Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Założyłam nowy temat, żeby odciążyć Martę ale też aby bardziej nad nim panować w sensie redagowania tytułu i pierwszego postu. Zapraszam teraz tutaj. Link to starego tematu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109011[/URL]
  2. [quote name='Erazm']Chyba muszę wsiąść na miotłę i polecieć do Was, zrobić porządki, machnąć nią parę razy, yoorkowi przywrócić jego pierwotną postać, bo tu się robi rzeczywiscie wariacki wątek:ghost_2::evil:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. nie no dam rade ciotka Erazm jest ok, yooorek tez choc chcial zjesc Hexe i kota na raz
  4. [quote name='Isadora7']Ja podejrzałam Erazm jak to robi. Bierze do reki... pałeczkę z której sypią się iskry. I szepcze "abrakadabra hokus pokus cary mary...", potem spluwa przez lewe ramię trzykrotnie, przechodzi przez cmentarz karaimski, patrzy w oczy sowie i już jest metamorfoza pieska:lol:[/quote] o geeeez !!! a ja ją do domu wpuszczałam!!! i to z yooorkiem!!!
  5. wariacki wątek z psem zrobionym na sznupa :evil_lol:
  6. no tak, jak zawsze.... Baska zaleja Cie te szczeniaki, jedna Elze wydasz a 20 nowych sie rodzi...
  7. Zamośc juz zalatwiony, cieszyc sie mozna, zwloka jest z mojej winy, jutro ide do pracy a w ponidzialek zamykam ta sprawe w pracy i od wtorku bede wolna na tyle, ze w dzien bede mogla wyjsc z pracy i bede ja konczyla o 18 a nie o 23 jak teraz
  8. nie wiem o co chodzi z sasiadem ale Teos najpozniej we wtorek bedzie w swoim domu, jutro do ciebie zadzwonie gusia
  9. ciotka to mnie przetrzymalas, tak myslalam, ze ten dom bedzie ok Antosku wszystkiego najlepszego ze specjalnym całusem od Hexy:loveu: alonda :Rose::Rose::Rose:
  10. co??? podobno mozna sie cieszyc.....
  11. [quote name='Agata69']Basiu, może płacz jakoś tak bardziej dla nas zrozumiale, prawie dostałam zawału.[/quote] ciotka - złote usta za ten m-c są Twoje :loveu: Basia nie strasz nas więcej
  12. i nie bedzie?
  13. wiecie co ja nie ukrywam, ze ja jestem dętka w ten weekend, nie mam czasu i sama jestem na maxa zdenerwowana bo zamykamy deal z klientem na rekalme z ogromnym budżetem w dodatku ten przekladany transport ślepaczka wykancza mnie Babka jest na tak, ale ja nie mam czasu i cierpliwosci, powiedzialam jej, ze moze Gusia z nia skonczy te sprawy ale ona nie chce, uwaza, ze juz sie znamy i woli zebym ja to zrobila obiecuje, ze dzis wieczorem do niej pojde i wszystko ustale, zapytalam ja czy pasuje jej po 21 i sie zgodzila przepraszam Was, ze to tyle trwa
  14. bylam u niej rano, powiedzialam co i jak, wieczorem bedzie z corka, mam przyjsc ustalimy termin podpisania umowy
  15. czyli mozemy sie cieszyc????:p
  16. no właśnie, szkoda, że nie ma ciotki alondy
  17. halo halo, jak przebiegła rozmowa?
  18. Basia nie trzymaj nas tak w niepewności proszę
  19. ja jutro tez pracuje, uprzedzam, rano do niej poleze, postaram sie wysztko wyjasnic
  20. dopiero wrocilam z pracy - pojde tam jutro po sniadaniu
×
×
  • Create New...