-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]$@#@&&^%$@@@@@@@*&:angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiesz co ja im sie nie dziwie... mieszkam na zamknietym osiedlu, wychodze z klatkii miedzy nogami biegaja mi dzieci, wejscie do windy jest ciasne i teraz bojac sie,ze pies kogos zaatakuje prosze ludzi zeby sie odswali cyrk na kolkach :shake: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]A nie ma GB żadnego świstka ze schroniska ?? bo tam musi być znak ze psiak zaszczepiony p/wściekliźnie .....albo chociaż to ze dopiero pies wydany ze schronu ....nie róbcie kurna jaj że taka jazda ze Strażą Wiejską :angryy:...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sasiedzi mnie podkablowali :cool1: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
juz zadzwonilam - dowioza, Pani postara sie pomoc -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kurcze i dziwi to że twoja to sunia :razz::razz:tak ??...... wiem że pewnie noc masz z głowy :shake:.....ja ide do wyra pomysleć :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no suka, suka cala geba,na podworku bylo ok a w domu - kaput w tym tyg ialam malowac balkon, znaczy jakies staski blokowe, teraz juz wiem, ze to niemozliwe -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak wytłumaczyć psu że dostał ogromną szanse na lepsze życie.... której inne psy nie dostają... fak!!!! że też nie umiemy gadać po psiemu :-( nie wiem czy nie pisałaś czy nie doczytałam :oops: a do Ciebie i TZta też sie rzuca??? czy tylko do ludzi poza domem??? [/B][/COLOR][/FONT][/quote] do nas nie...tylko do kota naszego i psa -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
tylko do ludzi poza domem i do ..... kota i psa naszego -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ciotka tylko, ze ja nie mam totalnie pomyslu gdzie szukac, jemu jest potrzebny DT z ogrodem a najlepiej DS, ktory bedzie z nim pracowal, to dobry pies tylko taki bezsensownie przerzucany z miejsca na miejsce -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Fur moglabys dydolowi wyslac nr konta do mnie na FM? -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ja to wiem!!!! ja naprawde chce mu pomoc, bardzo zalezalo mi zeby opuscil schron, zeby poszedl do weta...on nawet nie ma szczepien...jakby kogos zlapal, chocby lekko - wole nie myslec ale nie moge ratowac psa kosztem siebie -cokolwiek myslicie o takiej postawie, musze znalezc jakis kompromis, mam nadzieje, ze Borys wyluzuje -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i ja się melduje na nowym wąteczku... cholewcia... poczytałam...:-( nie wiem kochana co Ci doradzić.... jak wszyscy- mam nadzieję że to zachowania stresogenne i mu minie, ale .... wiem łatwo się mówi...:placz: cholewcia... Borysku- nikt już nie zrobi Ci krzywdy:-( tyle cioteczek walczy o Ciebie- daj sobie szanse... BŁAGAM CIE!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Borys teraz spi ale mam nadzieje, ze jutro to do niego dotrze -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Widze......:sad:[/quote] noc mam dzis z glowy, jutro musze sobie urlop zalatwic ehhhh... mam nadzieje, ze ta jego "lagodnosc" nie jest rzekoma -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
przepraszam kochana ale sama widzisz co sie dzieje :cool1: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ja nie chce go oddawac, ale musze myslec o TZ w dodatku, nawet jezeli pies sie uspokoi ale dalej bedzie sie tak zachowywal do kota jak teraz tez trzeba bedzie mu szukac nowego miejsca tyle, ze wolniej i spokojniej nie oddam psa do byle hotelu i nie chce go oddac na stale potrzebne byloby miejsce gdzie ktos razem ze mna z nim popracuje problemem dla mnie jest tez transport, jestem bez auta -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
szczerze mowiac watpie, odkad napisalam, ze sa problemy watek Borysa na FM upadl -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
łatwo mówić, zobaczymy co będzie z całym szacunkiem on jest dla mnie wazniejszy -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='martaa2']Moze trzeba troche czasu; Borys nie widzi, a na spacerze czuje i słyszy tak wiele nowych zapachów i dzwieków, teraz tylko tak moze odbierac zewnetrzny świat...Czuje sie prawdopodobnie bardzo niepewnie... Jego reakje są teraz bardziej irracjonalnie... Pierwszego dnia w schronie tez pomrukiwał, bo czuł sie niepewnie.[/quote] powiedz to mojemu TZ - on sie zwyczajnie go boi -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niki-lidka']teraz to nam wszystkim rece opadly,bo jest problem i to duzy... GB nie mieszka w domu z ogrodkiem bez innych zwierzat i ludzi...[/quote] niestety nalezaloby dodac -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]osz kurcze ...miejmy nadzieje ze to tylko reakcja na stres związany ze zmianą miejsca ...emocje :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja tez mam taka nadzieje -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Dotarlismy już do domku :evil_lol: GB następnym razem Ty do nas złazisz, a nie stresujesz TZa..Nie wiem może my tak strasznie wygladaliśmy??? Bo złapał psa i zaczął uciekać, dobrze, że zdążyliśmy mu siateczkę z lekami wcisnąć w łapki :evil_lol:[/quote] bo on jest taki niesmialy :eviltong: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
niestety Borys rzuca sie na ludzi na spacerze, bez ostrzezenia i bez konkretnego typu, nie wiem co robic -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/5479/s4022391sb1.jpg[/IMG][/URL] -
Zabierz mnie z meliny -4 miesięczna sunia znów szuka domu :-(ma dom!
GameBoy replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
nie wezmie zadnego pieska poki nie pozalatwia swoich spraw -
Zabierz mnie z meliny -4 miesięczna sunia znów szuka domu :-(ma dom!
GameBoy replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
u niej nie ma szans -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Napisalam Pw do jednej osoby z FM, proponowala klatke ale odmowilam bo RL juz pozyczala, moze jest wieksza i sie nada. Jak tylko dostane rozmiar i info dam Ci znac.[/quote] ok bylabym wdzieczna, jednak klatka bedzie potrzebna, na jutro musze brac urlop jak nic :roll: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
mysle, ze mniej ciotka ...ale to jutro wet sie wypowie :cool3: