Mały ma się świetnie, był u weta z nową Panią, wet zdecydowal, ze poniewaz szczepienie poprzednie bylo w lutym i nastepne dopiero teraz, to które zrobione bylo teraz potrkatujemy jako pierwsze i bedzie jeszcze dwukrotnie zaszczpiony
Stasiek siedzi w domu, bo kwaranntana, śmiga jak błyskawica, śpi w łóżku pod kołdrą, Pani przyzwyczaja go do zostawania w domu, zostawal już 2 razy sam na godzinkę, trochę popiskuje ale siedzi grzecznie w swoim łóżku z zabawkami i kapciami Pani - zdjęcia będą w poniedzałek