Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. :crazyeye:on jest PIĘKNY:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. BRAWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:laola:
  3. [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/zawody%20wroclaw/frisbee/IMG_2246.jpg[/url] super!!!!wspólne są zawsze naj:loveu:
  4. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P8225749.jpg[/url] [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P8225680.jpg[/url] te dwa są cuuuuuuuuuudne:loveu:
  5. wracaj bo chętnie popatrze na małą(już nie taką mała)Vesper:loveu:
  6. nie było mnie kilka dni a fotek jak nie było tak nie ma:shake::angryy:
  7. [quote name='Od-Nowa']phi, toż to będzie spotkanie na szczycie!! Mistrzyni z Championką :diabloti::lol::diabloti: nie mogę się doczekać:multi:[/quote] :shake::placz::shake: [quote name='weszka']Ale wam fajnie... pozazdrościć. Jeszcze bym się dołączyła z jedną championką i jedną potencjalną mistrzynio-championką :diabloti:[/quote] wy to się zobaczycie i ja zazdroszczę:eviltong: [quote name='eria']normalnie wstyd by mi było z moim zwykłym kochanym psem do Was dołączyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] błahahaha [quote name='weszka']Taki element zwykłości by nam się przydał zeby sodówa nie walnęła :evil_lol:[/quote] :loveu: [quote name='Od-Nowa']dobre :lol::lol::lol: myślę,że nikt by się nie pogniewał na takiego gościa :loveu:[/quote] pewnie, że nie:p wróciłyśmy z Gasskowego raju:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/2-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/6-Kopia.jpg[/IMG]
  8. ale Ci Gambit ślicznie wyszedł:loveu:
  9. jestem leniu:eviltong:i czekam na fotki:razz:
  10. [quote name='Bonsai']W stolicy już słuchy chodza, ze przyjeżdża od-nowa! :) mieszkam tuż przy pm, może się spotkamy ? ;)[/quote] hihihihhiih:p
  11. a powinny bo wyszły Ci bardzo fajnie:loveu:
  12. super foteczki spacerkowe:razz: Biedny Hak, niech szybko wraca do zdrownia!!!
  13. [quote name='weszka'][URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P8215627.jpg[/URL] - zupełnie jak Gass :D[/quote] Też o tym pomyślałam:diabloti:
  14. [quote name='Doginka']Nioooooooo, mój kompik wreszcie działa:multi: Już Ci gratulowałam osobiście, ale zrobię to i tutaj: [B][SIZE=4][COLOR=red]WIELKIE GRATULACJE!!! Masz Championa Polski[/COLOR][/SIZE][/B]:multi:[/quote] dzięki za suszarke- uratowała nas:loveu: [quote name='eria']gratulacje gratulacjami ale może by tak Ewa fotki jakieś zapodała ? :loveu::cool3:[/quote] nie bardzo mam jakieś:shake: [quote name='Od-Nowa']popołudnie w piątek dalej masz zarezerwowane dla nas??:cool3: może mi poradzisz którą droga najlepiej dojechać do Wawy by nie stać w tych koszmarnych korkach?? camping mamy blisko Pól Mokotowskich więc jeden rejon[/quote] nie powinno być korków;) [quote name='Justa']Korki dojazdowe w piątk popołudniu raczej nie powinny być wielkie ;)[/quote] hiihhihi [quote name='Olusia']Łaaa!!! :loveu: GRATULACJE CHAMPIONA!! :multi: :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='LeCoyotte']gratuluję Ch.Pl.:klacz: w pełni zasłużone:p[/quote] :loveu: DOBRANOC [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4512-Kopia.jpg[/IMG]
  15. [quote name='eria']mieszkasz w raju:loveu::loveu: i marudzisz że na wczasach nie byłaś :shake: podejrzewam że każdy chciałby mieć taki widok z okna zamiast ulic i bloków;):loveu:[/quote] nic dodać nic ująć:loveu:
  16. [quote name='malawaszka']hahahahaha :roflt: no następna - kurcze no a ja nie mogę się nigdzie ruszyć w tym roku :placz: mam jeszcze nadzieję, na jakiś jesienny wyjazd - tylko nadzieja mi pozostała :evil_lol:[/quote] ale Ty masz lepiej w tym roku niż my wszyscy:eviltong: WYPROWADZIŁAŚ SIĘ NA WIEŚ:loveu::loveu::loveu::loveu: do swojego własnego domku:loveu::loveu::loveu:
  17. [url]http://images6.fotosik.pl/526/43672c79c07f47d3.jpg[/url] superowy:loveu:
  18. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P8205580.jpg[/url] ona z tą moją czarną by się zdecydowanie dogadały;)
  19. Grass jest świetne i bardzo do niego pasuje:loveu: ja juz głosuje na to imię:eviltong:
  20. no to ja czekam na filmik, bo Samby cos tu zdecydowanie za mało:eviltong:
  21. właśnie miałam pisać, że na sznaucerowym forum są zdjęcia:razz: a tu masz stronke: [URL="http://www.riesenschnauzer.lt/"][COLOR=#a95502]http://www.riesenschnauzer.lt[/COLOR][/URL]
  22. [quote name='LeCoyotte']jak fajnie Galinka zdycha:evil_lol: Samba potrafi identycznie-w przeciwnym kierunku[/quote] czyli nie identycznie:eviltong::diabloti:
  23. [quote name='AngelsDream']Ale takiego głosu, to nawet ja nie mam. Następnym razem? :)[/quote] obowiązkowo:loveu:
  24. [quote name='AngelsDream']To ja chyba was widziałam z daleka. :([/quote] to był cios poniżej pasa:mad:na Baaja to się potrafisz wydrzeć a do mnie to już nie:mad::evil_lol::diabloti:
×
×
  • Create New...