Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]$@#@&&^%$@@@@@@@*&:angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiesz co ja im sie nie dziwie... mieszkam na zamknietym osiedlu, wychodze z klatkii miedzy nogami biegaja mi dzieci, wejscie do windy jest ciasne i teraz bojac sie,ze pies kogos zaatakuje prosze ludzi zeby sie odswali cyrk na kolkach :shake:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]A nie ma GB żadnego świstka ze schroniska ?? bo tam musi być znak ze psiak zaszczepiony p/wściekliźnie .....albo chociaż to ze dopiero pies wydany ze schronu ....nie róbcie kurna jaj że taka jazda ze Strażą Wiejską :angryy:...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sasiedzi mnie podkablowali :cool1:
  3. juz zadzwonilam - dowioza, Pani postara sie pomoc
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kurcze i dziwi to że twoja to sunia :razz::razz:tak ??...... wiem że pewnie noc masz z głowy :shake:.....ja ide do wyra pomysleć :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no suka, suka cala geba,na podworku bylo ok a w domu - kaput w tym tyg ialam malowac balkon, znaczy jakies staski blokowe, teraz juz wiem, ze to niemozliwe
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak wytłumaczyć psu że dostał ogromną szanse na lepsze życie.... której inne psy nie dostają... fak!!!! że też nie umiemy gadać po psiemu :-( nie wiem czy nie pisałaś czy nie doczytałam :oops: a do Ciebie i TZta też sie rzuca??? czy tylko do ludzi poza domem??? [/B][/COLOR][/FONT][/quote] do nas nie...tylko do kota naszego i psa
  6. tylko do ludzi poza domem i do ..... kota i psa naszego
  7. ciotka tylko, ze ja nie mam totalnie pomyslu gdzie szukac, jemu jest potrzebny DT z ogrodem a najlepiej DS, ktory bedzie z nim pracowal, to dobry pies tylko taki bezsensownie przerzucany z miejsca na miejsce
  8. Fur moglabys dydolowi wyslac nr konta do mnie na FM?
  9. dziewczyny ja to wiem!!!! ja naprawde chce mu pomoc, bardzo zalezalo mi zeby opuscil schron, zeby poszedl do weta...on nawet nie ma szczepien...jakby kogos zlapal, chocby lekko - wole nie myslec ale nie moge ratowac psa kosztem siebie -cokolwiek myslicie o takiej postawie, musze znalezc jakis kompromis, mam nadzieje, ze Borys wyluzuje
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i ja się melduje na nowym wąteczku... cholewcia... poczytałam...:-( nie wiem kochana co Ci doradzić.... jak wszyscy- mam nadzieję że to zachowania stresogenne i mu minie, ale .... wiem łatwo się mówi...:placz: cholewcia... Borysku- nikt już nie zrobi Ci krzywdy:-( tyle cioteczek walczy o Ciebie- daj sobie szanse... BŁAGAM CIE!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Borys teraz spi ale mam nadzieje, ze jutro to do niego dotrze
  11. [quote name='Ziutka']Widze......:sad:[/quote] noc mam dzis z glowy, jutro musze sobie urlop zalatwic ehhhh... mam nadzieje, ze ta jego "lagodnosc" nie jest rzekoma
  12. przepraszam kochana ale sama widzisz co sie dzieje :cool1:
  13. ja nie chce go oddawac, ale musze myslec o TZ w dodatku, nawet jezeli pies sie uspokoi ale dalej bedzie sie tak zachowywal do kota jak teraz tez trzeba bedzie mu szukac nowego miejsca tyle, ze wolniej i spokojniej nie oddam psa do byle hotelu i nie chce go oddac na stale potrzebne byloby miejsce gdzie ktos razem ze mna z nim popracuje problemem dla mnie jest tez transport, jestem bez auta
  14. szczerze mowiac watpie, odkad napisalam, ze sa problemy watek Borysa na FM upadl
  15. łatwo mówić, zobaczymy co będzie z całym szacunkiem on jest dla mnie wazniejszy
  16. [quote name='martaa2']Moze trzeba troche czasu; Borys nie widzi, a na spacerze czuje i słyszy tak wiele nowych zapachów i dzwieków, teraz tylko tak moze odbierac zewnetrzny świat...Czuje sie prawdopodobnie bardzo niepewnie... Jego reakje są teraz bardziej irracjonalnie... Pierwszego dnia w schronie tez pomrukiwał, bo czuł sie niepewnie.[/quote] powiedz to mojemu TZ - on sie zwyczajnie go boi
  17. [quote name='Niki-lidka']teraz to nam wszystkim rece opadly,bo jest problem i to duzy... GB nie mieszka w domu z ogrodkiem bez innych zwierzat i ludzi...[/quote] niestety nalezaloby dodac
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]osz kurcze ...miejmy nadzieje ze to tylko reakcja na stres związany ze zmianą miejsca ...emocje :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja tez mam taka nadzieje
  19. [quote name='Selket']Dotarlismy już do domku :evil_lol: GB następnym razem Ty do nas złazisz, a nie stresujesz TZa..Nie wiem może my tak strasznie wygladaliśmy??? Bo złapał psa i zaczął uciekać, dobrze, że zdążyliśmy mu siateczkę z lekami wcisnąć w łapki :evil_lol:[/quote] bo on jest taki niesmialy :eviltong:
  20. niestety Borys rzuca sie na ludzi na spacerze, bez ostrzezenia i bez konkretnego typu, nie wiem co robic
  21. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/5479/s4022391sb1.jpg[/IMG][/URL]
  22. nie wezmie zadnego pieska poki nie pozalatwia swoich spraw
  23. [quote name='furciaczek']Napisalam Pw do jednej osoby z FM, proponowala klatke ale odmowilam bo RL juz pozyczala, moze jest wieksza i sie nada. Jak tylko dostane rozmiar i info dam Ci znac.[/quote] ok bylabym wdzieczna, jednak klatka bedzie potrzebna, na jutro musze brac urlop jak nic :roll:
  24. mysle, ze mniej ciotka ...ale to jutro wet sie wypowie :cool3:
×
×
  • Create New...