-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
o której byliście w skaryszaku? http://i842.photobucket.com/albums/zz344/beriet_baaj_2/2009_08_31%20Szczuraki/d_20090831-02.jpg super:loveu: a na pierwszej focie to myślałam ,że za Baajem jest czarny kotek:crazyeye: -
[quote name='AnkaG']Gratki dla championa. :loveu:[/quote] a dziękujemy ślicznie:p [quote name='weszka']Gratulacje dla świeżo upieczonej championki :multi: Kolejny tytuł do kolekcji zaliczony ;)[/quote] oby nie ostatni:evil_lol: [quote name='AngelsDream']Bu i nie było was.[/quote] byliśmy ale chyba wcześniej, smsa przeczytałam jak już zasiadłam przy kompie:placz: [quote name='Justa']:loveu: WIELKIE WIELKIE gratki ! :multi: [URL]http://gi157.photobucket.com/groups/t42/LAV8J8VWH3/GassiraBialystok20091.jpg[/URL] mój ideał..[/quote] oj przecież nie wkleiłam fotki śedniaka bawiącego się z miniaturą:evil_lol::diabloti: [quote name='malawaszka']to kiedy jedziecie? :evil_lol: a jak się patrzy na Gass taką wystawową to trudno uwierzyć, że ona ŻYJE!!!! że kąpie się w morzu, rzekach, gania po łąkach, sniegu itp a nie siedzi tylko w klatce w papilotach, żeby zaden włosek się nie ukruszył :loveu::loveu::loveu:[/quote] za rok:placz: ja to nie rozumiem takiej pogoni za sukcesami wystawowymi:shake: Nie ma się co oszukiwać, pies jest najszczęśliwszy gdy szaleje w morzu, na łąkach, śniegu, biega z innym psami, albo zapuszcza się na długie wędrówki z właścicielem:loveu:Ja też wtedy jestem najszczęśliwsza:loveu:a wystawy to tylko dodatek;)
-
[url]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/IMG_3042.jpg[/url] jaka zadowolona:loveu: nie było takich saszetek:placz:
-
[quote name='weszka']A nie masz już na co się gapić! Poza tym wypraszam sobie - nochal nie pijacki tylko przysmażony :evil_lol:[/quote] tylko winny sie tłumaczy:eviltong::evil_lol:;) a zapomniałam Ci powiedzieć, że w Białymstoku był śliczny olbrzym p&s:loveu:
-
a ja widzę pijacki nochal:siara::diabloti::evil_lol: [url]http://img206.imageshack.us/img206/5192/jzefowo105.jpg[/url]
-
no ja mam nadzieję, bo czekam na te zdjęcia i czekam:eviltong:
-
Koma:mdleje::mdleje::mdleje:
-
Oglądając takie zdjęcia aż się chce wracać nad morze:loveu:
-
BRAWOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:laola: :multi::laola:
-
[quote name='malawaszka']łoohohoooo BRAWO!!!!!!! :laola: :klacz: :loveu: :multi::multi::multi: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/46.jpg[/URL] a ta fota super :crazyeye: jakby ją wir wciągał :crazyeye:[/quote] dzięki:loveu: ale ona tęskni za tymi morskim szaleństwami:roll: [quote name='Magda25']No no no :cool3: Brawo, gratulacje :multi:[/quote] dzięki:loveu: [quote name='ewka i haker']Gratuluje ja:multi: i malo przytomny Haker tez gratuluje[/quote] wymiziaj Hakera, bardzo się cieszę że udało Wam się zrobić zabieg:multi: a tak Gasska sie prezentowała dzień po wystawie, bo niestety podczas show tak lało, że nawet katalogu nie odebrałam:shake::mad: [IMG]http://gi157.photobucket.com/groups/t42/LAV8J8VWH3/GassiraBialystok20091.jpg[/IMG]
-
mi tam ciąge mało:eviltong::diabloti::evil_lol:
-
No i my się chwalimy:razz: Gassira Flavago: V1, CWC, CACIB, BOB, Champion POLSKI:multi:
-
[quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3871.jpg[/URL] to cudne oczko bursztynowe :loveu::loveu:[/quote] ja Ci dam bursztynowe:mad:choc rzeczywiście na tym foto tak wyszło;) [quote name='AngelsDream']W poniedziałek po 18 będziemy w Skaryszaku. Odbieramy od znajomej transporter, a Baaj nadal ćwiczy. ;)[/quote] w niedziele wracamy z Białegostoku, może nam się uda być;) [quote name='Pestka']Oglądają te fotki zachciało mi się morza :loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/49.jpg[/URL] ahh :loveu:[/quote] nie dziwie się, też bym chętnie tam wróciła:razz: Dziś była wystawa w Białymstoku;) Gassira: V1,CWC,CACIB,BOB,CHAMPION POLSKI:cunao:
-
widzę, że jakaś nowa galeria:razz:zapisuję się jako stały gość:loveu:
-
[quote name='weszka']Jak to [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/50.jpg[/URL] i to [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/51.jpg[/URL] jest marne to ja już podziękuję ;)[/quote] no właśnie myślałam że jest:oops: [quote name='Magda25'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/51.jpg[/URL] - co tu dużo mówić...:lying::mdleje:[/quote] się gra się ma:diabloti::evil_lol: [quote name='ewka i haker']ale super baner[/quote] dzięki:razz: [quote name='AngelsDream'] Zjadł trenera. :diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Clandestine'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/7.jpg[/URL] boskie :loveu:[/quote] witamy i zapraszamy częściej:p
-
czemu ja tu trafiłam dopiero teraz:roll: zostaje na dobre, licze na dużo zdjęć:razz:
-
teraz to się nie ma co stresować bo będzie dobrze:cool2:
-
[url]http://img39.imageshack.us/img39/2378/dsc0817j.jpg[/url] ona chyba kocha pracować z człowiekiem:loveu: ale masz fajną koszulkę, chyba też ją sobie zamówie;)choć wolałabym bardziej dopasowaną taką jak były w akcji Pomagam bezdomnym psom i kotom ze schroniska i tam jest jeszcze łapka z tyłu...koszulke uwielbiam:loveu:
-
[url]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_0638aa.jpg[/url] SUPER:loveu: i ja trzymam kciukasy:diabloti: ale jak Wam w piątek spuszcze łomot to nie wiem jak wy w sobote sie ogarniecie:eviltong::evil_lol:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
:roflt:E tam same kłamstwa, Baaj był na 100% tak nie znośny że wywalili Was z tych zajęć:eviltong: żebyście mieli więcej czasu dla znajomych:loveu: -
wszystkiego Naj dla kochanej Forsy [*]
-
[quote name='AngelsDream']A nas jutro nie ma, bo nas trener nie chce już. :P[/quote] tacy jesteście dobrzy?:razz:czy ma już Was dość:roflt:
-
[quote name='AngelsDream']Jakby co, to my jeszcze dziś i jutro jesteśmy na Polach. Do 18 trening, potem wolne.[/quote] miałam być, ale jakoś dobrze mi się pisało MGR a to żadko się zdarza:evil_lol:jutro niestety nie mogę:shake: [quote name='Od-Nowa']kapiszony to polecą w przyszłym tygodniu jak się nasze burki spotkają w realu :diabloti::diabloti::diabloti: nie mogę się doczekać!! :lol:[/quote] ten się śmieje kto się śmieje... :eviltong::evil_lol: [quote name='malawaszka']Ewcia zobacz co mamy w hotelu - czarnuszek średniaczek cudny! tzn będzie cudny jak go Weszka oporządzi :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sznaucer-sredni-piekny-czarny-gron-szuka-domu-krk-145106/#post12855926[/URL][/quote] ale słodziak z niego, napewno jakoś pomogę:p [quote name='weszka']A propos kokardek to Forsie mama kupiła kiedyś gumeczkę z biedronką i chodziła ze spiętą grzywką :) I ślicznie jej było :)[/quote] a teraz marne ale są;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/46.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/50.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/51.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/49.jpg[/IMG]
-
[quote name='Doginka']Wpuściło mnie i mogłam zobaczyć te piękne foty:loveu::multi::multi:[/quote] no wreszice:loveu:do juterka:razz: [quote name='DorkaWD']Jakich igrzysk? :crazyeye: W "kapiszonowaniu" czy noszeniu kokardek?[/quote] na igrzyska w kapiszonowaniu z Gasską trenujemy od małego :evil_lol: [quote name='Od-Nowa']???? ariss prosimy o taką sesje :diabloti:[/quote] hmmmm... [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass-3.jpg[/IMG] może być:diabloti: [quote name='DorkaWD']No i proszę chętny na sesję "kapiszonowatą" już jest :cool3: A teraz tylko czekać jak [B]ariss[/B] mnie wyprosi :oops:[/quote] chyba zaprosi na taką sesyjke:razz::diabloti: [quote name='Od-Nowa']Dorka, o co chodzi z tymi kapiszonami? :razz:[/quote] błaahahah [quote name='DorkaWD'][B]Od-Nowa[/B], nie mam pojęcia o co z tym chodzi :lol: "Kapiszony" to hasło ariss[/quote] tak jakoś mi się powiedziała, ale jak szybko podłapałyście:razz:
-
ło mamo jak takie cudo trafiło do schronu:crazyeye: wpłate moge dopiero zrobić we wrześniu jak jakiś grosz wpadnie!ale zaraz szukam jakiś rzeczy na bazarek