spokojnie, drugi pies moze byc wtedy w typie moj Tz i tak nie odrozni kaukaza od psa w typie( przepraszam kochanie), jest laikiem jezeli chodzi o te psy
pokazalam go wczoraj wieczorem TZ na razie nie popedzam i nie wypytuje
jak na chwile odpuszcze moze byc tylko lepiej
niby rozmawialismy o CAO ale moze..... wtedy wzielibysmy dwa takie misie
dziewczyny rozmawialam z nia przez telefon, babka wraca w piatek i mam nadzieje, ze to zalatwimy od reki - po wizycie u niej zadzwonie do gusi i mam nadzieje, umowie sie z nia na sobote na podpisanie umowy adopcyjnej
acha, babka jest na tak
ja nie rozmawialam z nia, bylam tam rano przed praca i ta jej sasiadka, stanowiaca glowne zrodlo informacji, powiedziala mi, ze znowu jest u corki, bo oni sie wybudowali ale nie dokonczyli i ona na robotnikow rzekomo looka