ciotki mam wyniki, wszystko jest w porzadku
Pani wet powiedziala mi, ze on jest wyniszczony, ma te wyniki takie słabawe ale nie ma niczego co trzeba by leczyc raczej nadgonic, potrzebuje duzo jedzonka dobrego, witaminek i milosci
zaraz idziemy sie zaszczepic :eviltong:
za badania zaplacilam 120 plus 50 za dwie kroplowki - to juz tak baaaardzo po kosztach, teraz ide go zaszczepic 50 zlotych
możliwe, że mały dziś będzie już w swoim domku