-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='ewka i haker']na dobranoc zdjecia dla Aris moze zajrzy do nas i zobaczy co dla niej jest.... [url]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/stajnia%20lato%2009/DSC02587.jpg[/url] [url]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/stajnia%20lato%2009/DSC02586.jpg[/url] [url]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/stajnia%20lato%2009/DSC02576.jpg[/url] [url]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/stajnia%20lato%2009/DSC02570.jpg[/url] [url]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/stajnia%20lato%2009/DSC02569.jpg[/url][/quote] Ewuś super:loveu::loveu::loveu:dziękuję za dedykację:multi::multi:
-
[url]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2278.jpg[/url] wow:crazyeye:świetnie to wyszło:loveu:
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
ariss replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
http://images43.fotosik.pl/161/0dd799cddf6cfcef.jpg sama słodycz:loveu::loveu::loveu: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_14/09-07-14-13.jpg również dałam się nabrać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Paulinaaa'][URL]http://img118.imageshack.us/img118/2183/dsc0159bw.jpg[/URL] o wow. :mdleje: Ewa na Twoim miejscu to bym sobie to wywowała i wsadziła w ramki :loveu:[/quote] jak zobaczyłam to foto tez powiedziałam WOW:loveu::diabloti: [quote name='Justa']Tak jasne, wyślę, ale nie obiecuję, że dzisiaj - chociaż się postaram ;) Wysyłaj wysyłaj, choć jakoś niefortunnie stoi na tej fotce :roll: Nie ma za co - cieszę się, że mogłam się na coś przydać.. A fotografowanie Gassiry jest samą przyjemnością :loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu: a ja Wam powiem,że jutro razem z Olą wybywamy na 2 tygodnie:razz: Jedziemy na wakacje i przy okazji wystawy:diabloti: do Rumunii i Bułgarii:cool3:proszę trzymać kciukasy za urlop i shows:diabloti:
-
[quote name='ewka i haker']a może jakieś zdjecia będą:) na zakończenie już tej dyskusji[/quote] mówisz i masz:evil_lol: [quote name='Justa']Ewa, cieszę się, że zdjęcia się podobają ;) Jakbym miała coś dłuższego pewnie więcej wyszłoby w ruchu, a tak to cóż.. tyle ile byłam w stanie zrobić portretówką tyle jest.. Resztki ringowych ;) [URL]http://img193.imageshack.us/img193/4684/dsc0145j.jpg[/URL] [URL]http://img397.imageshack.us/img397/6629/dsc0152.jpg[/URL][/quote] Czy mogę dostać wszystkie foteczki na mail w dużym rozmiarze?:loveu: bo pomniejszone już mam w folderku z wystawy:diabloti: i czy moge tą fote Diega wysłać właścicielce? Justa dziękuję za wsaniałą pamiątkę z wystawy:loveu: [quote name='Elitesse']w sznaucerach wcale nie jest najgorzej :evil_lol::evil_lol: wystarczy posiedziec troche w ozdobniakach coby zobaczyc jak u nas milutko :loveu:[/quote] wcale nie trzeba wystawiać psów,żeby było nie miło:evil_lol:
-
[quote name='Doginka']Ewa, to tylko Ci powiem, że na mojej fotce Gassi wyszła lepiej w ruchu - przede wszystkim lepszy wykrok;) Niech zyje sprawiedliwość:multi:[/quote] Nie mogę Cię juz słuchąć:angryy:Wstawiłaś rozmazane i kiepskie zdjęcia:roll: i nie wiem czym się teraz szczycisz:roll: A Twoje komentarze są prosto wyjęte z piaskownicy:roll: [B]Myślałam że zakończyłyśmy ten temat[/B],ale widzę że Twoje musi byc zawsze na górze, a słowo KOMPROMIS jest Ci obce:roll::shithappens: [quote name='eria']a ja się zastanawiam czy TAKIE stosunki międzyludzkie panują tylko w środowisku sznauceromaniaków czy w innych rasach też :roll: Gdzie człowiek nie wejdzie, czy na e-sznaucery czy już teraz nawet tu , musi czytać ostre wymiany zdań, co kto o kim sądzi :roll: zdjęcia Gass są przepiękne :loveu:[/quote] Justa potrafi:loveu: [quote name='ewka i haker']Eria w borderach tez tak jest;)[/quote] wszędzie tak jest:roll: [quote name='malawaszka']wszędzie tak jest ;)[/quote] błahahaha...dokładnie;)
-
Nowa fryzura bardziochno do Ciebie pasuje:cool2:
-
[quote name='Justa'] Diega fotek nie mam zbyt fajnych - może dlatego, że jakoś nienajlepiej stał (?) wstawię później. Gassirkę mam jeszcze i ringową resztki i pozaringową, więc będę wstawiać w wolnej chwili ;)[/quote] Justa jesteś świetna!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: Dopiero co sama zaczełaś robić Jaszczurkę, sama nie wystawiasz a dokładnie wiesz jakie zdjęcia pokazać żeby pies wyglądał dobrze:multi: WIELKIE BRAWA DLA CIEBIE:cool2::klacz::klacz::klacz::loveu: [quote name='weszka']Ooo nie jedziecie na światówkę :crazyeye::shake: Szkoda :shake: Ewa, jaką masz saszetkę na smaki? Szukam takiej fajnej małej na wystawy i twoja mi się podoba :) Ja tez czasem miewam problem z logowaniem i odkryłam sposób. Trzeba wejść na stronę [URL="http://www.dogomania.pl"]Dogomania.pl[/URL] --> panel użytkownika (zakładka na górze), tam się zalogować, a później wybrać z zakładki forum i wtedy działa. Kolejne śliczne ujęcia ślicznotki :loveu:[/quote] termin nam nie pasuje:shake::roll: jakiej firmy to nie wiem:shake:kupiłam ja kiedys na wystawie, ale stoisko gdzie ją wypatrzyłam jest na każdej międzynarodówce.Wię jeśli chcesz moge Ci na najbliższej zakupić:razz:Jestem z niej bardzo zadowolona bo jest przylegająca do ciała, a od wewnątrz ma wszyty superowy materiał i nawet tłuste rzeczy nie zostawiają śladu i do tego się łatwo myje:p [quote name='AngelsDream']Mi wczoraj nic nie działało. :( Ale na szczęście samo się naprawiło.[/quote] mi też już działa bez problemu:multi:
-
[quote name='Justa'] Reszta fotek Gasski i Diego jak wrócę z roboty ;)[/quote] super foty:multi:dziękuję:loveu: [quote name='lutomskak']Witam Gassire w Waszej galerii-zajrzalam tu dzisiaj drugi raz.Chcialam pogratulowac kolejnego zwyciestwa....bardzo serdecznie sorry za offa-jeszcze raz gratuluje i mam nadzieje-ze Gass bedzie dzielnie reprezentowala polskie sznaucery na swiatowce -wroze Jej murowany sukces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)[/quote] Witam serdecznie:p My w tym roku na światówke nie jedziemy niestety:shake::placz: ale za rok na 100%:diabloti: Zawsze miło pooglądać piękne czarne średniaczki;) [quote name='weszka'] Choć trudno mi sobie wyobrazić źle wyglądającą Gass ;)[/quote] Każdemu da się zrobić marne foto:eviltong: [quote name='Doginka'] 1.[B]Weszka[/B], na żadnej mojej fotce Gassi nie wyglądała źle 2.A Ty Lutomska nie odwracaj kota ogonem, bo ŻADEN, powtarzam ŻADEN z twoich psów nie umywa się do Gassiry:cool3: 3.my z Ewą szybko sobie wyjaśnimy sytuację, [B]Ewa[/B] pogadamy wieczorkiem na GG;):loveu:[/quote] 1.:angryy::angryy::angryy: 2.bez przesady;) 3.dzięki za pomoc:p [quote name='LeCoyotte']nie zaśmiecajcie galerii pięknej Gassirki;) to nie miejsce na to..[/quote] bahahahaha:diabloti: [quote name='malawaszka']ja też dziś nie mogłam wejść - opera nic nie pomogła bo było to samo - było dogo ale jak próbowałam się zalogować to biała kartka :shake: minęło samo - to problem dogo i nie mamy na to wpływu[/quote] [quote name='eria']ja wczoraj całe popołudnie nie miałam dogo - 'nie można odnaleźć strony' :angryy:[/quote] ale mnie to wkurzało:angryy:
-
[quote name='BBeta']Weszłam tutaj wczoraj, przeczytałam ten post i byłam przekonana, że żartujesz :mdleje: Mimo wszystko - gratuluje[/quote] Nie nie żartuje i nie będe na forum pisać dlaczego, powiem to Sylwi wieczorem.Choć jestem pewna że ona to doskonale wie;) Tłumaczyłam to kiedyś: Justa napewno wie o czym mówie i jak to jest z fotami wystawowymi.
-
[quote name='malawaszka']łomatko :mdleje: co tu się dzieje? :crazyeye: ja nie widzę nic złego na tych fotach naprawdę - ani Gasska nie ma garba, ani nic :niewiem: no ja sie nie znam, ale naprawdę nie widzę czego się można doczepić na nich???[/quote] wiem,że się nie znasz:eviltong:a czy pies tylko jak ma garba to źle wygląda:evil_lol: [quote name='Doginka']Zakazałam Dominice dotykać się do kompa:angryy::mad: Widać, że Ewa uważa inaczej i ja to uszanuję, dlatego już usunęłam wszystkie foty;)[/quote] i na taka odpowiedz liczyłam odrazu!!! Dziękuję! Sylwia, zobacz że wszyscy zarzucają Ci wstawianie pokracznie pokazanych psów,więc nie jest to moje widzimisię. Lepiej wstawić mniej a superowe. Jestem nie na swoim kompie i jade teraz na działkę.Napisze do Ciebie wieczorem na gg.
-
kukła czy nie.Zdjęcia są z konkursu piękności i mają być idealne...ja tez wstawiłam tylko jedno zdjęcie swojej Gassuli pomimo że mam sporo dobrych, ale publikowane foto ma być najlepsze!!!Tu chodzi o jakość a nie o ilość! Mam nadzieję,że zostawiłaś tylko 2 foty o jakich mówiłam. I nie odwracaj kota ogonem!!!!Bo ja Ci nieba przychylam, kończe championaty z Gordonem, zajmuje się nim jak własnym psem, a Ty nie potrafisz uszanować mojej prośby i piszesz że jestem przewrażliwiona.
-
napisałam jakie 2 foty się nadają. ale widać, że nie tylko Miśka nie widzi co jest dobre a co nie:angryy:dalej jest mi przykro:roll:choć dziękuję że przynajmniej część wywaliłaś! Poza tym jak już Ty albo Miśka obrabiacie zdjęcia to róbcie to dobrze, bo na focie z sędzią nie dość ze ja wyglądam jak idiotka to jeszcze przyjżyj się dokładnie obróbce:angryy::eviltong:
-
[quote name='Unbelievable']fakt, w miniaturkach wszystkie mi na gass wyglądały, wczoraj obrabiałam a dzisiaj wstawiałam więc wyszło jak wyszło : P pousuwałam ;)[/quote] dzięki wielkie;)ale Gass ukradłam juz do swojego folderu z wystawy;)nigdzie ich nie wstawie tak tylko na pamiątkę;)
-
dzięki za foty, ale nie na wszystkich jest Gassira:shake:nie wiem czy właściciele tamtych psów byliby zadowoleni z takich zdjęć:shake:raczej wątpie:shake: Nie chodzi oczywiście o samo zdjęcie tylko jak pies się na nim prezentuje;)Nawet najpiękniejszemu psu można zrobić złe zdjęcie:roll:
-
Nie wiem po co wstawiłaś takie beznadziejne zdjęcia:roll:nie wiem co chciałaś tym osiągnąć:shake:Jak wstawiasz zdjęcia Gordona to z całej masy cykniętych fot potrafisz wybrać te dobre ale widze że u innych psów wstawiasz jak leci:roll: jedyne co się dla mnie nadaje to ewentualnie to [url]http://1.1.1.4/bmi/i31.tinypic.com/2i9o9k4.jpg[/url] i 3 fota z pierwszej serii!!! Jest mi przykro!
-
To i ja się chwalę:razz: GASSIRA Flavago V1, CWC, CACIB, BOB i do tego przeszła pierwszą selekcję na BOG [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Gass-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='weszka'][B]BRAAAWOOOOO[/B] :klacz::klacz::klacz: Wooow i jeszcze na BOGu dałyście czadu :-o Gass przepiękna :loveu:[/quote] dziękuję:loveu: [quote name='LeCoyotte']ona jest idealna:p[/quote] nie ma idealnych psów:eviltong::diabloti: [quote name='eria']Gass jest przepiękna! zobaczyłam tą fotkę na e-sznaucerach to mi szczęka opadła:loveu:[/quote] wow eria dziękuję:loveu: i nie skomentowałaś brody:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a ma ponad 5cm obciachane:evil_lol:;)
-
[quote name='ewka i haker']ja sie nigdy chyba nie nauczę zapominam tego hahaha o 1000strona gratki i z tego powodu[/quote] mniejsza o większość;) [quote name='Olusia']Gratki tysiaka!! :multi::)[/quote] wow...jak to szybko leci:crazyeye::evil_lol: Gass [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Gass-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Gass1-2.jpg[/IMG] Don Diego [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Diego.jpg[/IMG] Dziękuje wszytkim za miłe spotkanie i towarzystwo:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Karmel'][SIZE=4]No dziewczyny dały czadu;)[/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]ex.1 CWC,CACIB[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=6]BEST OF BREED[/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]Czekaja na grupe:):):cool1:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]GRATULACJE!!!!!!![/SIZE][/quote] dokadnie:diabloti: [quote name='malawaszka']GARTULACJE :klacz: :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='ewka i haker'][FONT=Verdana][SIZE=7][COLOR=red]GRATULACJE[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=7]!!!!!!!!!!!!!![/SIZE] ale jak zwykle nie pamietam tych zwrotów oprócz CWC[SIZE=1]:roll:[/SIZE] [/quote] naucy si wresycie:eviltong: [quote name='Olusia']GRATULACJE!! :multi:[/quote] :loveu: [quote name='DorkaWD']HA! ale trafiłam :loveu: [SIZE=3][COLOR=blue][B]GRATULUJĘ[/B][/COLOR][/SIZE] i życzę dalszych sukcesów wystawowych :multi: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9335-Kopia.jpg[/URL] Dorwał się do cyca i... w jego oczkach można wyczytać"nie dam, moje i moje":diabloti:Taki mały a już ma diabliki w oczach ;)[/quote] [quote name='AngelsDream']Gratulujemy! Ja tam mogę szczeniaki zawsze oglądać.[/quote] :p:p:p [B]LeCoyotte[/B] na BOGU Gass przeszla perwsza selekcje:razz:ale pozniej wzgrali lepsi;)
-
[quote name='Paulinaaa']oczywiście, że chcemy ! toż to sama słodycz :loveu:[/quote] :p [quote name='Doginka']Po pierwsze nie napisałam, że nie chcę tych maluchów ogladać, tylko że brakuje mi tez fotek Gasski:razz: Ale skoro tak Ci to przeszkadza, to juz sobie ide stąd:obrazic:[/quote] tyle fot już dawno nie było, a Ty sie czepiasz:evil_lol: [quote name='malawaszka']hahaha wariatki :roflt: :evil_lol: chcemy oglądać małe husiorki - ja to bym chciała jeszcze popsitulać :loveu::loveu::loveu: wywąchać:loveu: wycałować :loveu:[/quote] a ta nam ubliża:mad::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: fajowe to będą za 2-3tyg. teraz to takie śliczne pierdoły:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Doginka']A może bys tak Gassulkę wreszcie zapodała?:razz::p[/quote] jak Ty wstawiasz jedzenie albo jakieś inne psy to ja się nie czepiam:eviltong: nie chcesz oglądać słodkich małychklusek to nie oglądaj:eviltong:mi tam się one podobają i wstawiać będę, a foty Gass będą jak te mi się skończą:diabloti: chyba że wszyscy nie chcecie ich oglądać to foty Gass będą jak mi sie zachce:grins:
-
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8882.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8874-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8837-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9335-Kopia.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dyzio myślący fenomenalny:loveu::loveu::loveu: a to przecudne:loveu: [url]http://1.1.1.3/bmi/img217.imageshack.us/img217/7278/dsc0138.jpg[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)