Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. ja sie do Izy dodzwonilam ok 15 miala sie do Pani odezwac, nic wiecej nie wiem, dopiero wrocila z pracy
  2. mnie sie wszystko poprzestawialo przez odwolany w ostatniej chwili transport tego CC
  3. ciotka ja jestem do 20 w pracy na 100%, nie wiem tez o ktorej ona przyjzedza
  4. oj ciotka, mało wiesz :evil_lol: ja nie chce na dt tylko dla mnie publiczno-prywatne psy to maja byc a w swoim dluuugim zyciu mialam juz DA, kaukaza i Cao - lubie takie misie niestety musze przekonac TZ - idzie weekend, mam nadzieje, ze sie uda, bede gledzic do oporu
  5. jest dom zainteresowany Białym- dzwonie do ciotki alondy ale nie odbiera zaraz wysle jej PW z numerem telefonu ludzie sa z Wawy, mieszkaja na wilanowie, chca Antka do mieszkania w bloku
  6. u Agi bedzie miejsce ale Aga musi miec wolne, dopiero jak wszystko pozalatwia bedzie mozna ja namawiac
  7. ja nie moge dać mu tymczasu, czekam na niewidomego dorosłego Cane Corso, o ktorym tak naprawde nic nie wiadomo, obecność szczeniat poki nie bede wiedziała jak reaguje jest niewskazana
  8. Basia napisałas do dziewczyn od wyzlow?
  9. możecie mnie zlinczować za to co napiszę ale wolałabym uśpić swojego psa niż oddać go w nieznane
  10. spokojnie, pies moich rodzicow, ONek, mial cos takiego na tylnej lapie nad pazurami, uroslo w 2 dni chyba zostalo wyciete, to byl nowotwor, psiak mial wtedy ok 9 mcy - nigdy nie wrocilo, chemicalo badz dobrej mysli
  11. Okty pytaj, chyba nawet teraz jest na dogo
  12. jestem w pracy, jak moj szef uslyszy jeszcze pol slowa o jakimkolwiek psie urwie mi jezyk pozatym ja raczej nie bede sie zajmowala ta adopcja
  13. nie mam jej numeru mnie poproszono o poszukanie tej suce domu ale to wlascicielka przyszla bedzie ja sterylizowala i to od reki jakos to trzeba bedzie zalatwic, albo pokrywala koszt zabiegu przed wydaniem psa
  14. widziałaś co napisałam wyżej?
  15. a skad miała Twoje gg? ja nie chcę do niej dzwonic tylko sprawdzic czy to zadna z handlar, ktora dzwonila do mnie ostatnio jak malucha wydawalam a pekinczyk bezowy jasny jest do adopcji, suka z papierami chyba nawet tyle, ze nie widzi na jedno oko
  16. a mozesz mi na PW podac jej numer?
  17. a masz chetny dobry dom?
  18. Baska z psem nie lubiacym innych zwierzakow bedzie trudno znalezc DT nawet napisz do dziewczyn od wyżłów do tanitki może
  19. [quote name='oktawia6']czy nie widzisz że piszę że pies wymiotuje i sika pod siebie?[/quote] widze, oczywiscie, ze widze to chyba pytanie retoryczne bylo daj mu cos na wymioty, owin w cos i mozna jechac u mnie na DT bywaly same szczeniaki bardzo dlugo - teraz tez jestem bez samochodu i zawsze radzilam sobie w komunikacji miejskiej - a miewalam baaardzo duze szczeniaki, wieksze i ciezsze niz Jacek
  20. nie da sie go wziac na reke i pojechac komunikacja miejska?
  21. z Zamościa jedzie do mnie na tymczas dorosły niewidomy CC i to dla niego jest ta smycz
  22. :painting: Bąbel idziemy rozprostowac kosci
×
×
  • Create New...