-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
była Pani behawiorystka, zostawiła dla psiaka kropelki ktore maja opanowac jego leki wydatki powiekszyly sie o dwie rzeczy: - kaganiec fizjologiczny - 50 złotych - behawiorysta - 150 złotych __________________________ mam 130 złotych w reku i ok 400 na koncie kliniki chyba -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Stasiek ma juz drugie szczepienie zrobione, padło pytanie czy są szczepionki na ADHD?:eviltong: generalnie wszystko jest w porzadku, postaram sie o fotki ale jak sie troche ogarne z Borysem -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Benia-b']Gameboy-ja nie chce Cie dobijac-ale wydaje mi się, że jeśli u CC-tka wada wzroku nie bedzie uleczalna- on nie bedzie mógł mieszkac z innymi psami.. Czyli trzeba by szukac domu z ogrodem , gdzie bedzie jedynym psem.. Mam 13 letnia moloske bokserke-z nami od zawsze-nigdy nikogo nie kłapneła, nigdy ani grama agresji.. teraz kiedy juz prawie nie widzi(zacma) przestała odczytywac znaki ciała innych psów i dochodzi do spieć, bo nie schodzi z drogi temu, komu trzeba, a zawsze to robiła-bo hierarchia jest ustalona..Jako, że jest łagodna,i wiadomo-bez cięzkich przezyc-nie ma walki na latające futro-ale to oznacza, że bez dobrej widoczności trudno jest sie odnależć w stadzie-szczególnie rasom obronnym(bojowym-molosom).. Psa trzeba by jak najszybciej wykastrowac, aby juz testosteron zaczął spadac(choć to trwa...) i zapodac progesteron-pomaga...[/quote] dzeki za rady ja to wiem wszystko, tyle, ze poki co na kastracje nie ma pieniedzy Borys nie nadaje sie do adopcji do bloku, tylko dom z podworkiem i tylko z sukami. -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
we wrzesniu sie przeprowadzam, moglabym wtedy wziac go do siebie na stale, trudno nie bedzie cao - ale co z nim zrobic do wrzesnia? przeciez go nie zahibernuje :placz: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='oktawia6']ja wiem, że u Ciebie nie może zostac:-(:-(będziesz miała ogromny problem z jego adopcją-to tylko chciałam powiedziec GameBoy-bądź na to gotowa:roll: i nikt nie zaręczy jak zachowa się gdy trafi do domu gdzie będzie już pies-nie od razu ale jak już się pewniej poczuje na pewno zaatakuje-tylko on nie waży tyle co Viktoria waży więcej i będzie gorzej-choc zęby ona też ma bardzo ostre:cool1:[/quote] Okta ja nie wiem czy Borys bedzie u mnie az do adopcji, on w warunkach blokowych czuje sie fatalnie, poki co trzeba go do dr Garncarza zawiezc - to jutro, wtedy bede myslala co dalej -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']jestes silaczka. slepy cc-wywalony gdzies na drodze...to trzeba byc twardym biorac to na siebie kurcze. allegro cegielkowe jak najbardziej potrzebne. samo zarlo dla takiego.[/quote] jedzenie poki co mam, dostalam od ludzi z FM gorzej z kasa na leczenie i kastracje - troche mamy ale duuuzo brakuje -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']nie tylko ze slepy to jeszcze CC:shake::roll: niestety nie znam sie na cegielkowym allegro.[/quote] chce sprobowac dac temu psu szanse, czy z niej skorzysta to sie okaze -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='oktawia6']Borys nie ma co się wstydzic a będzie jeszcze gorzej:cool1:i bechaworysta Ci nie pomoże GameBoy-jabym czytała siebie na początku....z Viktorią-trzeba naprawdę dużo czasu-wszelkie zmiany są dla psa niewidomego niekorzystne-nie tlko przestawianie mebli w domu-następna zmiana domu pogłębi jego problemy-to są psy z tzw. nieadopcyjnych ale są oczywiście dobre dusze, tylko takich ludzi mało co widzę-po dzwoniących z ogłoszeń poziom jest żenujący:shake:. P.S. tylko jak dasz mu kosteczkę do gryzienia nie wkładaj do kenel klatki ręki:diabloti:jakby Ci przyzło do głowy go pogładzic:evil_lol:no albo zaproś nielubionego sąsiada do tego celu:diabloti:[/quote] Okta ale on nie bedzie mogl u mnie zostac na 100% wiec zmiany i tak go czekaja, ten pies NIE NADAJE sie do bloku, byli dzis u mnie ludzie, ktorzy maja duzego niewidomego psa i tylko potwierdzili to co pisze teraz - to dla niego za duzy stres. W dodatku mam wrazenie, ze on wyczuwa tez moj niepokoj i od razu ustawia sie w pozycji do ataku, chyba po to, zeby mnie bronic bo nawet w takiej sytuacji slucha sie jak krzykne - poki co przynajmniej. Kosci on nie lubi, zjadl ucho wedzone od ciotki Keli, i gryzaczek czyszczacy zeby ale i jedno i drugie bral podczas podawania spokojnie, mozna do niego podejsc jak je, pije- bezproblemowo. -
mam nadzieje, ze dom wypali i maly zamieszka jak najszybciej u siebie
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
czy ktos moze Nam pomoc w kwestii allegro cegielkowego? -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ale na podworku nadal jest dzikusem, wyczuwa jak ktos sie go boi, wtedy od razu atakuje -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
mamy większą klatkę od Marty i jej TZ, ktorzy dostarczyli ją do nas, Borys ma teraz super warunki w kennelu jest już spokojniejszy, dał się głaskać Kajetanowi -
to, ze w tygodniu nie maja czasu na psa bo pracuja po 16 godzin a na weekend jak znalazl
-
u mnie w biurze ludzie uwazaja, ze to swietny pomysl :roll:
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
transport jest- grejfruty z molosow nas zawioza :p -
co tym myslicie? http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=9879245&rfbawp=1208791294.939
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
wydatki z dzis - szczepienie - tabletki na robaki - preparat na lupiez - pies zostal delikatnie umyty - czyszczenie uszu i preperat na ew lokatorow zaplacilam 96 zlotych ( glownie za szczepienie) ok 19 ide odebrac wyniki krwi - 60 zlotych mam jakies 330 zlotych plus pieniadze na koncie kliniki ok 400 zlotych chyba -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jutro 20.40 idziemy do okulisty, czy ktos moze pomoc w transporcie? -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Borys do psow jest agresywny w mieszkaniu ale to mam wrazenie ze strachu na podworku tylko do tych, ktore wykazuja do niego agresje a do ludzi to jak mu odbije -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanka'] GB spróbuję wspomóc kasą. Wreszcie znalazłam pracę. Nie będę już "żoną przy mężu" :lol:[/quote] dziekuję i gratuluję :loveu: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jutro o 11 bedzie u nas behawiorysta, Pani, którą poleciła kela za godzine bede sie umawiala do dr Garncarza -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Benia-b'][B]Gameboy[/B]- pies został przywieziony ze schronu-na to papier masz na pewno-jesli nie-podaj im nr tel do schronu-niech sprawdzaja...do szczepienia musiałaś z nim wyjść i koniec tematu.Aby kupić kaganiec tez psa musisz wyprowadzić-bo kagańca na oko się nie kupuje..(tylko na mordkę).. Zadzwoń zapytac, jakie sa u Was wymogi-czy smycz i kaganiec, czy sam kaganiec, czy sama smycz, bo jeśli juz raz Cie sasiedzi dopadli-beda to robić za każdym razem, a w każdym regionie inne zasady panują.. Sąsiedzi już sie nie odczepią-musisz przywyknąc i starac się nie wkurzac(mnie sie to nie udawało, bo za 2 suśki siedzące obok samochodu bez kaganca i czekające na "wejście" zapłaciłam mandatu ponad 300zł-interwencja sąsiedzka)... ...a jak pies? obija sie o ściany, czy radzi sobie całkiem nieźle?[/quote] dziewczyny to nie jest pierwsza akcja z sasiadami, mnie juz nic nie zaskoczy ze schronu nie ma ani pol papierka, benia nr do schronu moge podac ale on na 90% nie zostal tam zaszczepiony, nie juz nawet nie chodzi o mandat, tylko o to, ze nie daj Boze on kogos zlapie to bedzie cyrk na kolkach najgorsze jest to, ze szczepienie na wscieklizne zaczyna dzialac po 10 dniach :shake: pies siedzi niestety w klatce dzis wieczorem Marta z FM przywiezie taka na leonbergera, wiec bedzie mial wiecej miejsca -
***Czika staruszka - na eutanzaję to jeszcze nie pora:) ma dom
GameBoy replied to katya's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Nie liczmy na pomoc obecnego opiekuna. Chyba uzbieramy na kilka dni w hoteliku? Może u GameBoy znajdzie się miejsce?[/quote] nie ma szans, mam niewidomego CC na tymczasie cyrk w domu i SM na karku -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']no dla mnie to akurat żadna nowosc...kiedyś jeden pan 2 klatki dalej co mieszkał chodził po mojej klatce zbierać podpisy na mnie:angryy: o psy oczywiscie - że są agresywne i zagrażają jego psu i ludziom:mad:[/quote] ale ten pies JEST agresywny, nie wiem co bedzie z ta SM jak dzis przyleza:shake: