Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. jutro zadzwonie, dowiem sie jak Mały się sprawuje, w poniedziałek będą fotki może zmień tytuł?
  2. [quote name='Ola164']Takie śliczne bydle :loveu: Zawsze mi się wydawało że CC sa o wiele cięższe... nie wiem dlaczego...[/quote] o mojej laleczce bydlę :mad::angryy: pewnie dlatego, ze to kundel :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. wołam go Mały a historia skąd on jest w ostatnich postach mojego poprzedniego tymczasa, tez pekina, jak masz chec przez moj profil znajdziesz w tematach mojego autorstwa
  4. dla mnie to jest bzdura, pies niewykastrowany dla mnie za przeproszeniem śmierdzi, jego mocz jakos tak szczegolnie "pachnie" dobrze, ze ja z TZ nie mam takich jazd
  5. nie jest ciachnieta, pytalam
  6. dokładnie tak to się nazywało, dzieki ciotka a tam nie, rozmnazac nie chca ale "pies bez jajek to juz nie pies"
  7. moja sucz skonczyla dzis 6 m-cy wymiary: wysokość w kłębie 64 cm szyja obwód 52 cm, klatka obwód 78 cm, kufa 7 cm, długość czaszki z kufą 22 cm, długość od kłębu do nasady ogona 64 cm.
  8. a ile ma w klebie? to porownam z moja lalą
  9. uwaga na ludzi o nr telefonu 509 585 054, 509 33 77 17 szukaja pekinczyka - towarzysza dla suczki, rozmnazac nie chca ale pies wykastrowany ich nie interesuje---- ciekawe dlaczego?!:angryy:
  10. Aska co to za fotki z przyszlosci? 2010?? czy mnie cos ucieklo?:evil_lol: ile ma Twoj piecho? Fur dawaj fotki sucza!!
  11. Nera to juz nie o to chodzi, byleby ktos zabral tego biedaka z rowu w pierszej kolejnosci
  12. bylismy u weta, maly dostal antybiotyk coś na B nazwa podobna jak botox :eviltong: w kazdym razie jest w porzadku, ide zaraz dzwonic do domku adopcyjnego ustalic szczegoły
  13. Okta nie podawaj mojego konta na forum moge ja lub Ty - bo go masz rozeslac na PW ta noc juz spokojna, maluch spal w kolnierzu- bo tylko bym nadsluchiwala czy sie nie lize ale od rana ma zdjety i jest ok
  14. Okta a dlaczego dom się wycofał? co teraz będzie z Twoja operacją?
  15. [quote name='alik26'] Jeszcze raz chcialam powtorzyc, szczegolnie osobie o niku Gameboy, ze cala ta sytuacja - ciąza, szczeniaki, nie miala ze mna nic wspolnego. Od wielu juz lat nie mieszkam w kraju, nie mialam absolutnie zadnej mozliwosci kontrolowania tego, co sie dzieje. Ja rozumiem- strasznie latwo jest oceniac, skreslac, bo ktos- w tym przypadku- moja mama, popelnila blad i nie dopilnowala suki. Ale w mysl zasady o źble i belce w oku- pokornie wszystko przyjme na siebie, obiecujac ze zrobie wszystko, zeby podobna sytuacja sie nie powtorzyla :) [/quote] jako osoba o nicku GB powiem Ci tyle, dobrze, ze malucha wziely dziewczyny, bo inaczej umarlby w schronie ale poniewaz jest sliczny, malutki i w DT gdzie szanse adopcji wieksze, umrze szczeniak schroniskowy zreszta, jezeli naprawde poczytalas forum, wiesz to doskonale dopilnuj chociaz sterylki prosze
  16. zdjelam maluchowi kolnierz, normalnie sie zalatwia, nie wymiotuje, rana bardzo ladnie sie goi, jutro mam z nim isc na jakis zastrzyk, chyba antybiotyk czy cos takiego jak wroce napisze o co chodzilo są nowe fotki tamtego malucha pekinczykowego w jego temacie
  17. [quote name='modliszka84']Do mnie tez ktos dzisiaj dzwonił bardzo zawiedziony ze Stach juz nieaktualny ;)[/quote] no tak, bo Ty ciotka pierwsza wiedzialas, ze jade ze Staskiem na rekonesans i kazdy kto go widzial musi przyznac, ze na zywo Stasiulek jest 100 razy ladniejszy niz na najladniejszej fotce :loveu:
  18. ok ale mały miał allegro prawda? bo ktos mnie pytal o nr telefonu edit : ok, juz widze na ciotke seaside trzeba czekac
  19. Staś ma głowę mniejszą niż Hexa ucho... ale urośnie! joanka zlikwiduj prosze allegro bo ludzie nadal dzwonia
  20. cudownie! Baska gratulacje! dzieki Tobie sunia ma wszystkie nogi i wspanialy dom!
  21. jaki to byl fart, ze ta Pani do mnie zadzwonila....wczesniej tez z Pabianic psa odemnie taka mala biala sunie wzial albo jej brat albo szwagier - nie pamietam, oni mieszkaja w blizniaku i jak dawalam mala ona mi mowila, ze tez by chciala takiego malucha tylko psa a ja przyznaje zapomnialam o niej i cud sie stal, ze ona wczoraj zadzwonila czy aby nie mam czegos na oku dla niej i prosze! szybka akcja i Stach mieszka u siebie na wlosciach
  22. Mały grzeczniutko jechał do domu, zadnego sioo , koo czy jeszcze gorszych ekscesow...babka przyslala mi esemasa i pisze, ze on ciagle biega, skacze jak koziolek i merda ogonkiem:loveu:
  23. dziewczyny, skoro moj TZ juz przezyl, ze mu 700 zlotych zniknelo to czy poczeka 3 dni czy 2 tyg to juz bez roznicy Stasiek jest w nowym domku i trzeba sie cieszyc wklejam jedno foto bo Pani je robila telefonem, w poniedzialek beda lepsze z weekendu - wysle mi z pracy Stas pojechal z karmą Joanko, dziekuje Ci raz jeszcze [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8959/stachuzc8.jpg[/IMG][/URL]
  24. nie zebrało się nic narazie ale mam nadzieję, że coś się ruszy Stasiek jest we własnym domku - zaraz jak mi się uda pokażę Wam pierwsze fotki
×
×
  • Create New...