-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='AnkaG']Moje były cięte w lipcu - następne przed zimą. Dusia jak ma przydługie futerko to tnij bo jej ciepło. U nas w pracy mamy się rozwijać - w związku z tym muszę prezentację dla zespołu przygotowac nt. kapitałów własnych w firmach - wrrrr nie ma to jak miec w łikend ciekawe zajęcie.:mad: Jutro jakieś psie foty zapodam. :lol:[/quote] ale Ci dali weekendowy prezent:roll:
-
[quote name='ewka i haker']spalilam sie baaardzo na plazy wyglądam jak flaga polski[/quote] to będziesz dobrze nas reprezentować na zawodach:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='ewka i haker']dziękujemy;) my za 3 godziny ruszamy,nie wiem gdzie śpimy:evil_lol: ale będzie fajnie:lol: [url]http://i627.photobucket.com/albums/tt355/paula_gerwia/Kolobrzeg%20-%20sierpien%2009/DSC03966.jpgquote][/url] wszystkie zdjęcia wyszły obłednie!!!!!!!!!ale to jest jak dla mnie NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']model Olivia - stary dośc, ma już 4 lata :evil_lol:[/quote] na sezon 2009 przewiduje się 3 częściowy zestaw plażowy:diabloti: Kapelusz,okulary i klapki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://1.1.1.3/bmi/i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_7919.jpg[/url] zdjęcia z zoo obłedne!!!!!!!!!!!!!!chce zdecydowanie więcej!!!!!!!!!!!!! czekam na wilki!!!!:)
-
[quote name='Unbelievable']ja byłam tylko w tunezji i grecji, do tunezji nigdy więcej:cool1: ale grecja, półwysep halkidiki- pięknie :loveu: wyludnione, nie taka masa turystów jak na wyspie czy w głębi lądu, morze i widoki, prawdziwy kraj a nie szopka dla zwiedzaczy ;)[/quote] oj ja tak jak Ty zdecydowanie wole takie miejsca gdzie nie ma całego stada "dzikusów" wylegujących się cały dzień na paży, wiecznie na coś narzekających:roll:a wieczorem buszujących po sklepikach z tandetnymi pamiątkami:roll: niesety takich wyjątkowych miejsc jest coraz mniej:placz:
-
[URL]http://1.1.1.3/bmi/img148.imageshack.us/img148/3634/dsc0128tcq.jpg[/URL] takie zdjęcia to ja uwielbiam:loveu::loveu::loveu: i odrazu mówię, że ja chce takie mieć z moim czarnym i wrednym:diabloti: nie będziesz miałą z nami łatwego zadania!!!mało fotogeniczne(przynajmniej ja:))i do tego wybredne:) emoty mi przestały działać!!!!!!!!!!!wnerw!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Doginka']:hand::hand:Macham Ci łapką ze Stegny Kochana Ewuniu:hand::buzi::diabloti: Jest super i mamy piękną pogodę, tylko ja na oko nie widzę, bo wbiło mi się rano ziarenko piasku:placz: Rano idę do lekarza:placz: A maluszki widziałam w pierwszej kolejności w oryginale:loveu: Pożycz Gassulki, może mi tym ogonkiem oko przeczyści zanim pójdę do lekarza:diabloti:[/quote] ale zazdroszczę...ja w czwartek jadę nad morze...:razz: [quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0780-Kopia.jpg[/URL] Moje waleczne serducho :loveu: z morską falą walczy ! [/quote] na nią nie ma mocnych...siły natury to "pikuś":evil_lol: [quote name='Od-Nowa']śliczne zdjęcia haszczaków, modele zresztą bardzo udani :lol: podoba mi się też ich jasne umaszczenie :loveu:[/quote] oj tak...modele....po prostu miodzio:loveu: [quote name='AnkaG']Gasska lubi wodę :lol: A byłaś na zorganizowanym wyjeździe w bułgarii ( w hotelu)? Pytam bo myślę o wakacjach w przyszłym roku[/quote] nie, sami sobie spontanicznie zorganizowaliśmy ten wyjazd;)choć w tym czasie była wystawa więc miejsce dla psiarzy idealne:loveu::loveu::loveu:już myśle jak by tam za rok pojechać:razz:oczywiście w terminie wytaw:diabloti:(choć gass będzie miała urlop i jedyne czemu będzie musiała sprostać to morskie fale;) [quote name='Unbelievable']moi rodzice byli ;) powiedzieli że samolotem nigdy więcej:diabloti:[/quote] ogólnie Bułgaria t średniawka i ja nigdy bym nie pojechała do miejscowości typowo turystycznej:shake:ale tam gdzie my byliśmy:loveu::loveu::loveu: jeden wielki minus to to, że słońce zachodzi na lądzie a nie topi się w morzu:placz:
-
ale mieliście fajne wakacje:loveu:
-
[quote name='eria']na ostatniej fotce znowu Gasskowy ogonek jak szczotka do butelek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] czepiasz się:eviltong: taka juz jej uroda:evil_lol: [quote name='ewka i haker']super zdjęcia maluchów:loveu: oby miały super domki.[/quote] kamil napewno wybierze dobrych właścicieli;) [quote name='Karmel']Na pewno beda mialy dobrze ,nowi wlasciciele bardzo dobrze znaja sie na tej rasie ,4 z nich bedzie na pewno reprezentowalo moja hodowle na rinagach zagranicznych:multi::multi: Ewa jeszcze raz dzieki za fotki:loveu::Rose::Rose::popcorn:[/quote] a jak moja miłość?mam nadzieję, że jeszcze trochę u Ciebie zostanie i porobimy jej jakieś superowe foty...juz na spacerku:loveu:
-
[url]http://1.1.1.3/bmi/i26.tinypic.com/2iu2wrm.jpg[/url] błaahhahaha to zdjęcie jest fenomenalne!!!!!!!!!!!!!!!!
-
ja też chce o wiele,wiele więcej!!!!!!!!!!!!!!! Super Wam wyszły:loveu:
-
[quote name='weszka']Dobrze się nad tym zastanów :evil_lol::eviltong: Ja tam nie wiem co mnie podkusiło - poza dobrym sercem i pierwszym odruchem - żeby sobie ściągnąć kota do domu. No fajny jest ale... nie jest psem :razz: Szczyle słodkie :loveu:[/quote] kotki są cudowne:loveu:ja chętnie sobie sprawie, ale jeszcze nie teraz:shake: [quote name='eria']słodkie małe haszczątka, ale tylko CZYJEŚ i na zdjęciu ;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='AngelsDream']My mamy okropnego kota od prawie miesiąca i wcale mi nie przechodzi, straszne.[/quote] straszne jest to że będziecie musieli go oddać;) no i powrót do Bułgarii:loveu: [IMG]http://gi161.photobucket.com/groups/t236/KXPL65HPUV/DSC_0664.jpg[/IMG] [IMG]http://gi161.photobucket.com/groups/t236/KXPL65HPUV/DSC_0668.jpg[/IMG]
-
[url]http://images38.fotosik.pl/169/e6fd94aa72e06d6bmed.jpg[/url] Pozdrowienia dla Was od tych z altanki:evil_lol::diabloti::evil_lol:
-
[quote name='AngelsDream']Ja nie mogę patrzeć na szczeniaki, bo mi się chce małego kota.[/quote] będziecie mieć i kota...trochę cierpliwości:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/24-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/16-Kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/8-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/50-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/26-Kopia.jpg[/IMG]
-
a ja moge się zapytac kiedy nowe zdjęcia:razz::diabloti:
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
ariss replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
http://images47.fotosik.pl/174/c01762b2f9d376e6med.jpg jak minka grzecznego,niewinnego dziecka:evil_lol: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
jak nie było tak nie ma:eviltong: -
bezcenne:evil_lol: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P8014061.jpg[/url]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Pepie lżej bez kożucha ;)[/quote] to samo pomyślałam:p [quote name='malawaszka']aaahahahaha nad naszym domem właśnie lata 11 słownie JEDENAŚCIE BOCIANÓW :mdleje: :nerwy::shocked!::eek2::bad-word:[/quote] :roflt::roflt::roflt: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roflt: kołują aż zrzucą :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] błahahahahha...będzie bachorek, bedzie bachorek:roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
takie stadko to dopiero elegancko wygląda na spacerach:loveu:weź to ogarnij:evil_lol:
-
[quote name='LeCoyotte']dla mnie ważniejsze są wspomnienia niż przepalenia:p[/quote] pewnie,że tak...:razz: [quote name='Doginka']A woda ciepła była?:razz:[/quote] była idealna:loveu: [quote name='malawaszka']jak ja bym teraz tak w te fale chciała wskoczyć aaaaaaaaaaaaaaaa[/quote] [quote name='weszka']Oooooj taaaak. Dzisiaj zwłaszcza jak mam na termometrze 33,7 st.!!![/quote] ja bym tam chętnie wróciła:loveu: [quote name='AngelsDream']Zdjęcia imponujące. Stanowczo.[/quote] :loveu::loveu::loveu: a dziś kolejna szczylkowa sesja:loveu:maluszki zaraz jadą do nowych domków;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/38-Kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/36-Kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/33-Kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/49-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/44-Kopia.jpg[/IMG]
-
Wielkie gratki za wczorajszy wynik:multi:dziś liczę na powtórkę:eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img136.imageshack.us/img136/7683/dsc0141b.jpg[/url] błahahahah...tego kociaka to ja bym w domu nie chciała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ewka i haker']tak to oglądam i sa do niczego:placz:[/quote] pokazuj!!!!!!!!!!!!!!!my ocenimy:p
-
[quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0780-Kopia.jpg[/URL] super:loveu::loveu::loveu:[/quote] :p [quote name='malawaszka']oooo pokaż więcej kumpeli :loveu: to czernyszka?[/quote] specjalnie dla Ciebie:razz: [quote name='DorkaWD'](bo to ogonek jest? :oops:)[/quote] a co niby innego:razz::diabloti::evil_lol: papiś:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0028.jpg[/IMG]