-
Posts
11677 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
AlfaLS replied to elik's topic in Już w nowym domu
Masakra.... https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/skrajnie-wyczerpany-kon-pracowal-choc-ledwo-stal-na-nogach,261017.html -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Ja też pamiętam o Antku. Ciągle mi chodzi po głowie... -
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
AlfaLS replied to supergoga's topic in Schroniska
Ja też całym sercem jestem za sterylizacją i kastracją ale jak zwierzaki już są na świecie to dla mnie nie jest ważne czy mają kilka godzin, dni czy miesięcy - wszystkie chcą żyć. I nie potrafiłabym podjąć decyzji o uśpieniu... A schronisko super że jest. Jak robiłam w tym roku rozliczenia roczne to wiele z rozliczanych przeze mnie osób zdecydowało się Wam oddać swój jeden procent. A komentarz najczęściej był tylko jeden: szkoda że oni tak daleko od Szczecina... -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
U Fuksika wszystko ok. Gdyby nie niteczki w pyszczku pewnie nawet by nie pamiętał o tym, że tam coś było robione . Apetyt oczywiście jest, a jakże... Muszę tą parówkę już trochę odchudzić bo niedługo będzie kwadratowy . Mam jednak nadzieję, że teraz jak będzie ciepło to będzie szalał na powietrzu i zacznie w końcu spalać nagromadzone kalorie . -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
A on tak lubi jedzonko... -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy za kciuki. Pomogły . Fuksik po zabiegu. Wiem, że na pewno miał wyrwanego kła i jakiś stary korzeń, który był w dziąśle. Niestety, jak go odbierałam Pani doktor, która go operowała miała kolejną operację i wydawała mi go inna lekarka. Jak pojedziemy w sobotę na kontrolę to wszystko się dowiem szczegółowo. Na razie, dla mnie najważniejsze, że Fuks czuje się dobrze, wróciła mu chęć do życia po narkozie i ... szuka jedzenia . Niestety, dziś mam być niedobra i muszę głodzić biednego pieska . -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Fuksik zaraz jedzie do weta na operację... Bedzie miał usuwanego kła, który już się rusza i bardzo niefajnie wygląda. Oczywiście zrobimy cały, dokładny przegląd paszczęki i pewnie coś nie coś jeszcze zostanie usunięte. Choć prawdę mówiąc niewiele tam zostanie to mam nadzieję, że Fuksik nie straci swojego uroku osobistego :-). Proszę trzymajcie kciuki bo jednak to 18-to letnie serduszko nie jest w najlepszym stanie... Jednak zabieg być musi... -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Wesołych Świąt!!!! -
OKOLICE KRAKOWA- 3 KOTKI ZOSTAJĄ BEZDOMNE
AlfaLS replied to wtatara's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszę kotki. -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
AlfaLS replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Wiadomości superowe! Moje psiaki - po kilkunastu latach w schronie - też zawsze miały na początku problem z pokonaniem drzwi. Później ok ale samo przejście ... Na szczęście jak się przekonały, ze wracają to było ok. U Cyborka też tak będzie! Dziękuję za odpowiedź na moje pytania :-). -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
AlfaLS replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
A jak się ogólnie odnalazł w mieszkaniu, z nowymi ludźmi, jak się zachowuje na spacerach? Fotki są super ale trochę wiadomości też by się przydało. Jeśli jest jakaś możliwość podpytania to bardzo prosimy... -
Mam takie same odczucia jak Anula i Kiyoshi - coś pani bardzo zależy na jej piesku - co ok, jest zrozumiałe. Jednak Lalka też ma być jej psem i takie lekceważące podejście do suni która ma powiększyć jej rodzinę bardzo mi się nie podoba... Ja tam nie rezygnowałabym z szukania domku dla Lali... Lalka - będzie dobrze, jeszcze tylko troszkę...
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
AlfaLS replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Kiedyś był na dogo UBOCZE mieszkający na Ursynowie, teraz na dogo go już nie ma ale mogę zapytać na FB czy by nie poszedł... Oczywiście jak nie będzie kogoś innego chętnego :-). -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
AlfaLS replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
W Szczecinie już ciepło! Jest o niebo lepiej niż było i wreszcie spacer z psami był prawdziwą przyjemnością! To ciepło to tak w okolicach -2 chyba ale i tak, mam wrażenie, cała Polska może nam zazdrościć :-). -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
AlfaLS replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
To ja lepiej - gubię po jednej. Tym sposobem mam w tej chwili kilka pojedyńczych rękawiczek i muszę kombinować i zakładać tylko na jedną rękę żeby sobie obciachu nie robić :-). -
Zawsze można też powiedzieć, że tu chodzi nie tylko o wiek ale tak ogólnie bo różne choroby się zdarzają i starszym i młodszym. Może być tak że np. pani nie będzie mogła wychodzić na spacery. I wtedy bardzo ważne jest nastawienie otoczenia, rodziny. Osobiście nam panią, która ma 89 lat i niejedną 50-tkę by przeskoczyła :-). Jak normalna rodzina to troskę zrozumie, jak nie zrozumie to chyba taki dom to nie będzie dobry dom...
-
Takie pytania " a co w razie..." chyba już tak nie szokują adoptujących. Wiem, że b-b dla której robiłam wizytę przedadopcyjną w Szczecinie u pani 60+ też rozmawiała z jej córką w tej sprawie. Telefonicznie. Może na początku poproś żeby na wizycie był syn a wizytujący niech delikatnie zapyta czy możesz, jako osoba decyzyjna, do niego zadzwonić?
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
AlfaLS replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Sama jestem w szoku :-). Jak czytam Wasze wpisy o tak niesamowitych dla mnie godzinach to aż mnie korciło kiedyś sie wpisać przed Wami :-). Tylko ja to zrobiłam kładąc się spać a Wy piszecie jak wstajecie :-). Jednak nie mogłam sobie darować... -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
AlfaLS replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry!