-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
:shake: Gackowi chyba wychodzi zimowe futerko na razie nie zakładam kubraczka (a mam) za ciepło no i daję szansę tym zimowym włoskom żeby się ujawniły bardzo greczyzny Gacuś szaleje za śmierdzącymi krowimi suszonymi żołądkami dziś znów spotkał swoją kaukazią dziewczynę i rozbawił i zachęcił do skakania a Łaci nie ma nic nie miauczy nic nie mruczy (chociaż ona bardzo cicho mruczała) nic leniwie nie śpi na krześle, na którym chce się usiąść Gacek chciał dziś zjeść jej myszkę-zabawkę ryknęłam i zostawił w ogóle bardzo się cieszy, bo może swobodniej wchodzić do pokoju rodziców leżeć w słoneczku, wyjść na balkon, zjeść mamie poduszkę nie wie głupek, że to wcale nie jest zabawne i odkupione zniknięciem innego zwierzaka ale pysio śmieje mu się bez końca rodzice w ogóle mi go zabierają patrzę, a on z nimi leży. między nimi. mówią, że coś musi być Gacek cwany, podpatrzył, że ja śpię na poduszce i nie tyle sam się tego nauczył (więc dzielę z nim swoją) ale wczoraj zwinął swoje posłanie w kostkę zaniósł na fotel położył na tym głowę i leżał cały z siebie zadowolony -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
na noc idziemy na górę na trzech i smutno patrzymy przez chwilę z góry... bo może... może... jakiś nowy tekst... boskie allegro... hmmm jutro na Ciebie popatrzę i coś wymyślę :) -
piękny w górę! śliczny jesteś mimo, że wiem, że to okropne co Ci zrobili ci ludzie... i tak wyglądasz cudnie....
-
piękne foty! :loveu: trudno zdecydować, które na pierwszą wrzucić :shake:
-
suuuuuper :D czekam na foty!
-
aaa tak to dobrze pamiętam jak od pętli się idzie :D przy siekierkowskim się przesiadamy w 146 ale spoko - dojazd mamy niezły :p sprawdziłam, że w godzinę będziemy :):):) więc no problemo! jak się poznamy? a nie wiem:eviltong: my to takie dwie małe dość szatynki hmm a co mówić w wejściu? jakie jest hasło? ;););) hmm skrzyżowanie z Łopuszańską zaraz pomyślę ;)
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ależ pięknie napisałaś :D Lolka to musi być skarb a jaka była u nas po raz pierwszy jak do RM jechała :shake: proszę jaka rezolutna się zrobiła :eviltong: hihi Lolciu, czekamy na fotki a tymczasem cieszymy się, że tak sobie świetnie radzisz i że masz takich wspaniałych ludzi... -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
aaah danka :D ile ogłoszeń! :loveu: -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to jest najgorsze. :-( -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
piękny Jordanek czeka... [CENTER][IMG]http://img393.imageshack.us/img393/5930/27480987xl6.jpg[/IMG] [/CENTER] -
do góry... :shake:
-
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
mru replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i ja jestem u Ciebie, Duszku pomogę w bazarkach na pewno trzymaj się mały... -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
powinnyśmy tu bo tu o adopcje idzie! hmmm ale tam znów więcej :roll: -
no ja celowo to tu wrzuciłam :cool1::cool3: bo ta sprawa ucichła (mam nadzieje, że się dobrze skończyła...) :loveu: