-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Czyli Rudasek oprócz super opiekunki / tej z DS/, super opiekunki dochodzącej /Usiatki / będzie miał jeszcze opiekę super doktora. To już naprawdę musi być dobrze!!!
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
AlfaLS replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Albo dla lejków takich jak moja Megunia :) . Ja już i tak jestem trochę zadowolona bo ona oprócz tego co robi normalnie na podwórku / staram się żeby były co najmniej 4 spacerki dziennie/ to część tego co było na dywanie, jej legowisku lub moim łóżku jest teraz w kuwecie. A właściwie dwóch bo kupiłam dwie :) . I nawet szybko załapała żeby tam robić, może dlatego że je po prostu postawiłąm tam gdzie najczęściej sikała. Jednak do pełni szczęścia jeszcze nam daleko. Zamówiłam tą obróżkę uspakajającą czekam na dostawę i mam ciągle nadzieję, ze ona nam pomoże. Teoretycznie Meggi jest u mnie na DT ale praktycznie jak się to siusianie nie poprawi to szans na DS inny niż mój nie ma żadnych :mellow:. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
AlfaLS replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Ja doszłam do wniosku, ze u mojej suni to załatwianie się w domu może mieć podłoże emocjonalne. Planuję jej kupić obrożę o któej gdzieś pisała Nustusia. Znalazłam coś takiego na allegro http://allegro.pl/obroza-uspokajajaca-vetscription-settle-down-pies-i5065369740.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Dom+i+Ogr%C3%B3d-5_Zwierz%C4%99ta-1528_Dla+ps%C3%B3w-90014_Preparaty-90078 Jak minie kilka dni stosowania dam znać czy pomogło . -
Koty potrafią być humorzaste, oj potrafią. Moje z reguły jakoś się dogadywały z tymczasami ale miałam też taki prypadek że jeden domownik w czasie tymczasowania kotki cały czas się załatwiał na środku pokoju. Na szczeście kotka była tylko tydzień / opiekunowie wyjeżdżali / ale nawet jak po nią przyszli to Pawełek zademonstrował swoje niezadowolenie i centralnie usiadł przed nimi i ... się załatwił na dywanie. Agatka pojechała - mój kotek od razu sobie przypomniał gdzie stoi jego kuweta.
-
W weekend muszę zrobić baarek dla mojej Tinki, której też brakuje deklaracjina hotel. Bedę rozsyłała zaproszenia to dodam tam też ze dwa zdania na temat Maksia plus zaproszenie na wątek. Może ktoś jeszcze może pomóc w rozsyłaniu wątku? Musimy jakoś pomóc Maksiowi i Olenie. Bo inaczej Maksiu zostanie na zawsze w Fundacji a Olena nam umrze ze zgryzoty... Prosimy o pomoc. 250 zł to niby nie tak dużo, nawet jak całości nie nazbieramy to każda złotówka będzie ważna.
-
Olena a ile teraz płacisz Hałabajówce? Chodzi mi o to ile konkretnie deklaracji trzeba dozbierać? Może jakbyśmy porozsyłali wątek to ktoś się dołoży. I wtedy szansa na dom byłaby jednak większa niż tak jak teraz bez fotek, informacji. Płacisz i nic ...
-
To chyba nie ma się nad czym zastanawiać, propozycja jest super!
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
AlfaLS replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Ja mam w domu tymczaskę , taką lejkę jak Lonia . I też za skarby świata nie mogę dojść dlaczego ona się załatwia w domu... Ma początek choroby nerek ale to leczymy i jest pod kontrolą. Był chory pęcherz ale to już wyleczone. Na spacerach załatwia się solidnie i np. pół godziny po spacerze idzie np. do legowiska i leje... Albo wchodzi na kanapę i się załatwia... Bo jak pójdzie sobie na przedpokój i tam nasika to już jest super szczęście... A kiedy indziej bez problemu wytrzymuje 7 czy 9 godzin. Nie musi być w żaden sposób podekscytowana żeby nasikać w domu... Teraz kupiłam już dwie takie psie kuwety żeby trochę ograniczyć sprzątanie i pranie to poszła i nasikała na legowiska... Z dużym zainteresowaniem czytam o Loni bo może moja Meggi ma jakiś podobny problem? Żeby udało się dojść co to jest... -
A u papryki pytałaś? Bo może szkoda czasu... U Murki też pewnie byłby w kojcu... Na początku były wiadomości nie tylko u Maksa, u Kasji, Stiviego i innych psiaków od Mortes też... A teraz też musi wyczekiwać na jakieś info, pisać, dzwonić i łaskawie raz na jakiś czas coś się dowie...
-
Olena a może PSIA CHATA? Na dogo są wątki Kraba, Pianki, Popcorn, Bezika - psiaków, które są w tym hoteliku i z tych wątków wychodzi, że to sensowne miejsce. Zdjęcia są bardzo na bieżąco, Popcorn wymaga pracy ale ludzie się nie zniechęcają... I myślę, ze cenowo byłoby to do ogarnięcia... To okolice Skierniewic, więc na pewno bliżej... Są na FB : https://www.facebook.com/pages/Hotel-Dla-Ps%C3%B3w-PSIA-Chata/366970286783917?sk=timeline
-
Psy zabrane z Cmentarza ,pilnie szukamy domów!!!
AlfaLS replied to dorcia44's topic in Już w nowym domu
Jestem na nowym wątku psiaczków.