-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
już sama nie wiem kto jest lepszy, czy Mafia czy Kot:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Pomimo że nie widziałam Twojego aparatu wydaje mi się zupełnie jak Ewie, że miałaś syf na obiektywie i wydaje mi się również jak Dogince, że foty są przejarane:eviltong: ale to nic złego najlepszym się zdarza!!! Teraz czekamy na kolejną serie spacerowych ujęć;)
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
ariss replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
przygoda z psem mało fajna:angryy:tacy ludzie nie powinni mieć psów:angryy: pokaż plecak na P:loveu::cool3: -
[url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/d8142d2c.jpg[/url] super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! unuń tylko to coś pod kwiatem i jest:loveu::loveu::loveu:
-
[url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/sierpien%2009%20poznzn/DSC00054.jpg[/url] u fuuuuuuuuuuuuuu....w życiu bym nie ustała z tym na ręku:evil_lol:
-
[quote name='Justa']W tej chwili Ci nie powiem, czy będę w Warszawie w owym czasie, ale będziemy się kontaktować ;) We wrześniu to MUSIMY się już zobaczyć.. Choćby przed samym poczatkiem roku akademickiego ;) Zapomniałam powiedzieć, że przepiękna nowa stronka Gasski :loveu: I Galeństwo się tam prezentuje ! Ah ah :loveu:[/quote] ukradzione Galeństwo:loveu:jak chcesz inną fote to mów;)ale ta jest miodzio:loveu::loveu::loveu:naszukałam się jej....:diabloti:
-
wracajcie już:loveu:
-
[quote name='M@d']Babka się świetnie trzyma ! :eviltong:[/quote] i oby tak dalej;)
-
[quote name='weszka']Tak! Cudownie! Wspaniała ta sesja.[/quote] :loveu: [quote name='Justa']Ewcia, to kiedy wracasz i się widzimy? :razz:[/quote] wrociłam dziś, ale to środy nie mam czasu:shake:a w piątek wyjeżdzam do Białegostoku:razz: więc może po następnym weekendzie?
-
a ja czekam na wicej:eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oby usmiech nigdy nie znikał z Twojej twarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no i WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
http://www.wolfdog.org/pics2/2009/7/1246514678-8334943.jpg super!!! jaki obiektyw?:cool3: -
[url]http://img36.imageshack.us/img36/7651/dsc0694x.jpg[/url] piękna:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='weszka']Coś takie zniesmaczone spojrzenie ;) [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/6.jpg[/URL] - że niby się Gass nie podoba czy co?[/quote] tak lepiej? [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/3.jpg[/IMG]
-
ale bym teraz posiedziała na takim tarasie:loveu:
-
ale Miska se tatoo zrobiła:evil_lol:Ty też masz?:cool3:
- 21590 replies
-
[quote name='Justa'][URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/7.jpg"]klik[/URL] Ależ za Wami tęskniłam dziewczyny ! :loveu: Przepiękne nadmorskie fotki :multi:[/quote] i my za Toba tęskniłyśmy:loveu: [quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-7.jpg[/URL] ja jakbym tak zrobiła w takich ciuchach to bym wyglądała jakbym z kopalni wyszła ale świetny klimat maja te zdjecia a mewa :O :O WOW[/quote] to co Haker taki brudas:diabloti::evil_lol: [quote name='LeCoyotte'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/7.jpg[/URL] pozytywna fotka;) ja myślałem ,że jeden już jej nie wystarcza i dwa ciągnie:diabloti:[/quote] no bez przesady.hahahahah:evil_lol: [quote name='weszka']Znów się zachwyciłam :)[/quote] :multi: [quote name='Doginka'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/16.jpg[/URL] Powiem tylko krótkie, acz znaczące [B]WOW[/B]:crazyeye::loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/6.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/36.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/31.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/12.jpg[/IMG]
-
pozazdrościć takiego wyjazdu...a jak Wam szło agility?
-
super foty!!!choc ostatnie mi nie pasuje:eviltong:to pierwsze ZAJEFAJNE!!!!!!!!!!
-
ale tam pięknie!!!!
-
[quote name='Kokosek']to i ja się przywitam :) podziwiam śliczną psinę i świetne fotki[/quote] witam:p [quote name='Paulinaaa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/7.jpg[/URL] re-we-la-cy-jne ! :loveu::loveu: zawsze o takim marzyłam.[/quote]ja tez lubie takie foty:loveu: [quote name='weszka']Fota morska super! Niebo niesamowicie wyszło! A raczej chyba zostało podrasowane ;) [/quote] podrasowane troszku, ale niebo takie było:loveu: [quote name='Doginka']Cześć Ewcik:loveu: Wow, ale bosko Ci te foty wyszły:crazyeye::loveu: Tęsknię już Za Wami, tzn. Gordon i Raper za Gassi, a ja za Tobą:p(bez goopich skojarzeń:razz:) Wróciłam już do Wawki:placz: Chcę jeszcze gdzieś jechać:placz:[/quote] ja za Wami tez tęsknie [quote name='M@d']Nie było większego patyczka w okolicy?? [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/9-2.jpg[/url] :diabloti:[/quote] ona tylko takie uznaje! [quote name='ewka i haker']ja jak zwykle proszę o więcej:)[/quote] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/11-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/16.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/24.jpg[/IMG]
-
bardzo się cieszę, że stronka Wam się podoba:loveu: net mi strasznie muli, ale udało mi się wgrać 3 foteczki:cool3:może i one Wam się spodobają;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/19.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/9-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/7.jpg[/IMG]
-
ale mnie tu dawno nie było!;) mam dużo do nadrobienbia, ale na działeczce net strasznie muli:mad:obiecuje że jak wróce do wawki to wszystko przeczytam i foty lookne:p dzwonie do Ciebie w niedziele:diabloti:przygotuj się psychicznie:evil_lol:
- 21590 replies
-
[I]Serdecznie zapraszam:lol:[/I] [url=http://www.gassira-flavago.com/]GASSIRA Flavago - Sznaucer Średni Czarny[/url]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_28/09-07-28-14.jpg[/URL] ma u Was nawet swoje prywatne jacuzzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:i chybajest po dobrym drinie!!!:evil_lol::diabloti: przeklejam z innego fotobloga [URL="http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_28/09-07-28-14.jpg"]:crazyeye:[/URL] [URL="http://img.photobucket.com/albums/v126/Darksong17/3018834126_8683130283g.jpg"][COLOR=#000000]http://img.photobucket.com/albums/v1...683130283g.jpg[/COLOR][/URL] [URL="http://img.photobucket.com/albums/v126/Darksong17/aw2t2.jpg"][COLOR=#000000]http://img.photobucket.com/albums/v1...ng17/aw2t2.jpg[/COLOR][/URL]