Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Była stara dogomania ale się niestety spóźniaś bo jak widzę już nie działa, chociaż sprawdź - może Tobie się uda bo u mnie dogo szwankuje :-( http://www.dogomania.com/forum/topic/142879-kopia-starej-dogomanii/
  2. Nareszcie odpowiedni dom dla cudnego psa :-)
  3. Jaszko jeszcze możesz dołóżyć :-). Wszystkim zaglądającym do Megguno - spóźnione ale szczere życzenia - wesołych Świąt!!!
  4. Wszystkim, którzy są zauroczeni naszą Tinką - wesołych Świąt!!!
  5. Wszystkim, którym Rocki nie jest obojętny - wesołych Świąt!
  6. Kochani wielbiciele Agatki i Ciapulka - wesołych Świąt!
  7. Kochani - wesołych Świąt!
  8. Dla wszystkich zaglądających do Królewny - wesołych Świąt!
  9. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
  10. Jaszko Tobie oraz wszystkim tu zaglądającym - wesołych Świąt!
  11. Zuzi i kibicom Hektorka - wesołych Świąt!
  12. Kochani, wesołych Świąt!
  13. Jest na minusie, niestety... W swięta zrobię aktualne rozliczenie bo wreszcie będę miała troszkę czasu zeby spokojnie zająć się dogowymi finansami. Zdjęcia Tinki super - śliczna ta nasza panienka, prawda?
  14. Pamiętam, pamiętam - tą parkę trudno zapomnieć :-)
  15. Propalin u psa nie pomoże bo on jest na posterylkowe nietrzymanie moczu. Mam suczkę, która go bierze i jej to naprawdę pomaga :smile:. Ewana a badałaś mu mocz? Może on na chory pęcherz? Ja przywiozłam do siebie na BDT 16-to letnią suczkę, która też tak często sikała. Nawet co godzinę, dwie... Okazało się że ma chore nerki / na szczęście początkowy etap / i chory pęcherz. Jak teraz podleczyłyśmy solidnie ten pęcherz jest o niebo lepiej. Nie idealnie ale dużo lepiej niż wcześniej, wytrzymuje 5-6 godzin, czasem nawet 7.
  16. Ja też jestem bardzo ciekawa...
  17. Czyli te procenty to zawartość alkoholu :-). Dobrze, ze wziełam słabsze bo jeszcze bym Tarcię upiła :grins: . Moja sunia waży teraz 12 kg to sądzę, ze jak jej dam 6 kropelek to będzie w sam raz. Jutro zaczynam kurację :fadein: . Beat2010 - bardzo dziękuję za dopytanie :Rose: i mam nadzieję, że Karlosowi ta kuracja też pomoże.
  18. To proszę bardzo dopytaj bo już nie mogę się doczekać żeby go na mojej Tarci wypróbować. Zapytaj jaki ma / w sensie tych procentów/, czy rozcieńcza i ile kropelek daje na ile kilo psa :-). Ale masz ważne zadanie :grins:
  19. A ten propolis to 3% czy 7%? I rozcieńczałaś go tak jak piszą w ulotce? Bo ja kupiłąm ten propolis - na początek ten 3% - dla mojej 18-to letniej suni i teraz on sobie stoi a ja dumam jak go użyć :hmmmm: .
  20. Ja proponuję Tinkę, starsą suczkę, która spędziła 10 lat w tyskim schronisku. Wiem, że to dużo ale w tym schronisku naprawdę dbają zdrowotnie o psiaki. Sama mam w domu suczkę, która teraz ma 18 lat i drugą , 16-to letnią. Obie spędziły po 12 lat w tym schronie :-). Tinka, jest taka średnia, waży ok. 14-15 kg, tylko wydaje się większa bo ma długie nóżki. Od roku jest w domowym hoteliku u Kasi Przystał. Lubi inne zwierzaki i ludzi, choć do nich na początku jest nieufna. Za Kasią chodzi sobie teraz jak cień :-). Ma wątek na dogo: http://www.dogomania.com/forum/topic/135607-tina-z-tych%C3%B3w-10-lat-za-kratamiju%C5%BC-w-hoteliku-brak-138-z%C5%82-prosimy-o-pomoc/ A oto i ona:
  21. Dzięki za wskazówki. Szelki to już mamy opatentowane i to duuuuuuużo tańsze :-)/ chyba za 20 zeta/ . Po prostu kupiłam takie cwane szelki w zooplusie, które zakładamy na tylnie łapki jak wchodzimy po schodach bo tak po prostym to Tara jeszcze sobie człapie. A wózek rozważam ale jeszcze nie jestem w 100 proc. na niego zdecydowana bo on właściwie tylko na spacery byłby. Mieszkanie za małe na chodzenie w wózeczku, schody też sprawę komplikują - 4-te piętro- a i wiek suni robi swoje :-(. A z drugiej strony człowiek chciałby jej nieba przychylić...
  22. A gdzie kupowałaś ten wózeczek? Mam w domu 18-to letnią sunię, której też bardzo siadają tylnie łapki ale jeszcze nimi przebiera. Myślę o wózeczku dla niej i taki sądzę, ze byłby idealny...
  23. Ale dobre wiadomości!!!!!!!!!! Super :bigcool: .
×
×
  • Create New...