-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
I na deser jeszcze troszke o finansach... Dopiero dziś zauważyłam, że z tego wszystkiego / Megi w domu, moja choroba/ nie napisałam jak finansowo wyszła podróż. No cóż, licząc wstępnie koszty miałam jakąś pomroczność jasną i je zawyżyłam. Co prawda to lepiej przeszacować niż niedoszacować ale mogłam to chyba lepiej przewidzieć :hmmmm: ... Na podróż wydałam dokładnie 454,95 zł. Paliwo i autostrady... Przejechaliśmy dokładnie 1296 km... Z mojego bazarku dla Meguni będzie pewnie ok. 460-480 zł. Trudno mi go zakończyć bo nie wszyscy mają włączone komunikatory, inni mają zapchane skrzynki... Jeszcze inne osoby nie wpłacają choć PW dostali dawno... Ale niebawem chyba uda mi się go zakończyć i nim pokryć całą podróż. Pokwitowania na wydatki podróżne: Jest tu jedna faktura zamiast paragonu ale na "mojej" stacji mnie nie pytają co chcę bo już wiedzą / a do głowy im nie przyszło, ze kiedyś może być inaczej :fadein: / i od razu mi wydrukowali fakturę... Ja też gapa od razu nie popatrzyłam a później to mi głupio było iść i prosić o skorygowanie... A oprócz tego na konto Meguni wpłynęło: - od Diany79 10 zł. - od Nikusia 15 zł., - od Livki 10 zł., - od Agaty51 50 zł. - od Magdy222 20 zł., - od Sabiny02 50 zł. To razem 155 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za te wpłaty!!! Zapłaciliśmy za ostatni miesiąc w hoteliku, do 08.09.2014r. / ostatnie dwa dni Megunia dostała od Kasi w gratisie - bardzo dziękujemy Kasiu :Rose: / i na koniec zostało nam na koncie 450,17 zł. Jutro postaram się porozsyłać PW do wszystkich osób wspierających Megunię z podziękowaniami za wspieranie jej przez tak wiele lat a do tych, którzy jakby nadpłacili deklaracje do przodu także z pytaniem czy mogę tą kasę przeznaczyć na zrobienie Mikuni badań, na karmę czy podobne wydatki czy też zdecydują żeby przekaząć te pieniądze na ich konto lub dla psiaków przez nich wskazanych... Tak czy siak KOCHANI CHCIAŁABYM WSZYSTKIM WSPIERAJĄCYM FINANSOWO MEGGI - a wcześniej Meggi i Abrę - BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ. TYLKO DZIĘKI WAM TE SUNIE PRZEŻYŁY NAPRAWDĘ FAJNY KAWAŁEK ŻYCIA :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
W domu lubią się położyć koło siebie i to oczywiście w najciaśniejszym w tym momencie miejscu... A jeszcze jak kotek się przyłączy :mdleje: . Tylko pańcia jakoś ma problem z poruszaniem się ale kogo to interesuje??? I jeszcze takie słodkie spańkowe fotki: -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Przybyłam z nowymi fotkami :mdrmed: . Ktoś pytał jak moje dziewczyny zachowują sie do siebie? Na spacerkach jest tak: -
I ja nareszcie zawitałam do Tinki :loveu: . Na razie mały raporcik finansowy. Konto Tinki poiększyło się o wpłaty: - od Jolanty08 10 zł., - od Nikusia 10 zł., - od Livki 10 zł., - od Jaszy 20 zł. / za dwa miesiące/, - od Magdy222 20 zł. / za dwa miesiące/ - od MALWY 20 zł., / za dwa miesiące/ - od certusowej 30 zł., - od Marudy666 10 zł. - od AlfyLS 75 zł./ za 3 miesiące/ Razem: 205 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!! Zapłacony został hotelik - do 22.09.2014 i dziś Tinka ma na koncie 169,85 zł. Muszę się szybko zebrać i zrobić bazarek dla Tinki bo na kolejny miesiąc w hoteliku kasy nam braknie :placz: . A ponieważ dostałam od sąsiadki 39 doniczek z dracenami to znowu będzie kwiatkowo-ksiązkowo-jakiśtam :-D .
-
A pokażesz się nam w tej różowej obróżce? My bardzo kcemy oglądać... różowe obróżki na szyjkach psich :megagrin:.
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości :grins: . Faktycznie Jacuś czy Ciaptak to imie dla malutkiego pieska a jak on musi teraz opiekować się całym domem i chodzić na męskie spacery to nie może mieć takiego "dziecinnego" imienia. Dolar to brzmi dumnie! Ale żeby tak do własnej mamusi?????? :nono: -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Witamy ponownie ZuzięM - jak fajnie, że zajrzałaś do Meguni :grins: . Zuziu - sama wiesz - mam słabość do tych tyszaków, oj mam... :mdrmed: . -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
To czekamy dalej. -
Ja po prośbie - pisałam już na innym wątku ale nie ma reakcji... Ala123 możesz wreszcie odblokowac skrzynkę? Już 8 razy chciałam Ci wysłać PW z rozliczeniem bazarku i nie mogę. Tylko Ty mi zostałaś - chcę wreszcie skończyć ten bazarek. Link do bazarku w moim podpisie... Sama robisz dużo bazarków, wiesz jakie to ważne wszystko w miarę szybko porozliczać... Jak nie bedzie reakcji do soboty to unieważniam tą licytację - ksiązki będą wystawione na kolejnym bazarku... Jeszcze raz przepraszam za zaśmiecanie wątku...
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
O matko, na to nie wpadłam że trzeba na nowo podlinkować i można tak poszaleć banerkowo - dziekuję za podpowiedź :Rose: . To z czystym sumieniem obok Tinki inne psiaki sobie wstawię :shiny: . -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Jak na razie nie bardzo... W poniedziałek dostałam antybiotyk, podobno najsilniejszy - tylko efektów brak... Bo zapomniałam napisać zrobiła mi się jakaś zgorzel gdzieś pod korzeniem zęba.I ropa się tam zbiera... "Poszło w tkaniki" i dlatego tak napuchłam... A co jak szaleć to szaleć. Ząb jest juz do ozdoby, czeka mnie leczenie kanałowe. Dziś mam iść leczyć te kanały tylko ciekawe jak skoro ja dalej spuchnięta jak balonik i ust otworzyć nie mogę? Wczoraj moja pani doktor stomatolog aż jęknęła jak mnie zobaczyła. Nieco tej ropy udało jej się wycisnąć przez tą nieszczęsną otwartą kieszonkę, dała kolejny antybityk, poprzedni kazała brać częściej i podobno dziś miało być już w miarę ok. Ale opuchlizna jest dalej, problem z otworzeniem ust jak był tak jest, tylko ból trochę mniejszy. Dobre choć i to... Dziś o 16.00 mam dalszy ciąg zabawy... Za to u Meguni w miarę ok :grins: . Już zdecydowała, że Tara to przewodnik. Jak Tara idzie na spacer to ona też, chętnie. Jak Tara schodzi czy wchodzi po schodach to ona jak cień za nią. Na podwórku też coraz więcej czasu spędzaj koło siebie :grins: . Mniej entuzjazmu jest jak wychodzimy tylko we dwie... A musimy to robić bo ona siusiu robi dosłownie co 2 godziny... Na noc czy jak idę do pracy to zakłądam jej pampersa ale tak w ciągu dnia to staram się z nią wychodzić. Chciałam jechać z nią w tym tygodniu do weta, pokazać, zrobić badania ale przez tego mojego zęba musiałąm wszystko przełożyć... Bo jednak siusianie co 2 godziny to moim zdaniem jednak za często. Ona dużo pije ale też dużo siusia. Na początku brałam poprawkę że może to stres, że zmiana warunków. Jednak sądzę, że muszę z weterynarzami na ten temat porozmawiać... Fotki będą - nie zapomniałam jak tylko się ogarnę to będą... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Trochę nieciekawie :placz: . A wszystko przez to że totalnie się rozchorowałam. Mam problemy z kieszonkami zębowymi, na które żadne leki nie pomagają, boli jak cholera i momo, ze biorę leki przeciwólowe / te najmocniejsze/ i to w iliściach o wiele przekraczających wskazane dawki to i tak ból jest niesamowity. Teraz jeszcze jakiś stan zapalny albo inne dziadostwo się wdało bo pięknie spuchłam... I żeby było weselej zawsze te aktrakcje mam w weekend. Idę niedługo do mojego stomatologa i mam nadzieję, że choć trochę postawi mnie na nogi. Więcej postaram się napisać trochę poźniej, teraz powoli muszę się zbierać do tego dentysty... -
Dziewczyny a może zobaczcie to: http://animalia.pl/produkt,15936,orozyme-zel-do-pielegnacji-jamy-ustnej-dla-psow-i-kotow-70g.html Ja dla swojej 18-to latki to kupiłam ale stosuję dopiero 2 dni więc trudno mówić o efektach. Moja koleżanka jest tym żelem zachwycona. Tam jest co prawda napisane że dla kotów ale on jest dla kotów i dla psów też.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Nowe wieści Megusiowe ;-) . U nas wszystko ok. Wczoraj było kompanko i Megunia mnie zaskoczyła :smile: . Po prostu dawno nie kompałąm psiaka, który w czasie kompieli stoi. Moja Tara zna tylko dwa stany albo idzie, albo leży - nic pośredniego. Nawet w kąpieli leży... Stąd moje zaskoczenie, ze Megunia sobie stała, spokojnie stała :angel: . Dzięki temu laska z niej teraz jak miło :-D . Z Tarą coraz lepiej. Koleżanki jak nic. Na spacerach już nawet krzaczki razem wąchają :-D . Wczoraj była ze mną na swoim pierwszym spacerze "po mieście". Była trochę spięta ale dzielnie maszerowała. Dotąd spacerki były tylko po naszym podwórku które już zna i dobrze się na nim czuje, teraz pora na kolejne wyzwania :mdrmed: . Jutro będą nowe fotki :grins: , a co poszalejemy! I witamy na naowym dogo Kasię - super, że nas odnalazła bo Megunia się już za nią stęskniła :iloveyou: . -
Doda wejdź sobie na stary wątek Filona - na starej dogo i sobie skopiuj rozliczenia. Nie ma się po co załamywać - zobacz http://stara.dogomania.pl/forum/threads/250659-FILON-ju%C5%BC-w-hoteliku-%29-poznaje-%C5%9Bwiat-po-9-latach-w-schronie-szukamy-DS-%21 Tylko nie czekaj za długo bo to ma zniknąć...
-
Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)
AlfaLS replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
Takie wiadomości to chciałąbym czytać nakażdym wątku! Super :bigcool: . -
Ja na razie nie lubię tego nowego PW to piszę tu: [email protected] Później wykasuję i gitara :evil_lol: .
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Elisabeta - jak możesz tak sprawdzać Magdę :lmaa: -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Na razie ok :fadein: . Mieliśmy co prawda drobne problemy biegunkowe bo Megunia znalazła coś w podwórkowej stołówce a pańcia nie była odpowiednio szybka żeby suni zabrać to co ta znalazła ale już wszystko pod kontrolą. Nawet muszę przyznać, że problemy siusianiowe powolutku bo powolutku ale zaczynamy opanowywać. Dziś w nocy np. Megi tak mocno spała, że wcale nie budziła się i nigdzie siusiu nie zrobiła :sweetCyb: . I muszę Wam się przyznać że coraz bardziej mnie ta sunia rozczula. Jest jakaś taka bezbronna i człowiek ma ochotę jakoś tak osłonić ją od całego świata. Lubi sobie dużo pospać... Myślę, że u Kasi gdzie było kilka psów to ona czuła, ze musi być ciągle aktywna żeby dorównać tym młodszym. A u nas może być w pełni taką starszą damą. Jak Tara. Ok, na spacerkach biegam, spaceruję itd. ale w domu to jestem na szczególnych warunkach bo jestem starsza i mnie wszystko wolno, zwłaszcza nic nie robić. I schody nie są straszne, na dół zbiega szybciutko, do góry trochę wolniej ale bez większych problemów. -
Czy Te oczy mogą kłamać??? Może jeszcze coś z tych smakołyków znajdę? I jeszcze dostałam :grins: Uśmiech Tinka dla wszystkich Cioteczek Ogólnie - moje zdanie: Tince na razie człowiek nie jest tak bardzo potrzebny do towarzystwa. Ona lubi z innymi psiakami, nas nie znała i ambitnie trzymała dystans. Może przy bliższym spotkaniu bardziej by nas polubiła ale niestety, na to nie mieliśmy czasu... :placz: . Jestem w niej dalej zakochana ale cóż nie zawsze człowiek może mieć wszystko co tylko by chciał... Mam jednak świadomość, że jest w miejscu gdzie się dobrze czuje, ma przestrzeń do biegania i człowieka, który się nim opiekuje. I za to wszystko kochani BARDZO WAM DZIĘKUJE!!! Bez Was nie byloby to możliwe :Rose:. Elisabetko kochana nie będziesz krzyczała, że tak późno fotki? Ale, kurcze, naprawdę miałam problem z tym jak je wstawić :oops:.