-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='weszka']Rozkoszniaki :loveu: Bardzo udana sesja pani fotograf :)[/quote] udana będzie(mam nadzieję)jak szkraby zaczną wychodzić na pole:evil_lol::loveu: [quote name='Doginka']Śliczne maluszki Kamil wyhodował:loveu::loveu::loveu:[/quote] nio:loveu:mam 2 ulubieńców:loveu:jedno z wyglądu:loveu::loveu::loveu: a drugie z charakteru i wyglądu:evil_lol: [quote name='malawaszka']o wow CUDEŃKA :loveu::loveu::loveu:[/quote] takie małe to zawsze fajne:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9047-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9033.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8948.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8867-Kopia-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9025-Kopia.jpg[/IMG]
-
[quote name='weszka']Swoją drogą ciekawe jakby taka Dirki wyglądała na łyso :crazyeye::diabloti:[/quote] ja bym współczuła temu co by ja rwał:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 21590 replies
-
[url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/IMG_6980_640.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Doginka']Tak, ale Rapcio od samego początku miał sierść jak pudel i teraz ma lepszą, a Holly ma dokładnie taką samą sierść jak Gordon;)[/quote] e tam:eviltong: Gass tez niej jest super szorstka i wyrwanie jej nic nie pomogło:shake: za to systematyczne trymowanie owszem;) chyba się nie wyspałam:shake:
- 21590 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
obrzydziłyście mi tymi pachami sniadanie:mad::mad::mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Doginka']Ja tak robie i dlatego Gordon ma doskonała, wzorcową w strukturze sierść:p[/quote] ale Rapcia mojego kochanego:loveu:też skubiesz i nie ma takiej sierści:eviltong: więc to że ktoś wyskubie swojego kundla nie gwarantuje mu takich dobrych kudłów;)
- 21590 replies
-
[quote name='ewka i haker']sliczne Ewa jaki podpis:D a ktoś sie do mnie czepiał:P[/quote] nie podoba się? Mi tam się podoba, jest elegancki prosty:eviltong: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9289-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8967-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9303-Kopia.jpg[/IMG]
-
te trawy to pewnie przez te deszcze:mad:w Zakopcu też były nie pokoszone:shake:Gasska kocha biegać w takich wysokich trawach, Twoje łobuzice pewnie też;)Tlko nam takie krzaczory nie pasuja:evil_lol: a to zdjęcie wyszło świetne [url]http://img229.imageshack.us/img229/3051/dsc02161m.jpg[/url]
-
[quote name='eria']cudne maluchy!!!:loveu:[/quote] jak cudne to proszę więcej;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8936-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8934-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8929.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8890-Kopia.jpg[/IMG]
-
[quote name='Karmel']uuuu nie spodziewalem sie ze fotki wyjda takie sliczne;):):) Dziekuje Ewo;) Male biladeny wlasnie koncza kolacje i mam je z glowy do 9 rano;):evil_lol:[/quote] następnym razem przychodze jak będą mniej spały:evil_lol: [quote name='LeCoyotte']fajne zdjęcia Ci wyszły:p to najlepsze [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8891-Kopia.jpg[/URL] :loveu: reszta też niezła a 50-tka właśnie wyladowała na pierwszym miejscu na mojej liście fotozakupów :evil_lol:[/quote] brakowało mi lampy:roll:ale jak sie nie ma co sie lubi:diabloti: a 50 jest niezastąpiona:loveu: troszku mi ostrość uciekła, ale co tam [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8861-Kopia.jpg[/IMG]
-
przeczytałam:mdleje: po pierwsze musze sobie kupić statyw:evil_lol: po 2 kupić sobie środki nasenne zeby o tej godzinie nie czytać takich rzeczy:evil_lol: po 3 przeczytać to jutro jeszcze raz;) no i później sprawdzić czy tak umiem:diabloti:w co wątpię;)
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
ariss replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
No wreszcie!!!! Nigdy nie mogłam do Ciebie wejść:shake:jakoś z baneru mnie nic nie odsyłało tutaj:shake: a dziś się udało:multi:mam Wasze foteczki:razz:tyko je musze odszukać, ale to już nie dziś;) Dobranocka:hand: -
[quote name='LeCoyotte']od nowej strony będzie mały tutorial...:cool1:[/quote] a co Ty w erie się bawisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale pomagam:razz:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Poważnie? No co ty?[/quote] Tylko niech zaleczę palucha:diabloti:chyba ze mi zrobicie taki zawodowy opatrunek jak ma Baaj:evil_lol::evil_lol::evil_lol:dopiero bedziemy razem wyglądać:diabloti: -
[quote name='Doginka']Tym, ze uwielbiam kurze łapki?:razz:pychotka, szczególnie jak są dobrze ugotowane. Pyszna pomidorówka jest na kurzych łapkach:p[/quote] i do tego niedługo wyprowadzasz się do domku na kurzej łapce:roflt::roflt::roflt:;):diabloti:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Każdy ma przebłyski geniuszu. ;) A teraz konkurs - kto ze smakiem w ręku pobiega z Baajem na równaj? Chcę zobaczyć czy to działa tylko na nas, czy na ogół - gwarantuję zdjęcia i ewentualnie wodę utlenioną. ;)[/quote] wchodzisz mi na ambicję:diabloti: -
[quote name='ewka i haker']by menius [URL]http://img81.imageshack.us/img81/6721/74737644.jpg[/URL] [URL]http://img216.imageshack.us/img216/5507/95565397.jpg[/URL] [URL]http://img444.imageshack.us/img444/7716/16636489.jpg[/URL][/quote] linki:mad:proszę mi to na zdjęcia zamienić:eviltong:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']No ba! Swoją szosą - mogłabym pracować w jakimś ośrodku dla opornych - mam okropnie nieprzyjemny głos... :P[/quote] błahahahah:evil_lol::evil_lol::evil_lol: głos, głosem...najwazniejsze, że mądrze gadasz:razz: czasem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
mi tam się nie podoba:eviltong:choć to nie zmienia faktu, że nie mam nic przeciwko;)
- 21590 replies
-
[quote name='ewka i haker']ooo jakie male cuda[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Paulinaaa']co raz lepsze zdjęcia robisz :loveu: te szczylkowe to już całkiem profeszynal, jak dla mnie![/quote] :crazyeye:dzięjuję:crazyeye: ja też jestem nawet zadowolona:diabloti:jakoś jak robie dla kogoś to się bardziej przykładam;) [quote name='AngelsDream']Poniekąd to już norma. :([/quote] ech.... [quote name='Doginka']Byłaś i nawet nie dałaś znaka, że jesteś:placz::mad:[/quote] Byłam tylko na 3h u Kamila(bez Gass)nie miałam czasu za bardzo:shake: Kamilowi sesyjke już dawno obiecałam, a cały czas mi coś wypadało,ale wkońcu się udało!!! DOBRANOC [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9251-Kopia.jpg[/IMG]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Bo Baaj zawsze dostaje smaka jak przychodzi. Dzięki temu przychodzi tak dobrze. ;) Jest to oczywiście odstepstwo od wszelkich możliwych zasad, ale akurat w tym przypadku wolę tak, niż ganiać wilczaka po okolicy. :diabloti: Zauważ, że daje mu się też namówić na pracę. I robię inne krzywe rzeczy - planujemy w przyszłości nauczyć panów oddzielnego przychodzenia, ale nie jest to absolutnie pożądane. Niech wracają razem. Celar ma lepsze odwołanie, więc to się przydaje. Generalnie wiem, że żartujesz, ale wiem też, że nie wszyscy mają poczucie humoru..... I wilczaka na deser.[/quote] dobrze, że ty moje poczucie humoru rozumiesz:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Doginka']Czy mowa o kurzych łapkach?:razz: Ja sama uwielbiam je obgryzać z mięska:diabloti: [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:zaczynasz mnie szokować:crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[url]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_4724.jpg[/url] fotka jest świetna:loveu:
-
[quote name='Doginka']Dziwne, ale taki łysolek bardzo Jej się podobał - zupełnie tak samo jak mi Gordon po pierwszym trymowaniu;)[/quote] może nie potrafi mówić prawdy prosto w oczy:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
- 21590 replies
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
a ja się czepiam,:diabloti: a ja się czepiam:eviltong::eviltong::eviltong::diabloti: czemu jak wołasz czarny pocisk(bardzo to do niego pasuje)to Baaj przybiega a nie czeka:eviltong: i jeszcze dostaje za to smaka:eviltong::diabloti::diabloti::diabloti: