Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no to już czwarty... tam jest potrzebne jakieś schronisko... :shake:
  2. na pewno nie! :shake:
  3. jeszcze trudniej by było :D
  4. wygląda na przesłodkiego :diabloti::diabloti::diabloti: hihihi
  5. no właśnie nie! gdzie go chowasz? pokaaaaaaa :eviltong: Puzon... eeeee... ten Pusio? ;)
  6. Erazm, gdzie to masz? :eviltong: hihi a jakże :cool3: taki właśnie jest Dym :diabloti:
  7. tak najpierw to były magazyny za Błoniem potem stacja PKP a wczoraj chyba Tesco (niestety terenu nie znam, nie umiem sobie tego uplastycznić)
  8. [quote name='Isadora7']Dobrze ze sa te zdjęcia. Ciotki będe robiła plakacik, może choć jeden z nich trafi do domu. Prosze aby w punktach mi ktoś napisał cos takiego: - w miejscu tuitu koczuje teiten - do kogo dać kontakt/kontakty[/quote] dziewczyny - koniecznie podajecie Isadorze te informacje Akita na rynku gdzie Bura? no i z Diego problem... on to taki wędrownik... :shake::shake::roll::roll:
  9. [CENTER][B][SIZE=3]POMOCY! :placz: te psy są w realnym niebezpieczeństwie...[/SIZE][/B] :shake::shake::shake: [/CENTER]
  10. Yogi, miśku! wymiziam ja Cię Ty mi dasz buzi i pobiegniemy razem przez mgłę :eviltong:
  11. aaaah ktoś nowy u Gacusia! :loveu: a wczoraj Gacek mnie na ulicy rozpoznał :p i przybiegł :D i cieszył się jak dzieciak a Dym z tyłu :diabloti: chyba niedowidział, że to ja :evil_lol:
  12. Trzymaj się, mała! i Ty JoSi... zwlekam z wpłatą, bo sama jeszcze całej sumy nie dostałam... :roll:
  13. każdy piesek sobie :( tyle nieszczęść... dopiszę ją w tytuł
  14. [quote name='Ziutka'] ale niestety ludzie tam mieszkający się nie zgodzili i doopa :cool1: [/quote] co za samolubyyyyy :angryy::mad: przecież jak każdy od siebie problem odsunie to problem nie zniknie! aaaa kiedy ludzie się nauczą...:shake:
  15. wielkie dzięki za fotkę chociaż tę jedną na razie! :p poprosiłam Isadorke o banerki i w ogóle - więc tez będą :) wrzuciłam też fotkę Akity na pierwszą... :roll:
  16. śliczność...:shake: ludzie pomocy!
  17. ja nie puszczam! :):):):):) Skrzekusiu!
  18. eee jak nie ma dzieci to okej :D tzn. krótko trzeba i tak, żeby nie myślał :eviltong: wiem po moim, że takli rozpuszczony to ma potem trudno... :shake: hihi totalnie asocjalny jest :eviltong: nooo to czekamy na dalsze info! :multi:
  19. a to nie wiem :) ale mam nadzieje, że zadziała...
×
×
  • Create New...