-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
myślę,myślę,myślę.... muszę sprawdzić dokładnie daty bo chyba 4 muszę być cały dzionek z babcią(ona niestety juz sama nie może zostawać):shake::-( ale jeśli to jest na pewno 4 to ja 5 na spacerek bardzoo chętnie:loveu::multi::loveu: a masz dużo czasu???bo juz myslę nad miejscem:razz::diabloti:
-
[quote name='malawaszka']masz na pewno w podglądzie taką opcję, że miga na czarno przepalone miejsce na zdjęciu - ja tego używam jak jest szansa przepalić foty i wtedy wiem, że kolejne muszę inaczej ustawić żeby nie spaprać[/quote] no miga;)ale jak ustawie ze nie miga na fali to gass jest czarna plama:evil_lol: tak to jest że zawsze trzeba jakieś foty spierdzielić:) z Kofferkiem [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0682.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_08152.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0707.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_07932.jpg[/IMG]
-
błahahahah...no tak on chce dużego, Ty małego to średniak idealny:evil_lol:a jak chce psa to już w ogóle do końca życia mu da popalić:razz:i po średniaku będzie Twój ukochany minik:evil_lol::diabloti: ostatnio w ogóle duzo chętnych na szczyle po Gassuli:crazyeye:tyle że szczyli nie ma:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']moje śliczności:loveu:[/quote] :loveu: [quote name='malawaszka']fantastycznie tam :loveu::loveu::loveu:[/quote] łezka się w oku kręci że już się skończyło:-( [quote name='weszka']Aaaale pięknie :loveu::loveu::loveu: Jeszcze! Jeszcze! Jeszcze![/quote] będzie ale póżniej:eviltong: [quote name='eria'] tak się próbuję teoretycznie nastawić na focenie na plaży a już widzę jaka to będzie masakra przy białym psie :placz:[/quote] ExposureTime : 1/640Sec FNumber : F6,3 ExposureProgram : Manual ISOSpeedRatings : 320 ExposureBiasValue : EV-0,7 MaxApertureValue : F4,1 FocalLength : 32,00(mm) dla mnie najgorsze są białe fale:angryy:mam całą mase superowych fot do kosza:placz:bo wszystko przejarane:placz:w aparacie wyglądało ok, a na kompie o zgrozo:angryy: [quote name='DorkaWD'][B]ariss[/B], u Ciebie mam odwieczny problem... Zachwycać się pięknym zdjęciem czy pięknym psem :roll: Wiem... tym i tym :evil_lol: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_13122.jpg[/URL] Gass na pustej plaży, w kontraście z białym konarem :loveu: Masz niesamowitego psa, skoro wypiera sobie takie scenerie. [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_10332.jpg[/URL] Ten patyk większy od niej, ale nie poddaje się i go "ratuje" :evil_lol: Gratuluję kolekcji pucharków :multi: Gasirze do pyszczka z takim trofeami :loveu: Gratuluję wyników :multi:[/quote] Wielke kłody ona kocha wyławiać, za małym patykiem nawet się nie obejrzy:evil_lol:
-
[url]http://img103.imageshack.us/img103/8657/dsc0433.jpg[/url] ale się zmieniła dziewczynka:loveu: jest już większa od Gass:crazyeye:jak ten czas leci:crazyeye:
-
[quote name='eria']jezuuuu Ty żyjesz!!!!!!!!! :crazyeye::crazyeye: i jak wrażenia ? :evil_lol: [/quote] przyznam, że juz mi sie miesza co w której galerii:evil_lol:
-
widzę, że się nieżle wkurzyłaś;)ja też nie jestem zwolenniczką skubania głowy:shake:
- 21590 replies
-
[quote name='ewka i haker']no to ja standardowo chce więcej zdjęć a te sa super[/quote] mam jeszcze nie zmniejszone:shake: ale specjalnie dla Ciebie:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1660.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1457-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_10332.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
starałam sie ale nie dałam rady nadrobić gaduły jedne:mad::evil_lol::diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
ja już wróciłam, trzeba iść na jakiś spaceros:razz: -
[quote name='Od-Nowa']zdjęcie z pucharami boskie :diabloti:[/quote] prawda;) [quote name='Bonsai']Niesamowicie wyglądają z tymi pucharami! :) Jeszcze raz ogromne, zasłużone gratulacje![/quote] dziękujemy pięknie:p [quote name='Magnum Cordis']Najserdeczniejsze gratulacje :multi::multi::multi:[/quote] :loveu::multi::loveu: mors:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_07352.jpg[/IMG] pusta plaża:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_13122.jpg[/IMG]
-
[quote name='ewka i haker']no no super!!!! a to juz koniec?czy jeszcze jutro?[/quote] już jestem w domku;) [quote name='Olusia']WOW!! GRATULACJE DZIEWCZYNY!! :multi::loveu::multi:[/quote] :loveu: [quote name='weszka']Dumne czarne mordy :loveu::loveu::loveu:[/quote] zaznaczam,że Koffeinka najmniejsza a najwięcej pucharków nazbierała:loveu: [quote name='AngelsDream']Ale złomu. ;)[/quote] :diabloti: [quote name='Doginka']Brawo dziewczyny:multi::multi::multi: Ładne trofeum:crazyeye::loveu::crazyeye:[/quote] poszalałyśmy :evil_lol: [quote name='Justa']Co tu dużo mówić.. jesteście najlepsze ! :multi::loveu:[/quote] :loveu: [quote name='eria']Ogromne gratulacje !!!! Zdjęcie z pucharami jest przepiękne! :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='malawaszka']noooo i tego zazdraszczam najbardziej :loveu: a Wy tam jesteście większą ekipą? :razz:[/quote] no jest nas tu troszke:razz: [quote name='osobek']Brawo dziewczyny !!!!! Czekam na duzzzzzzzzzzzzzzo zdjec z wystaw i z podróży[/quote] z wystawy mamy malusio:shake::oops:ale zabawowych fot troche jest:razz:
-
[url]http://img229.imageshack.us/img229/8444/dsc0002a.jpg[/url] sliczności:loveu:
-
[quote name='eria']otóż to. ale można tez wyrazić własne zdanie na forum na ten temat ;)[/quote] pewnie, że można:razz:ale ten temat wałkowaliśmy juz milion razy w tej galerii:evil_lol:
- 21590 replies
-
dziękuję za dedykacje:loveu::loveu::loveu: świetne:razz: [url]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/pies%20lipiec/kolobrzeg/DSC03042.jpg[/url] i ten Haker co był pod tym zdjęciem też superowy:loveu:
-
może niech każdy robi z własnym psem to co chce;)
- 21590 replies
-
nadrobiłam prawie wszystko:mdleje:
-
[quote name='Doginka']Trzymajcie dziś kciuki za Gassi, Koffi i Bangi;) Ja trzymam:thumbs:[/quote] Koff: WO,BIS PUPPY:multi: BANGI:V1 CAC,CACIB,BOB:p GASS: V1 CAC,CACIB,BOB:p [quote name='malawaszka']wow to jeszcze nie koniec? trzymam :kciuki:[/quote] :loveu: [quote name='ewka i haker']ile tych wystaw:O:O TRZYMAMY[/quote] :loveu: [quote name='weszka']O ja cieeeee :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ale nakoszone tytułów :multi::multi::multi: Dołączam się do grona zazdrośników :diabloti: nie jeśli chodzi o tytuły :razz::evil_lol: tylko wyjazd :cool1:[/quote] tytuły tytułami, ale zabawa i wspomnienia są niezapomnione i te wystawowe i te zabawowe:loveu: a tu macie foto jak dziewczyny dzielnie radziły sobie na finałach:razz:niestety za BOB nic nie dawali:evil_lol:chociaż może i lepiej;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0569.jpg[/IMG]
-
ewcia masz nie zmniejszone fotki:eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img265.imageshack.us/img265/96/dsc0053.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ponadrabiam wszystko jak wrócę:razz:pewnie tu cała masa kocich fot:p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='weszka'][/quote] wilczak został dziś zdominowany:mdleje: [quote name='AngelsDream']Baaja już nie koffa? :([/quote] pewnie że koffa:loveu: [quote name='Doginka'][/quote] dzięki:p [quote name='ewka i haker'][SIZE=5]WIELKIE GRATKI!!![/SIZE] [SIZE=2]mój sms chyba nie doszedł:-([/SIZE] czekamy na Wasz powrót[/quote] pisałam Ci na gg:razz: [quote name='malawaszka']o wow! gdzież one tam zawędrowały :mdleje: GRATULACJE! :klacz: najbaredziej to tej wycieczki zazdroszczę :lol:[/quote] fajnie jest:diabloti: a tak bawi się Gasska:evil_lol::diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0088-Kopia.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']Brawo dziewczyny :klacz: to teraz pewnie impreza w toku :loveu::multi:[/quote] impreza tu się nie kończy:razz: [quote name='weszka']Ale maraton wystawowy :crazyeye::crazyeye::crazyeye: No podoba mi się! Za rok też takie będzie? [B][SIZE=3]GRATULACJE!!![/SIZE][/B] :multi:[/quote] na 100%a miejsce to Bajka dla psów i ludzi:loveu: [quote name='Doginka']Jak będzie, to ja na 100% jadę z Gordonem:diabloti:[/quote] błhahaahah:evil_lol: [quote name='Elitesse']co roku jest a w tym roku nawet dwa zrobili, jeden w czerwcu a drugi w lipcu[/quote] w sierpniu też jest:eviltong: [quote name='AngelsDream']Gratulacje! :)[/quote] Gasska ma nową miłość wilczakową:loveu::loveu::loveu: Pan od psa był w szoku,że ona mu skacze po głowie,a on się do niej cieszy i rozdaje buziaki:loveu:tego jeszcze nie robił żadnemu psu:evil_lol:
-
[quote name='Karmel'] [COLOR=green]Gratulacje i trzymamy kciuki za kolejne wystawy!!!!![/COLOR][/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Irviers']WOW!!!!!!!!!! :multi::multi: Ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb: [/quote] Witamy w naszych skromnych progach:loveu: [quote name='Irviers']:crazyeye::crazyeye::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::klacz::klacz: Brawo dziewczyny!!!! Tylko ciekawe jak się zmieszczą w samochodzie ze wszystkimi pucharami, karmami i nagrodami :lol::lol::lol:[/quote] Karmy dostaną bezdomne psiaki;) [quote name='osobek']Brawo Ewa i Ola:multi: Jak nic trzeba bedzie kupic nowe regały na puchary :multi:[/quote] i Was też ciepło witam:loveu: [quote name='Bonsai']Kurcze, wspaniale - ogromne gratulacje![/quote] :loveu::loveu::loveu: Pisze sprostowanie..Sylwia chyba wczoraj się rozpędziłam ze zmęczenia:evil_lol: wieczorna wystawa była CAC i nie dostałam na niej CACIBA:shake::evil_lol:Reszta się zgadza:diabloti: Trzymajcie za nas kciukasy:loveu:
-
[quote name='Doginka'][B][SIZE=6]Gratulacje!!![/SIZE][/B][/quote] :loveu::loveu: [quote name='LeCoyotte']no to gratulacje!;) [/quote] :loveu:
-
[url]http://img127.imageshack.us/img127/5979/dsc06624.jpg[/url] jednak gdy właściciel ma działkę to pies ma raj:loveu::evil_lol::evil_lol: