Jump to content
Dogomania

evel

Members
  • Posts

    10326
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by evel

  1. [quote name='chi23']Na mnie nikt nie dzwoni to i na Ciebie nie zadzwonią:diabloti: Swoją drogą to ciekawe co sobie myśli taki przeciętny spacerowicz jak słyszy lecące zza żywopłotu "zostań", "do mnie", "leżeć"...:hmmmm:[/QUOTE] Mnie bardziej śmieszą miny przechodniów jak wołam psa np. "Moja panno!" (to jak coś przeskrobie) albo "Dziewczynko! Szybciutko chodź tutaj!" a z krzaków wyskakuje Zu :diabloti: [quote name='Kisses']Że rozstrzeliwują :diabloti:[/QUOTE] Musztra pierwsza klasa :) [quote name='gops']fajne szelki , dobry pomysl z ta raczka :) Zu widze zainteresowana koziolkiem , moja by nawet nie spojzala zapewne :lol:[/QUOTE] Dzięki :) Jestem bardzo zadowolona z szelek, muszę sobie smycz dokupić pasującą, bo ta niebieska to jak pięść do oka pasuje... Miałam cudowną, mega wygodną czarną ale niestety została pożarta w schronisku przy wyprowadzaniu psów :roll: Koziołkiem się interesuje nawet zbyt intensywnie :evil_lol: Ale jak mi wczoraj pięknie aportowała :loveu::loveu::loveu: Chyba się bała, że jej inne psy piłkę zakoszą :lol: [quote name='chi23']a mnie już dawno jakaś kobitka zatrzymała i spytała co ja temu psu robie:diabloti: sama ma 2 psy biegające luzem które w ogóle nie kontaktują, więc..[/QUOTE] U mnie wytrzeszczają gały zawsze w niedzielę... Przykładni obywatele wracają sobie z kościółka a ja na boisku cała usmarowana w błocie (pies na mnie skacze z radości, co poradzić :evil_lol:) i przeciągam się z psem zabawkami, zachęcając go do warczenia :evil_lol: Zawsze mnie rozczula pewna babcia, która za każdym razem jak psa musztruję (zło! szatan! krew! :evil_lol:) podchodzi i sobie ogląda a później mówi, ze to bardzo miło popatrzeć na takiego mądrego psa :oops: Mam jeszcze jedną fotkę, autorstwa Agi Filarskiej :) [url]http://i557.photobucket.com/albums/ss12/filarska2/3%20kwietnia%202011%20boisko/DSC_0921.jpg[/url] Musze paskudzie ostrzyc szyję, bo wygląda jak jakiś lew na sterydach :shake:
  2. [quote name='fioneczka'][url]http://img852.imageshack.us/img852/193/dscn6125.jpg[/url] będzie miała uścisk szczeny jak pitbull ;)[/QUOTE] Hihihi, już ma - jak nią kręcę w powietrzu a ona wisi na talerzu/gryzaku i warczy, albo wręcz ryczy (bo to zabawa fest przecież) to za każdym razem się boję, że ktoś w końcu zadzwoni do jakiegoś TOZu czy coś :roflt:
  3. [quote name='Kisses']Coś długo nie odpowiadałaś, czyżbyś robiła to, o czym myślę? :razz:[/QUOTE] Nie powiem :siara:
  4. No proszę. Jak na takiego krzywdzonego pieseczka (pominiętego nawet w tytule dogo-blogaska!) wygląda całkiem dobrze :evil_lol:
  5. Och, no wiecie? :obrazic: To jest bardzo poważna patologiczna galeria a Wy mi z takimi tu... :roflt:
  6. [quote name='sacred PIRANHA']a czemu kupiłas sice kennel? chcesz pieska zamykac w klatce? w małej ciasnej klatce! wstydz sie! i ty kochasz psy? ty ich nie kochasz! ty je dręczysz![/QUOTE] Hihihi, na razie nie, ale kto wie... :diabloti: [quote name='Kisses']O matko, jak ja uwielbiam Twoje komentarze do fot :diabloti:[/quote] :loveu: [quote name='Kisses']Dobry był koziołek, evel?[/QUOTE] Wstydziłam się tak przy wszystkich spróbować :oops:
  7. [quote name='chi23']To wy mieszkacie na wsi? Proszę nie komentować mojej spostrzegawczości:diabloti: ale naprawdę się pogubiłam:lol:[/QUOTE] Pod miastem, w bloku ;) Często jednak bywamy w mieście, chociaż zimą miałyśmy dłuższą przerwę z przyczyn technicznych ;) No i niestety jak widać psiemu móżdżkowi to niezbyt służy :roll:
  8. Proszę zwrócić uwagę na ekspresję ogona podczas pracy :evil_lol: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4082/dscn6037.jpg[/IMG] W tle maleńkie BC - Julie :loveu: Mmmmmm podgryzanie koziołka to jest to! [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/193/dscn6125.jpg[/IMG] No dobra, masz już, też sobie podgryź! [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8718/dscn6126.jpg[/IMG] Co wygrałam? [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2841/dscn6133u.jpg[/IMG] A najlepsze w tym wszystkim jest to, że piesek wraca do domu absolutnie zdechły :diabloti: [url]http://img840.imageshack.us/img840/166/dscn6156.jpg[/url] P.S. Zu wzięła kennel w posiadanie. Przez pierwszą godzinę w ogóle nie chciała wyjść, żeby nie ukradli :roflt: A teraz wyłazi tylko na picie i na patrol po domu... Co za pies :lol:
  9. [quote name='Ania&Psy']wyprzedane ;)[/QUOTE] A będą jeszcze? Ktoś ma jakieś tajne info na ten temat? ;)
  10. Gryzeldziu... Tak mi przykro :(
  11. No cudowne to Twoje dziecko, napatrzeć się nie mogę :loveu: [quote name='Migori']Mówcie co chcecie, ale głowa dobermana z kopiowanymi uszami wygląda szlachetniej.[/QUOTE] Całkowicie się zgadzam - dobek z naleśnikami... to już nie to samo ;)
  12. Oj Czeko, Czeko... się zasiedziałaś u Furciaczkowej, nie za dobrze Ci? Jak tam kolejka do pozbywania się możliwości rozrodczych? ;)
  13. [quote name='Nat - Mare'] Myślę, że z mojej strony wypadałoby by dodać jeszcze do naszego "Indeksu" następujące książki: "Okiem Psa" John'a Fisher'a, [/QUOTE] Myślę, że powinnaś zajrzeć do tematu bliźniaczego - Indeks ksiąg zakazanych i sprawdzić, dlaczego Fisher się tutaj znaleźć nie powinien ;)
  14. Hahaha, jakie dyskusje, u mnie już była poadopcyjna, niestety ladySwallow nie zechciała mi odebrać psa :shake: Trening taki zwykły, posłuszeństwo i takie tam, ale z innymi psami - no i wyszło szydło z worka, burek się zburkował na wsi i w obecności innych psów pracuje jak dupa wołowa :roll: Aż mi było wstyd za nią, masakra... Trzeba się ostro wziąć do roboty... A co do interesu życia - kupiłam kennel w bdb stanie za 1/3 sklepowej ceny i załatwiłam sobie transport dla niego całkiem bezpłatny (dzięki psim znajomościom - konkretniej dzięki dogtrekingowcom :multi:) z Wisły poprzez Częstochowę do Lublina, ha :cool3: P.S. Będą jakieś nędzne foty jak obrobię :evil_lol: [CENTER]*** [/CENTER] Patrz, o tak umiem: [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2329/dscn59951.jpg[/IMG] Tu na pewno było coś do jedzenia... [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1783/dscn6057a.jpg[/IMG] Co się drzesz, przeż idę... [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/5376/dscn6093b.jpg[/IMG]
  15. Kurna, protestuję! :D Weźta mi laski znajdźcie dobry dom dla Czoko z podpisu, która się zasiedziała u furciaczkowej :( Magda, masz jeszcze jakiś super DS na maliznę (7-8kg) na zbyciu? :eviltong:
  16. Vectra, a jedno marysine to będzie czarne czy po prostu dużo ciemniejsze od reszty? Bo widać same pręguski i jednego murzynka takiego, ciekawa jestem czy on się jeszcze jakoś wybarwi czy już taki zostanie :)
  17. Wyjęczałam u TŻta transport i jedziemy jutro na trening! :multi: :cunao: Może będą foty :siara: I w ogóle zrobiłam interes życia, ale o tym innym razem ;)
  18. Nie czaję... W każdej rasie jest tyle jadu i zawiści? :roll: Że też się ludziom nie nudzi, nie mają swoich problemów... Zamiast się zająć swoimi dupami to obrabiają innym... :shake: A dziecka franiowe cóż... Widać od razu, że ojcem jest Lalka :evil_lol:
  19. [quote name='Russellka'][url]http://www.whippy.pl/hero-atom-zolty-p-164.html[/url] [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=4184[/url] Proszę bardzo :)[/QUOTE] Sprzedany :placz:
  20. [quote name='docha']fionka, mona jest w tym okresie dorastania,że boi się nietypowych kształtów napotkanych na drodze. Wyrośnie z tego. Najważniejsze aby w takiej sytuacji nie zwracać uwagi psu na to, typu: no chodź, zobacz to tylko śmietnik, a ty się boisz. takie zachowanie ponoć daję zupełnie odwrotne działanie. czytałam o tym we wspaniałej książce pt "okiem psa"-polecam gorąco. właśnie ją pożyczyłam koledze. z dosią przechodziłam to samo, każdy korzeń powodował lęk,a potem był mocno obszczekiwany.[/QUOTE] "Okiem psa" można sobie wyrzucić do kosza, ewentualnie traktować jako ciekawostkę historyczną w rozwijaniu się kynologii - teoria dominacji to bzdura na kółkach, w dodatku obalona przez autora przed jego śmiercią (niestety, to już do naszego narodu nie dotarło, a szkoda). Zamiast ignorowania przedmiotu powodującego lęk, najlepiej jest w miarę możliwości podejść, dotknąć, pogłaskać, pokazać psu, że ten straszny potwór to tylko śmietnik, słupek czy reklamówka. Asia, fotki góralskie bomba - nawet nie wiem, którą zacytować ;)
  21. A jaką rasę reprezentuje białas? Myślałam po pierwszych fotach, że to samojed, ale widzę, że ma bardziej haszcze ryłko... tylko jakiś taki spory jak na husky'ego? ;)
  22. evel

    Gabi&Kapsel

    Świetny skaczący Gabulek :loveu:
  23. [quote name='Agata P']Mój futrzak Dexter tak uwielbia weta ze jak już zbliżamy się do gabinetu to ora pazurami chodnik:cool3:. Ostatnie szczepienie byłam z synem trzymaliśmy go obydwoje ale i tak szalał jak głupi i o mały włos byłabym ja zaszczepiona na wściekliznę :angryy: a obcinanie pazurków odbywa się w domu i wtedy dopiero zaczyna się jazda.....Dexter się wyrywa i drze mordę trzyma go kto może,drugi psiak Benek też drze mordę, no bo jak to coś złego dzieje się z jego kumplem:diabloti: ostatnie obcinanie tak po dwóch pazurkach telefon (że słyszałam to cud) odbieram i słyszę w słuchawce MAMO CO WY ROBICIE TYM PSOM JESTEM NA DRUGIM KOŃCU OSIEDLA I SŁYSZĘ... ZAMKNIJ CHOCIAŻ OKNO BO ROBISZ SIARĘ NA CAŁE OSIEDLE........... Na samą myśl o wizycie u weta lub obcinaniu pazurków dostaję gęsiej skóry:evil_lol:[/QUOTE] Polecam obcinanie w bliskiej obecności dużej ilości smakołyków - po każdym obciętym pazurku, smak do dzioba, wtedy jest względny spokój* nawet u mojej histeryczki ;) Oczywiście zaczynałam od dotykania łapek, pazurków, oglądania, spokój psa był nagradzany :) Naprawdę warto spróbować! *spokój spokojem, ale urażona księżna odwraca z oburzeniem głowę w momencie obcinania każdego kolejnego pazura :roflt:
  24. Czy ktoś wie, gdzie można kupić Hero Atom 185H w kolorze żółtym? Znalazłam tylko w Karusku...
  25. Ja się chichrałam na spacerach z japońską akitą, jak niemal każda mijana osoba z miną eksperta wyrażała niepodważalną opinię: aaaa, to husky!
×
×
  • Create New...