[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa... a napisz.... bez kopiowania :razz::razz:
"Panie Stanisławie nie robi mi pan łaski" :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
moja samochodem kocha jezdzic ale wlasnie sie jednego pozbylismy i czekaja nas podroze pociagiem
ja sie zastaniam czy ona da rade wskoczyc do tego pociagu jak to takie niezgrabne jest??