-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Nareszcie odpowiedni dom dla cudnego psa :-)
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Jaszko jeszcze możesz dołóżyć :-). Wszystkim zaglądającym do Megguno - spóźnione ale szczere życzenia - wesołych Świąt!!! -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Wszystkim, którym Rocki nie jest obojętny - wesołych Świąt! -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Kochani wielbiciele Agatki i Ciapulka - wesołych Świąt! -
Kochani - wesołych Świąt!
-
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jaszko Tobie oraz wszystkim tu zaglądającym - wesołych Świąt! -
Kochani, wesołych Świąt!
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Pamiętam, pamiętam - tą parkę trudno zapomnieć :-) -
Propalin u psa nie pomoże bo on jest na posterylkowe nietrzymanie moczu. Mam suczkę, która go bierze i jej to naprawdę pomaga :smile:. Ewana a badałaś mu mocz? Może on na chory pęcherz? Ja przywiozłam do siebie na BDT 16-to letnią suczkę, która też tak często sikała. Nawet co godzinę, dwie... Okazało się że ma chore nerki / na szczęście początkowy etap / i chory pęcherz. Jak teraz podleczyłyśmy solidnie ten pęcherz jest o niebo lepiej. Nie idealnie ale dużo lepiej niż wcześniej, wytrzymuje 5-6 godzin, czasem nawet 7.
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Ja też jestem bardzo ciekawa... -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
AlfaLS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Czyli te procenty to zawartość alkoholu :-). Dobrze, ze wziełam słabsze bo jeszcze bym Tarcię upiła :grins: . Moja sunia waży teraz 12 kg to sądzę, ze jak jej dam 6 kropelek to będzie w sam raz. Jutro zaczynam kurację :fadein: . Beat2010 - bardzo dziękuję za dopytanie :Rose: i mam nadzieję, że Karlosowi ta kuracja też pomoże. -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
AlfaLS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
To proszę bardzo dopytaj bo już nie mogę się doczekać żeby go na mojej Tarci wypróbować. Zapytaj jaki ma / w sensie tych procentów/, czy rozcieńcza i ile kropelek daje na ile kilo psa :-). Ale masz ważne zadanie :grins: -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
AlfaLS replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
A ten propolis to 3% czy 7%? I rozcieńczałaś go tak jak piszą w ulotce? Bo ja kupiłąm ten propolis - na początek ten 3% - dla mojej 18-to letniej suni i teraz on sobie stoi a ja dumam jak go użyć :hmmmm: . -
Ja proponuję Tinkę, starsą suczkę, która spędziła 10 lat w tyskim schronisku. Wiem, że to dużo ale w tym schronisku naprawdę dbają zdrowotnie o psiaki. Sama mam w domu suczkę, która teraz ma 18 lat i drugą , 16-to letnią. Obie spędziły po 12 lat w tym schronie :-). Tinka, jest taka średnia, waży ok. 14-15 kg, tylko wydaje się większa bo ma długie nóżki. Od roku jest w domowym hoteliku u Kasi Przystał. Lubi inne zwierzaki i ludzi, choć do nich na początku jest nieufna. Za Kasią chodzi sobie teraz jak cień :-). Ma wątek na dogo: http://www.dogomania.com/forum/topic/135607-tina-z-tych%C3%B3w-10-lat-za-kratamiju%C5%BC-w-hoteliku-brak-138-z%C5%82-prosimy-o-pomoc/ A oto i ona:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
AlfaLS replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wskazówki. Szelki to już mamy opatentowane i to duuuuuuużo tańsze :-)/ chyba za 20 zeta/ . Po prostu kupiłam takie cwane szelki w zooplusie, które zakładamy na tylnie łapki jak wchodzimy po schodach bo tak po prostym to Tara jeszcze sobie człapie. A wózek rozważam ale jeszcze nie jestem w 100 proc. na niego zdecydowana bo on właściwie tylko na spacery byłby. Mieszkanie za małe na chodzenie w wózeczku, schody też sprawę komplikują - 4-te piętro- a i wiek suni robi swoje :-(. A z drugiej strony człowiek chciałby jej nieba przychylić... -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
AlfaLS replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
A gdzie kupowałaś ten wózeczek? Mam w domu 18-to letnią sunię, której też bardzo siadają tylnie łapki ale jeszcze nimi przebiera. Myślę o wózeczku dla niej i taki sądzę, ze byłby idealny...