[quote name='asiamm']to JEST Błonie a nie są Błonie ;) ale każdy nietutejszy źle odmienia to miasto
[/quote]
aaa Błonie! :D:D:D kapuję
bo nie wie, że to Błonie jest hehe a nie są :) nic dziwnego :eviltong:
a skojarzenie jest proste (dla mnie przynajmniej hihi)
błonie - duża przestrzeń pokryta trawą, duże pastwisko, łąka
właśnie, a jakby foty zanieść... coś to da? czy pogorszy?
granda, prawo powinno zapewniać bezpieczeństwo takim psom...
bez żadnych ale
boję się, że odezwa może pogorszyć... :shake::shake::shake:
aaaaaaaah