Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Pati-c cieszę się Twoim szczęściem :loveu: ale zapewniam Cię, że znam to uczucie i ono nie ma sobie równych...
  2. To może rzeczywiście nie wpuszczaj już nikogo za kółko i nie siadaj obok. O matko...:shake:
  3. Mrówa tornado!!! Przepiękna...,eh...:loveu:
  4. Bardzo Ci współczuję...:-( Ważne, że wyszłaś cało ze stłuczki. Na wyprawę po psa idź proszę z kimś, w żadnym wypadku nie sama. :shake: Los daje się kusić do czasu. Zdrowiej!!!
  5. Dobry wieczór Malizno, Tobie i kici!!!
  6. Jeszcześ nie macany ale co tam, w górę!!!
  7. Jak się czuje Mróweńka??? Jak Wam minął weekend?
  8. Oby Ci się udało Skoczeńku!!!
  9. Zario w górę maleńka!!!
  10. [quote name='Mysia_'](...)może faktycznie takie rozwiąznie z tymi DT było by dobre? Doradźcie, jak myślicie? :roll:[/quote] Mysiu skoro zegar tyka biedakowi to myślę, że nawet przechodnie tymczasy są lepsze niż...sama wiesz.:-(
  11. No i kolejny tydzień zmagań przed Wami dziewczyny!!! Całusy buźkowo - śnupinkowe!!!:loveu:
  12. Pędź, pędź Lucjanku po domek...i zdrowiej!!!
  13. Luizo naucz się, za przeproszeniem, olewać takie rozmowy, szkoda prądu na negatywne emocje!!! Głowa do góry!!!
  14. [quote name='Folen']Dzień szczególny, bo latek mi przybyło trochę :oops: (...)[/quote] Wszystkiego najlepszego Młodziutka Istotko!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  15. Widać, że ogarnięta czystym psio-szaleństwem!!! Musi jej być bardzo, bardzo dobrze!!! Łza się w oku kręci!!! Dziękujemy!!! :multi: :multi: :multi:
  16. Hurra !!! :multi: :multi: :multi:
  17. [quote name='maggiejan']Oj, Aniu, widzę że do kontaktów z waszym kier. psycholog by się przydał albo dyplomata... albo jakiś wysoki, dobrze zbudowany pan z blizną na policzku...:evil_lol:[/quote] Zdecydowanie coś jest na rzeczy...:shake:
  18. Buziaki Mrówo, kciuki trzymane!!!
  19. Sunieńko, ależ masz niefarta!!!:shake:
  20. Cofficzku - Kochanie !!! Wędruj po domuś !!!
  21. Chcąc walczyć o psinkę trzeba poznać przeciwnika, zwłaszcza gdyby w grę wchodziła operacja. Nie ma innego sposobu. Dołączam się do kciuków!
  22. [quote name='pidzej'](...)ile jest czasu?[/quote] Przyłaczam się do zapytania - ile ten biedak ma czasu??? :placz:
  23. ...do kochania i wspólnych (wy)skoków!!! ;)
×
×
  • Create New...