Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Fenris powiedz jak dajecie sobie rade w pociagu? chodzi mi o wsiadanie/ wysiadanie i cala podroz?
  2. tu sie zgodze w calej rozciaglosci
  3. mam nadzieje, ze byly domek Qdlatego odezwie sie na watku
  4. czekamy z niecierpliwoscia
  5. spokojnie, drugi pies moze byc wtedy w typie moj Tz i tak nie odrozni kaukaza od psa w typie( przepraszam kochanie), jest laikiem jezeli chodzi o te psy
  6. pokazalam go wczoraj wieczorem TZ na razie nie popedzam i nie wypytuje jak na chwile odpuszcze moze byc tylko lepiej niby rozmawialismy o CAO ale moze..... wtedy wzielibysmy dwa takie misie
  7. wlasnie to bylby dobry pomysl, mielibysmy, nasze (ciekawskie) oko na Krówkę Milkę
  8. oby tylko one sie nie rozchorowaly w tym cudnym przybytku:roll:
  9. po co zalozylas nowy watek?
  10. jak modliszka bedzie miala foty mam nadzieje,ze pokaze
  11. śliczny piecho a ta sierść ni długa ni krótka tylko.... nastroszona:eviltong:
  12. dziewczyny rozmawialam z nia przez telefon, babka wraca w piatek i mam nadzieje, ze to zalatwimy od reki - po wizycie u niej zadzwonie do gusi i mam nadzieje, umowie sie z nia na sobote na podpisanie umowy adopcyjnej acha, babka jest na tak
  13. takimi mlauchy Stasiopodobne budza wielkie zainteresowanie, wiadomo czesc domow jest do niczego ale wsrod nich sa i takie jak ten Stasiowo-Fuksiowy
  14. napisz, mysle, ze moglaby chciec wiedziec...........
  15. a to nie jest Pani, która chciała go adoptować? na tym wątku nie udzielało się zbyt wiele osób wystarczy przejrzec posty wstecz...
  16. niestety ja nie mam pojecia kto to jest
  17. ciotka popatrzylam i pomysle
  18. ja nie rozmawialam z nia, bylam tam rano przed praca i ta jej sasiadka, stanowiaca glowne zrodlo informacji, powiedziala mi, ze znowu jest u corki, bo oni sie wybudowali ale nie dokonczyli i ona na robotnikow rzekomo looka
  19. Babka jest w córki, nie ma jej, trzeba się telefonem dobijać i umawiac na audiencje
  20. powaznie dlatego my nic nie bierzemy na dom tylko wszystko na prace ale tam od natloku tez czasem ginie
  21. ok dzieki w sumie teraz to juz i tak nie jest tak bardzo potrzebne ale nasz listonosz kradnie przesylki dlatego pytam :eviltong:
  22. ciotka ja dalej nie mam tych jego papierow, wyslalas zwyklym czy poleconym?
×
×
  • Create New...