Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. matko.... jak mój Mo był chory to lekarz tez chciał tak zrobić! tylko... było za późno... to już nie była padaczka tylko dodatkowo ten guz na mózgu... :shake: ale właśnie słyszałam o tej metodzie zdziwiła mnie :) ale widać ma sens! Mysiu, chyba zapomniałam o wpłacie! :oops::roll: już to naprawiam...!
  2. [quote name='asiamm']to JEST Błonie a nie są Błonie ;) ale każdy nietutejszy źle odmienia to miasto [/quote] aaa Błonie! :D:D:D kapuję bo nie wie, że to Błonie jest hehe a nie są :) nic dziwnego :eviltong: a skojarzenie jest proste (dla mnie przynajmniej hihi) błonie - duża przestrzeń pokryta trawą, duże pastwisko, łąka właśnie, a jakby foty zanieść... coś to da? czy pogorszy? granda, prawo powinno zapewniać bezpieczeństwo takim psom... bez żadnych ale boję się, że odezwa może pogorszyć... :shake::shake::shake: aaaaaaaah
  3. nie no jaka cisza? przecież rewelacyjnie... no i jeszcze cała litania na nas :eviltong:
  4. no właśnie się zastanawiałam bo to są Błonie no i pomyślałam, że "po całym Błoniu" to musiałby być Błoń ;) hihi no nie :shake: kolejny... jaki cudny... piękny jest...
  5. a wczoraj Dym nie chciał iść ze mną na spacer! taka jestem niedobra widać... wykorzystał moment i pod nogami sąsiadów wbiegł do klatki :crazyeye: hihi a sąsiad - gonić? :D hehe i córka jego biegła z nim krzycząc - Dymeeeek! ale nie dało nic :evil_lol:
  6. [CENTER]:diabloti: on sam? :diabloti: [/CENTER]
  7. myślimy o Tobie, mała... :roll:
  8. hihih no właśnie! ma swoją :eviltong: niech się nie interesuje! :nono: hahaha Stasiek, jake Ci tam imię szykują, co? ;)
  9. aaah cudna! cudna sunia! :D mój Gacuś też wtedy ma najładniejsze... :roll: takie - mruuu, ładnie? :roll: :evil_lol:
  10. hihihih :D wreszcie ktoś nas rozumie :D i z sensem mówi! a nie się obraża :eviltong: bardzo się cieszę i normalnie czekam czekam na wieści :multi:
  11. orphuś... :roll: a wrzuciłabś na n-k [B]Diego[/B]... (mój podpis...) chociaż jego - bo jego foty mamy najlepsze ale może też [B]Akitę[/B] mimo, że zniknęła... może ją też... :roll: zaraz wrzucę więcej jej fot na pierwszą stronkę... (biedaki...:placz::placz::placz:)
  12. chciałam tego uniknąć... tzn. wchodzenia tam bo mi przykro jak tam wchodzę... o Śnieżce tam jedno zdanie [quote] Śnieżka ma sie rewelacyjnie. [/quote] reszta tu (nie będę cytować, bo afer nie chcę) Tu jest wątek na szansie:[B] [URL]http://tiny.pl/s4nn[/URL][/B]
  13. może też ludzie z Warszawy wywalają tam psy... nie za daleko, to nie trzeba się namęczyć itd...
  14. to trzymamy ciągle kciuki :) (myślałam, że pani Pirata w ogóle jest kimś z dogo ;))
  15. oj nie... żeby tylko chory nie był... no pies jeden na drugim... cos strasznego...
  16. izzie,czyli to cudo z avatarku Twojego to TEŻ (:eviltong:) Twój psiak? :) Zębatek super :D ależ spojrzenie... :loveu:
  17. przypominamy o poszukiwaniach domku!
  18. podnoszę Buźkę... eeeh :shake:
  19. może komuś nawiał. skoro tak leciał... hmmm :shake: porażka czyli Diego żyje! no moja mama tez mówiła, że jeść to jadł, ale nie łapczywie (no i raz kiełbasy nie chciał hehe) więc pewnie ktoś mu coś dał... cholera ale jeden da a drugi... :shake:
  20. tak :( bo czarno to widzę wszystko... :shake:
×
×
  • Create New...