Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no my też :eviltong: byka jakiegoś a tu taki śmieszny maluch ;)
  2. ależ tu u Was gwarno i ciotek co nie miara! :D żeby tak jeszcze domek!
  3. albo: a co ta JoSi tak tam czyta? lepiej by wyjęła ten karton papierosów co Anna przywiozła...
  4. też prawda fajne są te z serii "pierwsze bez nóżki" niestety trzeba dobrego światła ja wezmę aparat oczywiście w sobotę to może się uda... tylko słoooońca potrzebuję! hhihi
  5. [quote name='mariolka'] mru założysz watek Maksikowi?[/quote] bardzo chętnie! :) [B]edit:[/B] na razie zebrałam o nim to, co mówiłyście na tym wątku ktoś wie więcej? o co prosić? o dt, prawda? powinnam wiedzieć trochę więcej (możecie mi tez powiedzieć w sobotę jak będę w Azylu bo zdaje się, że będę)
  6. jestem jak najbardziej za
  7. mogę zrobić bazarek na maluszka... :roll: miał być na Barbi, ale na staruszkę są też i bedą inne to ja swój mogę ofiarować na Dudzia... :roll:
  8. tyle bid - pies z worka właśnie, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/collie-umiera-deklaracje-stalych-wplat-albo-smierc-124346/"]Duszek[/URL] :shake: na co nie dasz Mysiu to bardzo się przyda [SIZE=1](a kosmetyczka i tak nie pomoże:shake:)[/SIZE]
  9. układaj :fadein: ja mam wolny cały dzień więc się dostosuję ;)
  10. no widziałam go w tv właśnie w sobotę :( obok innych starców... aż mi się jeść odechciało i w ogóle. trzęsły się wszystkie... a ta pani jeszcze przekonującym głosem: [I]jeśli ktoś zgubił tego psa... [/I]Dieguś, mam nadzieje, że tam gdzie jesteś jest lepiej...Akita, Burcia i inne - tak samo... :(
  11. ojej ależ rozkosznie! :loveu::roll:
  12. tam też nie widzę :( za to boże... masa staruszków... :placz: [URL="http://www.paluch.org.pl/system_kwarantanna.php"][IMG]http://www.paluch.org.pl/foto/000802774_mini.jpg[/IMG][/URL] ...:angryy:
  13. no ja mam ten weekend wolny :) i tez wolę weekendy, bo pracuję w tygodniu... :shake::razz: (bleeee)
  14. [quote name='izzie1983'] Kupujcie kolczyki Hand-Made na bazarkach Mru. Są piękne, jeszcze ładniejsze na żywo niż na zdjęciach :evil_lol: dzięki :oops: hihi i są mniejsze niż na zdjęciach :D tak izzie stwierdziła ;) Zębatek okazał się mniejszy niż mi się wydawało jest boski i wydaje z siebie niesamowite odgłosy :D parę ciastek wciął, ale za bardzo był spacerem zaabsorbowany ;):eviltong:
  15. a ja nic nie powiem, bo nic mądrego mi się nie zrodziło w głowie :placz: zaznaczam.
  16. aaaaaa łojeza :eviltong::eviltong::eviltong: :multi::roll:
  17. oj po prostu mi pokażesz co tam dasz radę :):):) noo i chce z Jordankiem wyjść ;) hihi kiedy będziesz tam następnym razem?
  18. :) [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasza-zosia-tak-dlugo-w-schronisku-czeka-na-ciebie-122974/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Zosia/d9c3e95a0f531237med-2-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasza-zosia-tak-dlugo-w-schronisku-czeka-na-ciebie-122974/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Zosia/a56dce71f6f3b8d4med-2-2.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasza-zosia-tak-dlugo-w-schronisku-czeka-na-ciebie-122974/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Zosia/d9c3e95a0f531237med-1-1-1.png[/IMG][/URL] [LEFT]są banerki! [/LEFT] [/CENTER]
  19. wiesz, my przeszłyśmy się po każdym boksie, ale robiło się już ciemno no i właśnie kilku mi brakowało :hmmmm: tak, zdecydowanie powinnaś była przyjechać wcześniej i każdego psa mi przedstawić :D i pokazać te, co znam :) i mam nadzieje, że następnym razem tak będzie :):):)
  20. to jeszcze raz :)!
  21. Worel ma rację ! oh, Puszku, ale by było gdybyś znalazł domek :D
  22. [CENTER]aaaa to ci elegancik :D:D:D [/CENTER]
  23. no wiesz :eviltong: ale żeś teraz palnęła ;) nie martw się, on głupi nie jest :cool3: swoje "wymacał" i wywąchał... ;) :evil_lol: Czarusia już by nie było :(:(:(
×
×
  • Create New...