Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no właśnie miałam dopisać, że jest... z ciepłego domu to łatwo pisać a on tam sam biega, teraz jest najedzony, ale kto mu co da jutro i wszystko wszystko może się mu stać :shake:
  2. masz rację trzeba trochę tragiczniej!
  3. dziękuję, Ziutka na pewno to było okropne :(:(:( no ale cooo tu robić? zupełnie nie wiem! i jeszcze akita i jeszcze ten mały :shake: matko...
  4. może ten Inflamex? Mojżesz to brał też...
  5. dzięki, że chociaż najadł się... :p no i że wiemy, że [B]jeszcze [/B]jest cały... :roll:
  6. a jak on warczy czy tam szczeka na Twoje dzieci, amberline? :roll: nie ugryzie? jak bardzo jest to agresywne wtedy? nie chcę siać paniki, to na pewno kwestia traktowania go niżej niż dzieci :) ale trzeba o tym pomyśleć
  7. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1742.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1743.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1744.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1736.jpg[/IMG] piękny Maks! :roll::oops: [/CENTER]
  8. jest mail :) [QUOTE]z małym poślizgiem, ale przesyłam zdjęcia Maksa. Wizyta u Pani Doktor potwierdziła moje podejrzenia, że gulka to reakcja na szczepionkę a psiak jest absolutnie zdrowy- na wszelki wypadek miał zbadane nawet uszy i oczy:) Trzeba przyznać, że powoli się rozkręca i w porze obiadokolacji upomina się o swoją puszkę:) jest w tym tak przekonujący, że przytył już 2 kg:) za biały ser stanie na tylnych łapach! jest niesamowicie skoczny- nie widziałam jeszcze psa, który by potrafił wybić się tak wysoko! całe szczęście, że na balkonie nie przychodzą mu żadne głupoty do głowy i wygląda przez szpary i nie próbuje stanąć na barierce. Lubi natomiast stawać łapami na parapecie w kuchni i wyglądać przez okno (zamknięte). My też powoli przywykamy do nowego trybu życia- wstaję rano prawie godzinę wcześniej niż przedtem a wieczorem, zamiast lenić się z książką grzecznie wędrujęz Maksiem na wieczorny spacerem, żeby chłopak spokojnie mógł przespać noc.[/QUOTE] i fotki! :multi: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1734.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1737.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1738.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1739.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/100_1740.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. po nocy szłam z nim a Gacuś ciekawski podbiegł do drecha jednego ten chyba się go bał (:razz:) chociaż Gacek wyhamował itd. i go wystraszył (obrócił się na niego nagle) Gacek się bardzo wystraszył niestety... :shake: biegł ze 100 m potem stanął i dopiero mnie szukał wzrokiem od razu przybiegłam i na rączki ;) beznadziejni są ludzie..........
  10. [quote name='orpha']głodnego trzeba nakarmic i juz , a zwłaszcza gdy jest to zwierze :evil_lol:[/quote] hahaha :D święte słowa!!!!
  11. my też byśmy woleli :roll:
  12. mru

    Zosioblog

    Józek, Józek... :hmmmm: coś mi zadzwoniło w głowie, tylko nie wiedziałam gdzie dokładnie... :eviltong: już wiem :cool3: Józek do Roberta podobny!
  13. ja zamówiłam dla Gacusia :) czekam na realizacje teraz :):):)
  14. hihihi no a kto by pomyślał - taki aniołek na co dzień... :roll: a wiecie jak grzecznie Gacuś za mną bez smyczki chodzi przy ulicy jeszcze nie chodzimy, bo on nie ma takich barier... :roll: i wciąż interesuje go to, co się za ulicą dzieje no i te nieszczęsne autobusy (jak największe!) i motory (jak najgłośniejsze!) no i poza tym Gacuś faktycznie bardzo odważny muszę go oduczyć podchodzenie do każdego człowieka (chociaż natrętem nie jest, tylko patrzy...) wczoraj wieczorem mieliśmy niefajną przygodę i bardzo mnie to zasmuciło (chociaż winy gacusiowej w tym nie było - on po prostu jest małym terrierkiem a ludzie to są wredne i tępe buce...)
  15. trzymam trzymam baaaaardzo mocno :roll::roll::roll: nie puszczam... :lookarou:
  16. zwalimy się wszyscy i zrobimy imprezę! :cool3::cool3::cool3:
  17. [quote name='Poker'] A Twój TZ to jakiś inny od przeciętnego :evil_lol:,pozdrów go.[/quote] no weź tylko pozazdrościć
  18. izzie na pewno by tez chciała zobaczyć Seniorka ;)
  19. :shake: moja mama nie ma samochodu, nie prowadzi ani nic z tych rzeczy ich tam do pracy dowożą i przywożą ( więc z trasy nie mogą zboczyć... ani nic takiego "bo im nie płaca" lub "bo inni chcą do domu" (chyba nie muszę mówić jak to jest... moja Mama jest totalnie uzależniona z tym od innych) Mama codziennie tam dojeżdża 2 godziny... :shake: i wraca po nocy, między 18 a 19 zanim się doczłapie - po prostu TRAGEDIA :angryy: ew. Mama na pewno może komuś przekazać jedzonko... nic poza tym :(:(:(:(:(
  20. hihihi spa :evil_lol: znów zaśnie :D:D:D:D:D:D:D (a ja znów przeskoczyłam... ;/ powinnam była poczekać 2 minuty)
  21. to podobno około 5 km... eeeh :shake: wracaj mały... moja Mama ma dla Ciebie miskę i puszkę żarcia...
  22. czyli Diego cały uuuf.... szkoda, że nadal sam :shake: cholera! co tu robić! jakaś masakra! jak daleko jest stacja PKP od magazynów? daleko odbiegł? cholera ta miałby jedzenie na pewno.... :shake: wracaj Diego pod te magazyny... ah zapomniałam napisać że w piątek co go nie było już to ktoś go widział w Błoniu z innym psem (boże....:shake:) może ten inny to była ta akita...? (nic nie wiem o wyglądzie tego drugiego niestety...) hmmm... sama nie wiem! a z drugiej strony mało to psów bezdomnych... :shake:
  23. ooooh nie no kolejna bida :( taka mała... musi się cos znaleźć! przeciez ona w schronie to :shake:
  24. no nie mogę.... ale on uroczy! :D coraz bardziej czy mi się wydaje? :eviltong:
×
×
  • Create New...