-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
jutro zadzwonie, dowiem sie jak Mały się sprawuje, w poniedziałek będą fotki może zmień tytuł? -
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
[quote name='Ola164']Takie śliczne bydle :loveu: Zawsze mi się wydawało że CC sa o wiele cięższe... nie wiem dlaczego...[/quote] o mojej laleczce bydlę :mad::angryy: pewnie dlatego, ze to kundel :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
wołam go Mały a historia skąd on jest w ostatnich postach mojego poprzedniego tymczasa, tez pekina, jak masz chec przez moj profil znajdziesz w tematach mojego autorstwa
-
dla mnie to jest bzdura, pies niewykastrowany dla mnie za przeproszeniem śmierdzi, jego mocz jakos tak szczegolnie "pachnie" dobrze, ze ja z TZ nie mam takich jazd
-
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
teraz 34,5 kg -
nie jest ciachnieta, pytalam
-
dokładnie tak to się nazywało, dzieki ciotka a tam nie, rozmnazac nie chca ale "pies bez jajek to juz nie pies"
-
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
moja sucz skonczyla dzis 6 m-cy wymiary: wysokość w kłębie 64 cm szyja obwód 52 cm, klatka obwód 78 cm, kufa 7 cm, długość czaszki z kufą 22 cm, długość od kłębu do nasady ogona 64 cm. -
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
a ile ma w klebie? to porownam z moja lalą -
uwaga na ludzi o nr telefonu 509 585 054, 509 33 77 17 szukaja pekinczyka - towarzysza dla suczki, rozmnazac nie chca ale pies wykastrowany ich nie interesuje---- ciekawe dlaczego?!:angryy:
-
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
Aska co to za fotki z przyszlosci? 2010?? czy mnie cos ucieklo?:evil_lol: ile ma Twoj piecho? Fur dawaj fotki sucza!! -
Nera to juz nie o to chodzi, byleby ktos zabral tego biedaka z rowu w pierszej kolejnosci
-
bylismy u weta, maly dostal antybiotyk coś na B nazwa podobna jak botox :eviltong: w kazdym razie jest w porzadku, ide zaraz dzwonic do domku adopcyjnego ustalic szczegoły
-
Okta nie podawaj mojego konta na forum moge ja lub Ty - bo go masz rozeslac na PW ta noc juz spokojna, maluch spal w kolnierzu- bo tylko bym nadsluchiwala czy sie nie lize ale od rana ma zdjety i jest ok
-
śliczna 8 tygodniowa suczka szuka domu..ma dom
GameBoy replied to alik26's topic in Już w nowym domu
[quote name='alik26'] Jeszcze raz chcialam powtorzyc, szczegolnie osobie o niku Gameboy, ze cala ta sytuacja - ciąza, szczeniaki, nie miala ze mna nic wspolnego. Od wielu juz lat nie mieszkam w kraju, nie mialam absolutnie zadnej mozliwosci kontrolowania tego, co sie dzieje. Ja rozumiem- strasznie latwo jest oceniac, skreslac, bo ktos- w tym przypadku- moja mama, popelnila blad i nie dopilnowala suki. Ale w mysl zasady o źble i belce w oku- pokornie wszystko przyjme na siebie, obiecujac ze zrobie wszystko, zeby podobna sytuacja sie nie powtorzyla :) [/quote] jako osoba o nicku GB powiem Ci tyle, dobrze, ze malucha wziely dziewczyny, bo inaczej umarlby w schronie ale poniewaz jest sliczny, malutki i w DT gdzie szanse adopcji wieksze, umrze szczeniak schroniskowy zreszta, jezeli naprawde poczytalas forum, wiesz to doskonale dopilnuj chociaz sterylki prosze -
zdjelam maluchowi kolnierz, normalnie sie zalatwia, nie wymiotuje, rana bardzo ladnie sie goi, jutro mam z nim isc na jakis zastrzyk, chyba antybiotyk czy cos takiego jak wroce napisze o co chodzilo są nowe fotki tamtego malucha pekinczykowego w jego temacie
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='modliszka84']Do mnie tez ktos dzisiaj dzwonił bardzo zawiedziony ze Stach juz nieaktualny ;)[/quote] no tak, bo Ty ciotka pierwsza wiedzialas, ze jade ze Staskiem na rekonesans i kazdy kto go widzial musi przyznac, ze na zywo Stasiulek jest 100 razy ladniejszy niz na najladniejszej fotce :loveu: -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ok ale mały miał allegro prawda? bo ktos mnie pytal o nr telefonu edit : ok, juz widze na ciotke seaside trzeba czekac -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Staś ma głowę mniejszą niż Hexa ucho... ale urośnie! joanka zlikwiduj prosze allegro bo ludzie nadal dzwonia -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
jaki to byl fart, ze ta Pani do mnie zadzwonila....wczesniej tez z Pabianic psa odemnie taka mala biala sunie wzial albo jej brat albo szwagier - nie pamietam, oni mieszkaja w blizniaku i jak dawalam mala ona mi mowila, ze tez by chciala takiego malucha tylko psa a ja przyznaje zapomnialam o niej i cud sie stal, ze ona wczoraj zadzwonila czy aby nie mam czegos na oku dla niej i prosze! szybka akcja i Stach mieszka u siebie na wlosciach -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Mały grzeczniutko jechał do domu, zadnego sioo , koo czy jeszcze gorszych ekscesow...babka przyslala mi esemasa i pisze, ze on ciagle biega, skacze jak koziolek i merda ogonkiem:loveu: -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, skoro moj TZ juz przezyl, ze mu 700 zlotych zniknelo to czy poczeka 3 dni czy 2 tyg to juz bez roznicy Stasiek jest w nowym domku i trzeba sie cieszyc wklejam jedno foto bo Pani je robila telefonem, w poniedzialek beda lepsze z weekendu - wysle mi z pracy Stas pojechal z karmą Joanko, dziekuje Ci raz jeszcze [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8959/stachuzc8.jpg[/IMG][/URL] -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
nie zebrało się nic narazie ale mam nadzieję, że coś się ruszy Stasiek jest we własnym domku - zaraz jak mi się uda pokażę Wam pierwsze fotki