[quote name='Isadora7']Dobrze ze sa te zdjęcia.
Ciotki będe robiła plakacik, może choć jeden z nich trafi do domu. Prosze aby w punktach mi ktoś napisał cos takiego:
- w miejscu tuitu koczuje teiten
- do kogo dać kontakt/kontakty[/quote]
dziewczyny - koniecznie podajecie Isadorze te informacje
Akita na rynku
gdzie Bura?
no i z Diego problem... on to taki wędrownik... :shake::shake::roll::roll:
aaaah ktoś nowy u Gacusia! :loveu:
a wczoraj Gacek mnie na ulicy rozpoznał :p
i przybiegł :D
i cieszył się jak dzieciak
a Dym z tyłu :diabloti: chyba niedowidział, że to ja :evil_lol:
[quote name='Ziutka'] ale niestety ludzie tam mieszkający się nie zgodzili i doopa :cool1:
[/quote]
co za samolubyyyyy :angryy::mad:
przecież jak każdy od siebie problem odsunie to problem nie zniknie! aaaa kiedy ludzie się nauczą...:shake:
wielkie dzięki za fotkę chociaż tę jedną na razie! :p
poprosiłam Isadorke o banerki i w ogóle - więc tez będą :)
wrzuciłam też fotkę Akity na pierwszą... :roll:
eee jak nie ma dzieci to okej :D
tzn. krótko trzeba i tak, żeby nie myślał :eviltong:
wiem po moim, że takli rozpuszczony to ma potem trudno... :shake: hihi totalnie asocjalny jest :eviltong:
nooo to czekamy na dalsze info! :multi: