-
Posts
11677 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
-
Jeśli można to ja też bardzo poproszę o jakieś info na PW.
-
Ala123 pisze o tym psiaku na wątku:
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
AlfaLS replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ja ostatnio zamawiałam piasek dla kotów. Paczka "tylko" 28 kg. Kurier nie zadzwonił, że jest i skorzystał z tego że mnie nie było i odstawił mi paczkę do punktu. Fakt, mnie nie było ale sąsiadka czekała na tą paczkę. Jakby zadzwonił do mnie to bym mu to powiedziała. Wolał odstawić do punktu. Ponieważ nie zamierzałam jej odbierać i sama nosić to musiałam wymusić na nich powtórne doręczenie. A i wtedy pan kurier liczył, że dostarczy mi do drzwi klatki a na 4-te piętro to ja sobie sama to wniosę :-). Niestety, nie byłam taka miła :-). -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
AlfaLS replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
W zooplusie najlepiej kupować za gotówkę, wtedy przychodzi najszybciej. Chyba, że ma się możliwość zapłaty do 14 dni po dostawie - dla mnie ta forma jest najwygodniejsza. Wtedy przesyłka jest 2-3 dni po zamówieniu. -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Nadziejko kochana, na bazarku już potwierdzone, że Fuksik otrzymał od Ciebie z cegiełek i sprzedaży fantów razem 115,20 zł. Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Fuksika -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
AlfaLS replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Na pewno w Warszawie znajdą się osoby które zechcą pójść na pogrzeb. Jak zmarła Talcott to, mimo, że Szczecin na końcu świata i dogomaniaków tu mało, zebrała się nas spora grupa, która przyszła ją pożegnać... My miałyśmy wieniec biało-niebieski bo wtedy takie były kolory dogo... -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
AlfaLS replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Koniecznie powieście ogłoszenia tam gdzie są dzieci. Co prawda jutro sobota to dzieci w szkole nie ma ale już w poniedziałek będą. Dzieciaki są bystre i skore do pomocy, jak moja suczka nawiała te zaraz po adopcji w obcej dla niej okolicy to dzieciaki okazywały największą pomoc. -
Z tego co pamiętam to m.in. z tego reportażu. Ale nawet gdyby to było kilka osób to i tak np. wieczorem czy w nocy jest raczej sama... I żeby było jasne - miałam przyjemność poznać telefonicznie Iwonę przed laty. Wiem, ze ma wielkie serce do zwierzaków i naprawdę ją podziwiam za to co robi. Napisałam o tej ilości zwierzaków tylko i wyłącznie w kontekście tego że, moim zdaniem, nie jest to miejsce dla Reksia. On potrzebuje spokoju...
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
AlfaLS replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
To ok :-) -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
AlfaLS replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
To wiem. Ale ZUS już od 01.09.2017r. przyjmuje dokumenty od takich osób. A przecież nigdy nie wiadomo czy na jednej wizycie się skończy. Jak złoży we wrześniu to za październik już spokojnie powinien dostać świadczenie. -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
AlfaLS replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Tobciu a pan Marian złożył papiery do ZUS-u o emeryturę? Jeśli dziś ma 65 urodziny to nabył już do niej prawo... -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
AlfaLS replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Mari- mogłabyś jeszcze w wolnej chwili potwierdzić na wątku Tinki? Bedę bardzo wdzięczna :-) -
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
AlfaLS replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
Bardzo dziękuję! -
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
AlfaLS replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
Poproszę jeszcze o potwierdzenie na wątku bazarkowym :-) Link w moim podpisie :-)