-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
jeszcze mojego Gordusia bym chciała zobaczyć:loveu:
- 21590 replies
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
oj tam biegać , Gasska by mu tylko buziaka dała:diabloti::razz: -
[quote name='DorkaWD'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4101-Kopia.jpg[/URL] :-o Czy oni się ... hmm... mają ku sobie? :razz: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3871.jpg[/URL] Oj zaraz bym jej kokardkę na tą grzywę założyła :evil_lol:[/quote] Oni się bardzo kochają:loveu:czasem lubią sobie sprzedać jakiegoś kapiszona,ale kto sie lubi...:diabloti: błahahahha...specjalnie dla Ciebie kiedyś założe jej tam coś i zrobie fote:evil_lol: [quote name='ewka i haker'] jaka ładna Gass [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][/quote] jak zawsze:diabloti::evil_lol: [quote name='AngelsDream']Portrety boskie![/quote] :loveu: [quote name='Magda25']No właśnie ;) Od razu powinnam tutaj uderzyć a nie błąkać sie po google :eviltong: Ja też zaczynam preferować półzaciski. Pozdrawiam[/quote] wiecej tego błędu nie popełnisz:evil_lol:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
to się mineliśmy bo my tam około 19.30 byliśmy:mad: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Wy byliście dziś na polach mok? -
[url]http://img175.imageshack.us/img175/5528/59377526.jpg[/url] a mi podoba się to:loveu:
-
to mógł być paproszek, albo cokolwiek;) no chyba że mi powiesz jak uzyskać taki efekt obróbką?:diabloti: pokaż fotki fryzurki:razz:
-
[quote name='netheter'] teraz moje.. [url]http://wd4.photoblog.pl/lvp2/200908/23/45612253.jpg[/url] co sadzicie?[/quote] sądze, że to jakiś fajnych wilczak:loveu: kadr mi sie nie podoba:shake:
-
O macie galerię:loveu: pamiętam o saszetce:razz:aktualne?
-
[quote name='Olusia'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3871.jpg[/URL] Piękny portret :loveu: Ale nie pobije nadmorskiej sesji :p:loveu:[/quote] emocje na zdjeciach wychodzą najlepiej;) [quote name='Magda25'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3989-Kopia.jpg[/URL] - A ja szukalam tej obroży na czarnym psie. I proszę i znalazłam. Ładnie sie prezentuje.[/quote] a gdzie mogłaś zobaczyć ja nie tu:evil_lol: choc ja wolę półzacisk;)
-
[quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/56.jpg[/URL] no nie ile jeszcze takich zdjec?[/quote] więcej nie dam:eviltong: [quote name='weszka']No tak urodziny ważna sprawa... i jak sądzę wybór co ważniejsze był trudny ;)[/quote] ech... [quote name='AngelsDream']Tym razem, to ptasie zdjęcia mnie podbiły.[/quote] :p [quote name='DorkaWD'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/41.jpg[/URL] Syrenka a nie menel :mad: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/57.jpg[/URL] Ależ Ci zazdroszczę takiej plaży... My to mamy do wyboru zapasy w błocie, kąpiel w gnojówce, lub tarzanes w rzepach :wallbash: Wczoraj nawet z powodu rzepów brałam pod uwagę przerobienie Pandzi na sznaucera lub nawet łysego chińczyka :diabloti:[/quote] jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:diabloti: [quote name='Magda25'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/5.jpg[/URL] - :mdleje:Fenomenalne zdjęcie. Ma klimat... to słynne "coś". Tylko pogratulować. :loveu:[/quote] dzieki wielkie:loveu: [quote name='Doginka']Miałam chwilunię to zajrzałam:p Super foty:loveu: Szczególnie "Menel" na bezludnej wyspie:evil_lol::loveu: Miałaś dzwonić w niedzielę:mad:Odkurzacz tak jak się umówiłyśmy aktualny od czwartku;) A teraz lecę dalej:p[/quote] no miałam, ale jakoś mi z głowy wyleciało:oops: odezwij sie do mnie na gg jak bedziesz:loveu: Gass [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3871.jpg[/IMG] Edi [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3989-Kopia.jpg[/IMG] razem:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4101-Kopia.jpg[/IMG]
-
[quote name='Unbelievable']już kiedyś miałas się więcej odzywać :diabloti: :loveu:[/quote] wiedziałam, że mi to wypomnisz:eviltong::evil_lol::oops::diabloti:
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
ariss replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
[url]http://images38.fotosik.pl/180/3f34a2a16686f198.jpg[/url] nie dość że nowy i na bank zestresowany to ona juz go morduje:crazyeye:a może to taki rodzaj dominacji:evil_lol::diabloti: -
no wreszcie tu dotarłam:mdleje: i zostaje na dobre:diabloti:
-
żebys Ty tylko takie problemy w życiu miała;)
-
no tak od zawsze mówie że robisz obleśne foty:mdleje: a te ostatnie to najlepszy przykład:mdleje::mdleje::mdleje:
-
[quote name='weszka']Oooo to rzeczywiście porażka :placz: sport wygrywa ze sznaucerową-klubową ;)[/quote] w życiu by nie wygrał, gdyby TZ nie miał tego dnia urodzin:grab::roflt:;) serce nie sługa:diabloti:
-
[quote name='weszka'] Przy okazji - będziecie na klubówce?[/quote] nie:placz::placz::placz: chyba, że złotka nie wejdą do finału i sprzedamy bilety:razz: aż wstyd klubówke mieć pod nosem i psa wystawić tylko w klasie baby:stupid:
-
dawaj foty....bo czekam i czekam:eviltong:
-
z wena to inne są ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pokazuj im:loveu:
-
ale fajne te tereny tam:loveu: a jak kleszczory?
-
[quote name='ewka i haker'] [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/5.jpg[/URL] ja tez chce taka sesje ;([/quote] mówisz i masz;) [quote name='Justa']Ohohooo, Galina wygląda masakrycznie aktualnie - z tym, że ona już jest PO odpicowaniu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ciekawe co z niej wyrośnie :razz: Aczkolwiek ogon ma nienajpiękniejszy jak już patrzeć na całość :eviltong:[/quote] kwestia gustu albo przyzwyczajenia;) [quote name='mineralna_']Justa, jakim szkłem robisz zdjęcia w ruchu? :loveu: Świetne :loveu::loveu:[/quote] Justa wzywają Cię do tablicy:razz::evil_lol: [quote name='Paulinaaa']wierz mi, że w tej chwili jestem zielona z zazdrości :diabloti: cudowne są te Wasze wspólne zdjęcia, takie z duszą :loveu:[/quote] dziekujemy:loveu: [quote name='Unbelievable']ona jedno szkło do wszystkiego używa :diabloti:[/quote] dokładnie tak:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/57.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/56.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/54.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/52.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/48.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justa']Która siostra? :razz: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/5.jpg[/URL] ahhh.. :loveu::loveu::loveu:[/quote] ahhh...zarośnięty sznupel:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jutro już będzie odpicowana:razz: a hebanita,została w hodowli:pma cudny charakter:loveu:no i razem z Gasska się uwielbiają:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/38.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/39.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/40.jpg[/IMG]
-
[quote name='ewka i haker']czemu ty o tej godzinie nie śpisz [SIZE=3]:diabloti:[/SIZE] [SIZE=3]no fakt to jest piekne[/SIZE] [SIZE=3][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/DSC_3803.jpg[/URL][/SIZE] [/quote] no ciekawie:evil_lol: [quote name='malawaszka'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/41.jpg[/URL] ahhhhhhhh brak mi słów normalnie!!! :loveu:[/quote] fajnie tam było:loveu: [quote name='weszka']Ale fajnie! Będzie tam parę osób z mojego obozu :razz: szkoda że ode mnie to taki kawał drogi bo bym pojechała choćby towarzysko :roll: Kolejne zdjęcia :loveu::loveu::loveu: A ten drugi sznauc to kto???? :oops:[/quote] zawsze fajnie się taka ekipą spotkać;) sznupel to młodsza siostra Gassulki;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/20.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/33-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/15.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/5.jpg[/IMG]
-
[quote name='AnkaG']Fotki jak zawsze urocze. :lol:[/quote] :p [quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/3.jpg[/URL] ta sesja mnie urzekła:loveu: [/quote] fajnie że się podoba:loveu: [quote name='Justa']Nie przesadzaj, Twoja galeria jest większa :diabloti:[/quote] to może wstawiaj więcej zdjęć:eviltong::diabloti: Menel:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/41.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/37.jpg[/IMG] :p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/DSC_3803.jpg[/IMG]