mówilam Wam przeciez, że dom dobry, tylko dlatego oddałam go tak wcześnie
wiem tez, ze mały dostał 2 kroplówki u mnie i pozniej jeszcze dwie juz u tej Pani
Rybcia skoro nei widzisz szans na adopcje i uwazasz, ze pies jest niereformowalny, takie konkluzje mam po Twoim poscie, szczegolnie ostatnim, po co ten wątek?