-
Posts
11677 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
-
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Według pierwszej strony tego wątku w 2009 roku miał 13 lat. Czyli teraz wychodzi, że ...22???????? To chyba trochę za dużo. Jak jakiś czas temu, chyba latem, rozmawiałam z Romką to mówiła coś, że ma 18... Tak czy siak dużo ... I to na pewno nie jest wiek na siedzenie w budzie na zewnątrz. I dlatego tak bardzo cieszy mnie prawdziwy dom, który teraz ma... Kocham staruszki, one mnie totalnie rozbrajają i każda ich adopcja tak bardzo mnie cieszy. -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Kopiuję z FB: Hotel dla psów i kotów "U Milki" 1 godz. · I to jest najwspanialszy dzień. Aż trudno ubrać w słowa to co dziś czuję, bo radość ze smutkiem i tęsknotą się przeplata. Ale przede wszystkim radość. Radość tak wielka jak wielki i wspaniały jest Antek. Antek dziś pojechał do DOMU!!!!! TAK. ANTEK MA DOM!!!!! Dziękuję Ci Olu za ten dom. Dziękuję wszystkim, którzy Antka znają i wspierają. Dziękuję Fundacji Roka za ogrom pomocy. Antku, kocham Cię bardzo i tak bardzo się cieszę, że te Twoje stare kości mają wymarzone ciepełko. Cudny dzień, cudny!!!! -
Zobacz sobie tutaj https://www.doz.pl/apteka/k815-Kasetki_na_leki_dozowniki Ja w tej aptece kupiłam kruszarkę do tabletek a przecinarkę w Auchanie ale tu masz większy wybór i lepsze ceny. Ona "sprzęty" sprawują się super. Kruszarka kruszy każdą tabletkę, nawet najtrwardszą a przecinarka fajnie przecina tabletki i nie ma problemu z dzieleniem :-).
-
Może jednak spróbujcie z tymi mieszkańcami... Zawsze można powiedzieć, że szukacie bardzo chorego kotka, macie podejrzenia, że wszedł do tego budynku, może wszedł do piwnicy i chciałybyście zobaczyć czy go tam nie ma... Bo jak, nie daj Bóg, odejdzie w tej piwnicy to smród, robaki itd... To wersja dla tych, którzy nie potrafią zrozumieć, że zwierzakowi trzeba pomóc bo tym, którzy rozumieją, wiadomo, że tłumaczyć nic nie trzeba. A może przy okazji ktoś coś widział, słyszał i wam powie? Dzwońcie do każdego mieszkania to w końcu traficie na kogoś, kto zejdzie z Wami do tej piwnicy.
-
Moim zdaniem też tak 7-8 miesięcy. Wtedy kotka osiąga dojrzałość. Moi weci właśnie wtedy sugerują sterylizację. Właśnie się duchowo nastawiam na sterylke takiej 7-mio miesięcznej ancymonki, którą zgarnęłam spod krzaczka. Tylko ta moja to mam wrażenie, że jakaś drobniejsza od Cwaniaka jest... Najważniejsze, żeby się wreszcie pojawił czy pojawiła... Tak bym chciała przeczytać że jest...
-
Tu jest taka smycz, numer 34. Na razie nawet nikt nie licytuje :-).
-
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Co u Antosia? Jak on się ma przed zimą? Czy jest szansa, żeby zimę spędził nie w budzie a w jakimś pomieszczeniu? -
Dziękuję za zaproszenie. Niestety na razie mogę tylko kibicować :-(.
-
Muszę o tym powiedzieć sąsiadce, która go widziała jak jeszcze był bezdomny choć już ciężko chory. Jakieś chyba dwa, trzy dni przed tym jak go zabrałaś... Jej nie dał się złapać a może czuł, że ona aż ze Szczecina i za długo by musiał czekać na bardzo konkretną pomoc? Przytulam... Biegaj kotku szczęśliwy za TM...
-
Na wątku Roxi jestem od początku bo wszelkie wątki ze starszymi psiakami mnie "wciągają". Kocham staruszki i stąd moja obecność u nich :-). Dziś rano byłam na dogo, zaglądałam do Roxi i byłam na etapie domu na wyspach a tu taka niespodzianka. Jak zobaczyłam tytuł PW od Tyśki to myślała, że na te wyspy chce mnie wysłać :-). Na PW odpisałam :-). Pani powiedziała w jakiej dzielnicy mieszka?
-
Gdzie diabeł mówi dobranoc... kociaki z niechianej paki...
AlfaLS replied to Tyśka)'s topic in Koty w potrzebie
Bardzo mocno zaciskam kciuki żeby wszystko poszło pomyślnie! -
Koteczka Czarna Perełka z wirusem FeLV szuka domu.
AlfaLS replied to DORA1020's topic in Koty w potrzebie
Ja też cały czas zaglądam. Kibicuję i namawiam kogo się da na nią ale na razie nici... -
Oj to prawda, cierpliwości najlepiej uczą koty. I dystansu do rzeczy materialnych... Ja też tyle strat poniosłam przez koty, że staram się o tym nie myśleć bo chyba musiałabym je wszystkie podusić... Tylko czasem, przy kolejnej stracie tak jakoś się serce ściska :-(. Pozdrawiamy kocią grupę - ja i moje, obecnie 4+1 "demolaki".
-
Dla niejadków polecam karmę Fitmin - żółtą, z malutkimi granulkami. Moje staruszki też z suchych jadły tylko Royala. Kupiłam na próbę ten Fitmin bo mnie intrygowało, że malagos o nim często pisze, że kupiła, że psiaki wcinają z apetytem itd. I rzeczywiście, zajadają go z apetytem większym niż Royala. Worek 15-to kilowy, który miał wystarczyć na Bóg wie jak długo już dawno pokazał dno... Cenowo jest do ogarnięcia bo 15 kilo kosztuje niecałe 150 zł.Przynajmniej w zooplusie.
-
Nieraz mam w zooplusie nawet 3 paczki i jeszcze nigdy mi nie policzyli żadnej dopłaty. Aż jestem zaskoczona, ze tak mogą... To może zrób dwa zamówienia? Ja nieraz tak robię jak coś fajnego dodają a kwotowo łapię się np. na dwie sztuki. Jak wyślę jedno zamówienie to dadzą jedno a tak mam dwa...