-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Z tymi latami to jest naprawdę różnie. Moje prawie wszystkie adoptowane psiaki dożywały 18-19 lat. A ponieważ wcześniej siedziały po 12 lat w schronisku to nie miały łatwego życia. Teraz mam 16-to latkę, która jest tak żywa, energiczna i ruchliwa jakby miała 6 lat a nie 16. Pewnie chce nadrobić 10 lat siedzenia za kratami. I oby tak mi szalała jak najdłużej :-).
-
A to nie Oświęcim był? Na pierwszej stronie ktoś pyta o hoteliki blisko Oświęcimia żeby psa można było odwiedzać...
-
A brałaś pod uwagę PDT lub hotelik?
-
I co z pieskiem?
-
Inka - dziękuję za podpowiedzi!!!
-
Mogę podkraść patent????????? Ja w dodatku dostałam fanty na bazarek od dotta1311. Jest ich dość dużo więc już mi trochę przeszkadzają a w dodatku jeszcze trochę i dotta pomyśli, że sobie te rzeczy podebrałam .
-
Ty i tak - przy mnie - jesteś szybka. Ja zaczęłam robić bazarek na początku stycznia i dopiero teraz miałam go kończyć... Jednak po Twoim wpisie myślę, że go od razu zamknę i zacznę robić nowy :-). Żeby się nie narażać :-).
-
A co konkretnie Cię interesuje? Mam w tej chwili sporo kosmetyków Avon i ewent. mogłabym robić z nimi bazarek ale może to nie to co Cię interesuje...
-
Janka napisała prawdę - musisz mu zajrzeć pod ogonek. Jak to chłopak to nie sposób żebyś nie zauważyła jajeczek. Jak koteczka to niczego nie będzie :-). Kotek nie jest czekoladowy tak "na zawsze". On teraz tak wygląda bo nie je tak jak kociak jeść powinien - jak będzie dobrze czy choćby normalnie odżywiany będzie cudownym, czarnym kociakiem . Bożżżżżżżżżżżżesz - ale on piękny jest.
-
Jak często to sama musisz zobaczyć. Wszystko zależy od tego jak dużo możesz obciąć / ważne żeby tego nerwu w środku paznokcia nie ruszyć/. Mnie jest łatwiej bo Karo ma białe pazurki i ten nerw widać więc mogę sobie więcej pozwolić. Wcześniej innym kotom podcinałam niewiele bo w czarnych pazurkach nie widziałam go... Pytanie też jak szybko Wampuś sobie znowu pazurki naostrzy bo na pewno będzie to robił :-). Sama zobaczysz jak to u Was będzie :-).
-
Pomysłu za bardzo nie mam ale może na początek po prostu podetnij mu pazurki? Ja dziś to robiłam kociakowi mojej mamy bo ten z kolei lubi np. leżąc na kolanach wczepiać się w nogi i tak podciągać. Mama ma całe nogi w kocich kropeczkach i wcale nie jest tym zachwycona. Dlatego raz na jakiś czas podcinamy pazurki i na jakiś czas jest spokój.