-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dziewczyny na doprowadzenie tego psa do ladu bedzie potrzeba wiecej kasy niz nam sie wydawalo on jest w fatalnym stanie wszystko, skora, oczy, uszy, chyba zeby, wszystko jest do poprawiania i poleczania :shake: -
wiecie moze kiedy w Wawie bedzie mozna czipowac psy gratis?
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ja juz chyba nie mam nadziei malo nie spadl ze schodow nie wiem jak schron moze doprowadzic psa do takiego stanu:shake: on wyglada gorzej, niz na Twoich fotkach Marta, duzo gorzej :roll: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
pies jest totalnie wychudzony, tylko leb wielki mu zostal probje wydostac sie z klatki, ona jest troche przymala dla niego -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6458/s4022386dv9.jpg[/IMG][/URL] -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Borys jest koszmarnie chudy, tego nie widac na fotkach bo jest ciemny ale wyglada tak samo prawie jak Zuza chude wielkie psisko z olbrzymim lbem, anatomii mozna sie uczyc [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6007/s4022390ge0.jpg[/IMG][/URL] -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
wg mnie Borys jest mlodszy niz mowili w schronie [U]reaguje na komendy : stoj, siad, lezec[/U] jutro rano ide z nim na pobranie krwi i pierwsze badania, zaraz Wam pokaze foty pies jest masakrycznie chudy,moja Hex, ktora ma normalna budowe wyglada przy nim jak spaslak jakis, wszystkie kosci na wierzchu plus wielki leb -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
hej spokojnie, pies dojechał TZ zlazl do selket, dziekuje za dostarczenie malucha, sorry ze nie zlazlam ale ja troche choruje i takie tam pies przyszedl na gorę daliśmy mu obwąchać część mieszkania i wyszlam z nim na dwor, dolaczyla do nas Hexa, pierwsze spotkanie bardzo pomyslne, powachali sie i poszlismy dalej pies nie widzi nic lub widzi minimalnie, musialam uwazac, zeby nie spadl,nie wpadl a to dziura a to skarpa i kaluze.... zalatwil sie polazil i wrocilismy do domu najpierw Hexa, ktora zostala zamknieta a pozniej ja z Borysem wyszlismy z Borysem na balkon, wykapalam go na sucho, polalam frontline'm i dalam jesc zamknelam go w kennelu zeby pokazac mu kota, nie zdazylam nawet, przyszla Hexa i Borys rzucil sie do krat jak dzikus zabrałam Hexę, kota i zielonego TZ:roll: teraz my w jedym pokoju a Borys spi na materacu w klatce - jest cichy i spokojny, mam wrazenie, ze jak sie oswoi z nowym miejscem wszystko bedzie ok -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=5][B]jest!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE] [/CENTER] -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niki-lidka']to sie choc umyj...bo brud to wyczuje:eviltong:[/quote] akurat tego ja tez nie lubie to sie z nim dogadam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: znaczy brudu nie lubie a nie mycia :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niki-lidka']matko! mieli zadzwonic pol godziny wczesniej! ciotka sciagaj walki, zakladaj kiecke!!!! wstawiaj wode na herbate:diabloti:[/quote] co mam sie upiekszac jak on i tak nie widzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :oops: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
sa w Piasecznie!!!!! -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
powinni juz u mnie byc:roll: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
tylko kurcze dlugo ich nie ma,..... -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jeszcze nie, bedzie chyba za jakas godzine -
Axel-charakter labka, młody sznaucer-mix-ma domek
GameBoy replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
moja Hexulinka wazy 34,5 - idealnie jak widze!:loveu: -
Axel-charakter labka, młody sznaucer-mix-ma domek
GameBoy replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Wiesz w moim wieku to już nie wiem o innych pieszczotach niż serca. Mam pytanie te cmokasy dla Rambiego od ciebie czy Hexy?[/quote] od Hexulinki -
Aga a dom od maupy4? tez zrezygnował?????
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue] A sama ciotka GameBoy pewnie siedzi i przebiera nogami z niecierpliwości... :evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] prawie, dobrze, ze nawijam z Lidka to troche mi przechodzi....:eviltong: -
Axel-charakter labka, młody sznaucer-mix-ma domek
GameBoy replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
pieszczoty chronia serce...hmmm a czego pieszczoty??? serca? :eviltong: chyba SE kupie, cmokasy dla Rambiego -
Axel-charakter labka, młody sznaucer-mix-ma domek
GameBoy replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
co to jest "Wróżka" bo resztę brendów jeszcze kojarzę :eviltong: -
Axel-charakter labka, młody sznaucer-mix-ma domek
GameBoy replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: [B]Może i bywasz ale ja jestem zawsze poważna, stateczna... [/B][/quote] szczegolnie z tym jamniolem w zielonym kapelutku u boku :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Axel-charakter labka, młody sznaucer-mix-ma domek
GameBoy replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
ja sobie wypraszam ja bywam powazna :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dopiero druga a ja juz nie moge sie doczekac... Lidzia na ktora oni planowali tu byc? trzecia czy czwarta? -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
super, link do starego watku jest w pierwszym poscie, zeby nam nie zginal, zeby nie szukac jak cos bedzie potrzebne