Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [url]http://img87.imageshack.us/img87/864/zdsc07071.jpg[/url] czy te oczy moga kłamać:diabloti:
  2. [quote name='Doginka']Coś nie ma tu za dużego tłoku:crazyeye: Dzieńdobry:loveu:[/quote] robimy sztuczny tłum:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='eria']taaa, coś o tym wiem :evil_lol:kumpela wyrwała ratownika i teraz ma 3 tygodniowe wczasy nad morzem z wyżywieniem za darmo :mad:[/quote] to jest idealny przykład:evil_lol: [quote name='DorkaWD']Niektórzy to potrafią się w życiu ustawić :razz: Ja mam starzejącą się niedoszłą gwiazdę rocka i muszę tolerować głupawe nastolatki dla których długowłosy z gitarą jest atrakcyjnym "kąskiem" do kolekcji długowłosych z gitarą :evil_lol:[/quote] ale za to jak Ci zanuci balladę:loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='AnkaG']Wrrr dlaczego muszę pracować :diabloti: Chcę być bogata i mieć wszystko w d.... W pracy wnerwiają, w domu wnerwiają ... :angryy:[/quote] [quote name='M@d']Ooo, jakaś bratnia dusza :diabloti: Ja też, ja też, ja też chcę być obrzydliwie bogaty... :multi::multi::multi: :evil_lol:[/quote] i ja też:diabloti: i przez cały rok tylko podróżować:loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P7212970.jpg[/url] :loveu: kurde, ale mi smaka narobiłaś tym szaszłykiem:mad:
  6. teraz oby więcej:diabloti: tylko mniejsze;)
  7. [quote name='eria']zdjęcia z kiciambrą są świetne!! :multi:[/quote] zgadzam się:loveu:i również obstawiam foto co ujawnia nam charakterek kici;)
  8. no i wreszcie któś kupił sobie kalosze:diabloti:obowiązkowy zestaw każdego psiarza:evil_lol:
  9. [quote name='DorkaWD']UPS... to przegięłam z tymi ratownikami :oops: Pozdrowienia dla TZ :evil_lol:[/quote] nie przegiełaś:evil_lol:,to była robota na studiach(trzebe było z czegoś żyć)a i teraz zawsze można dorobić;)Ogólnie zajmuje się czymś innym;) ale uwierzcie mi że prywatny ratownik to skarb:loveu:
  10. kiedy wracacie???juz nie mogę się doczekać fotorelacji i opowieśći:loveu:
  11. [quote name='Od-Nowa']ani nawet nagimi ratownikami :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] :evil_lol: [quote name='eria']Ty znowu nad morze jedziesz :mad::evil_lol::evil_lol: nie za dużo to ?? :evil_lol: p.s. a gdzie ???? :cool3: [/quote] a jadę do Pogorzelicy:razz::diabloti: [quote name='DorkaWD'] Co do ratowników... :roll: mnie też nie kuszą :diabloti: Mam wręcz przeciwne odczucia :evil_lol:[/quote] mnie jakieś 7 lat temu skusił jeden i tak już zostało:razz::diabloti: [quote name='Doginka']Ooooo, myślałam, że już jakieś nowe nadmorskie foteczki Gasskowe ujrzę:razz: A tu nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:[/quote] nie mam kiedy powstawiać:shake: [quote name='DorkaWD']Pewnie Gassula broni swoją Pancię przed natrętnymi ratownikami :evil_lol:[/quote] Przed innymi niż jej ukochany pańcio to żebyś wiedziała:evil_lol: Teraz w Bułgarii polazłysmy sobie na plażę, to Gasska pogoniła sędziego który dzień wcześniej dał jej grupę:crazyeye::oops::evil_lol:a niewiny szedł przegiem morza...:diabloti: [quote name='M@d']Niektórzy to pożyją ...:roll: A ja w mieście w robocie :-([/quote] każdy swoje musi odcierpieć:eviltong:
  12. [URL]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P8024391.jpg[/URL] przystojniaczek:loveu:
  13. ale jak Wam poszło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????????????
  14. dla mnie moga być owady:eviltong:
  15. [quote name='eria']i tak mnie to czeka, syf na matrycy mnie oślepia :shake::evil_lol:[/quote] witaj w gronie:roll:co się plam muszę nausówąc w PS to moje:angryy:
  16. [quote name='eria']noo za tydzień o tej porze już będzie plażowe szaleństwo :loveu::loveu:[/quote] a po powrocie czyszczenie aparatu:evil_lol:
  17. i ja czekam.....
  18. wcale nie przynudziłaś, ale tak to jest w sezonie wakacyjnym, że pusto w galeriach:roll: widziałam ju z te zdjęcia...poproszę inne(czyt.więcej):diabloti:
  19. [quote name='eria']ładne te nadmorskie fotki :loveu::loveu:[/quote] zaraz sama będziesz takie robić:p
  20. Kojot ja czekam na kolejne zdjęcia:mad:
  21. [url]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9813.jpg[/url] nic nie pobije tego zdjęcia:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [url]http://i27.tinypic.com/1zay4j.jpg[/url] super foto:loveu:choć nie lubię odbytów na fotach:evil_lol: Przyznaj się, byłaś na jakis kursie:diabloti:o niebo lepsze foty ostatnio robisz:crazyeye::loveu:
  23. [url]http://img291.imageshack.us/img291/1670/mbolec004.jpg[/url] fajny kadr;)
  24. super ta Gala radosna:loveu::loveu::loveu:
  25. http://1.1.1.3/bmi/images45.fotosik.pl/176/8c31197cbb926110.jpg może wkurzyć...ale fotka świetna!!! oko też wyszło bosko:)
×
×
  • Create New...