek :evil_lol: niestety tak się ruszała, że foty nie wyszły :cool3: hihi -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
hihihi ale by był kocioł :diabloti: ma ona wątek? ogłoszenia? :) allegro? spróbuje jej zrobić jakieś na weekend! -
[quote name='mariolka']przydałoby sie wrzucic cos takiego sympatycznego o nim do opisu :) o tym ksieciu i smakolykach :)[/quote] racja! to jest właśnie cały jego urok :D
-
uuuf ja też mam taką nadzieję :) należy się mu!
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
mojej siostrez w oko wpadła Bajka :D [CENTER][IMG]http://republika.pl/blog_pu_901628/2151637/tr/bajka.jpg[/IMG] [LEFT]jest jak nasz Dym :diabloti: ujada i nie akceptuje innych zwierzaków jest mała i krępa :eviltong: noooo i tak samo tańczy z radości jak sie podejdzie do niej... :-( [/LEFT] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mam tylko nadzieję, że żadne z nich nie cierpi chociaż nie wiem czy to nie naiwne -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
muszę sobie kupić ;/ kolejny raz nie wyrabiam rano no po prostu wstać nie mogłam i oczu otworzyć (może dlatego, że znów mnie odwiedziła policja budząc nas wszystkich około 1...:mad: oni [SIZE=1](stojąc w drzwiach i widząc nas zaspanych w szlafrokach)[/SIZE]: ... (długa cisza) to u państwa jest ta głośna impreza? [SIZE=1]no ja pier...[/SIZE] :angryy:) tak, piżama-party...